Back to the list of news

Посівна без пауз: ПриватБанк запустив дві партнерські програми фінансування закупівлі пального для агровиробників

Share

Українські фермери та агрокомпанії отримали ще один інструмент, щоб не зупинятися через дефіцит обігових коштів у розпал посівної. ПриватБанк запустив одразу дві партнерські програми пільгового фінансування пального - з фокусом як на дрібний опт, так і на оптові закупівлі.

Партнерські програми спрямовані на фінансування обігових витрат аграріїв, зокрема закупівлі пального під час сезонних польових робіт. У межах програми агропідприємства можуть отримати фінансування строком до 12 місяців зі ставкою 0,01% річних у перші 3 місяці без комісії за видачу кредиту. Фактично це означає, що аграрії можуть закупити пальне зараз, а розраховуватись - вже після отримання доходу.

Партнерами банку у підтримці агросектору стали компанії UPG, один із системних гравців ринку світлих нафтопродуктів, що працює як з великим оптом, так і з дрібно оптовими поставками, та компанія VST, імпортер пального з міжнародних ринків, що додає програмі диверсифікацію постачання в умовах нестабільного ринку.

 

Press Center contacts

Head office address:
1d Hrushevskoho Str., Kyiv, 01001, Ukraine,
press@privatbank.ua