Back to the list of news

За сприяння служби безпеки ПриватБанку поліція викрила зловмисника, який створив фішингові сайти та викрадав персональні дані громадян

Share

 

За сприяння служби безпеки Приватбанку поліція викрила дев’ятнадцятирічного жителя Львова, який у шахрайський спосіб привласнив більше 100 тисяч гривень громадян. Шахрай був затриманий оперативниками Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.

 

Як Яквстановили правоохоронці, зловмисник створював у мережі Інтернет фішингові сайти різноманітних урядових та банківських установ, розсилав від їх імені листи клієнтам і в подальшому, отримавши їх персональні дані та доступ до банківських рахунків, переказував кошти на свої рахунки.

 

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.15 – ч.4 ст.190 (Замах на шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному - позбавлення волі на строк до восьми років. Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють особи інших зловмисників, причетних до вчинення цих злочинів.

Press Center contacts

Head office address:
1d Hrushevskoho Str., Kyiv, 01001, Ukraine,
press@privatbank.ua