Ви отримали від ПриватБанку наступне SMS-повідомлення:

Кредитний ліміт на Вашій картці Голд встановлено в розмірі ****

Ось деякі питання, які можуть в Вас виникнути, та відповіді на них:

Чому мені знизили кредитний ліміт?

Банк самостійно ухвалює рішення про розмір кредитного ліміту. На жаль, банк був змушений переглянути розмір Вашого кредитного ліміту.

Що зробити для відновлення кредитного ліміту?

Вам необхідно погасити заборгованість перед банком. Після погашення Ваш кредитний ліміт може бути переглянутий, якщо інформація про платоспроможність зміниться. Ось деякі критерії, які можуть вплинути на зміну кредитного ліміту: - кредитна історія в ПриватБанку та інших банках; - розмір доходів; - наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку; - надання довідки про заробітну плату, виписки за зарплатною карткою іншого банку; - наявність закордонного паспорта, автомобіля, нерухомості тощо. Чим активніше Ви будете користуватися продуктами банку, тим вища ймовірність підвищення ліміту в більшу сторону. Банк відправить Вам повідомлення, коли зможе надати Вам кредитний ліміт.

Які документи Ви можете надати для розрахунку або підвищення кредитного ліміту на карті "Універсальна" та "Універсальна Голд"?

- Виписка з зарплатної / пенсійній картці іншого банку за останні 3 місяці; - Техпаспорт на свій автомобіль; - Довідка з місця роботи про доходи за останні 3 місяці (оригінал, виданий не більше 30 днів тому); - Копія закордонного паспорта, якщо Ви часто буваєте за кордоном.

Що буде з моєю карткою після обнулення кредитного ліміту?

Якщо у Вас є заборгованість, то в разі будь-якого надходження гроші йтимуть на погашення заборгованості. Після погашення Ви можете скористатися власними коштами на картці.

Чому знизили доступний баланс?

Баланс був змінений на суму доступного кредитного ліміту.

На якій підставі мені зменшили кредитний ліміт?

Згідно з п.2.1.1.2.5. Загальний розмір кредиту - сума коштів, які надані та / або могут буті надані Клієнту на умовах цього Договору. При цьому Сторони узгодили, що протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта та не потребує додаткового погодження із Клієнтом. Ознайомитися з Умовами та Правилами надання банківських послуг Ви можете на нашому сайті https://privatbank.ua/ru/terms

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його в Чаті.