Послуги для фрилансерів

Замовте картку Gold з безкоштовною доставкою та відкрийте для себе всі переваги комплексного обслуговування для фрилансерів у ПриватБанку!

Працюйте та обслуговуйтеся дистанційно!

Працюйте та обслуговуйтеся дистанційно!

ПриватБанк пропонує комплексне обслуговування для фрилансерів різних професій, які цінують свободу та працюють без прив’язки до міст і країн. Отримуйте гроші від замовників, знімайте готівку в будь-якому банкоматі країни, оплачуйте послуги, подорожуйте та працюйте без обмежень – ПриватБанк буде завжди поруч.

ПриватБанк пропонує унікальні технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі керування валютними зарахуваннями з-за кордону.

Переваги для фрилансера

Приклади послуг, що надаються:

  • переказ грошей від закордонних, українських партнерів;
  • відповіді на запитання у сфері фінансів і права, надання податкових звітів;
  • виведення грошей з електронних платіжних систем (LiqPay тощо).

Вам не потрібно заходити в банк – будь-які послуги доступні дистанційно.

Операції телефоном: перекази, оплата рахунків, погашення кредиту.
Інтернет-банк Приват24 з можливістю керувати грошима з будь-якої точки світу.

Переваги комплексного обслуговування в ПриватБанку для фрилансерів – фізичних осіб

Переваги комплексного обслуговування в ПриватБанку для фрилансерів – фізичних осіб
  • Цілодобове та дистанційне обслуговування через Інтернет-банк Приват24.
  • Цілодобова безкоштовна підтримка: тел. 3700 і чат «Допомога Онлайн».
  • Відкриття та обслуговування валютних рахунків – безкоштовно.
  • Зарахування вхідних SWIFT-платежів – до 20:00.

Платіжні картки

Платіжні картки

Картка для виплат або Золота картка для виплат – міжнародна пластикова картка, на яку будуть зараховуватися зароблені Вами гроші. За її допомогою Ви зможете знімати готівку в будь-якому закордонному банкоматі й оплачувати послуги та товари без комісії. При цьому Ви самі визначаєте валюту рахунку картки: долари США, євро, рублі РФ або гривні.

Переваги Золотої картки для виплат:

  • безкоштовне зняття готівки в касах і банкоматах ПриватБанку;
  • безкоштовне зняття готівки в банкоматах будь-якого банку на території України, а також у касах і банкоматах банків-партнерів за кордоном;
  • оформлення пакета «Золота картка для виплат» протягом 10 хвилин;
  • можливість замовлення додаткових персоналізованих карток World для власника основного договору;
  • участь у дисконтних програмах «Бонус Плюс» і «ПриватБанк VIP».
Дізнатися більше

Платежі

Платежі

Виконання зовнішніх платежів – з 9:00 до 20:00 (в інших банках – до 17:00). Виконання платежів на рахунки в ПриватБанку – цілодобово!

SWIFT-платежі – найкращий спосіб отримання грошей без відвідання відділення банку.

Переваги SWIFT-платежів для фрилансерів

Переваги SWIFT-платежів для фрилансерів
  • Швидкість зарахування SWIFT-платежів вища, ніж у багатьох електронних систем – гроші зараховуються в режимі онлайн.
  • Можливість прив’язати картку до рахунку, на який нараховуються гроші.
  • Тарифи нижчі, ніж в інших електронних систем.
  • Спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-платежів (тел. (092) 900 00 04, е-mail: swift@privatbank.ua), що дозволяє вирішувати всі питання, не відвідуючи відділення.

Як отримувати SWIFT-платіж на картку?
Виконайте три простих кроки згідно з інструкцією.
Для автоматичного зарахування переказу Вам необхідно правильно зазначити реквізити.

Дізнатися більше

Грошові перекази

Грошові перекази

Ваші замовники відправляють Вам грошові перекази? Вони можуть через банкомат ПриватБанку або Інтернет-банк Приват24 в будь-який час переказати гроші на Вашу картку. Щоб отримати гроші, Вам не потрібно йти в банк. Ви можете відразу ж оплатити своєю карткою покупку або зняти гроші в будь-якому банкоматі. А якщо замовники за кордоном, вони можуть відправити Вам переказ до відділення ПриватБанку.

Дізнатися більше

Індивідуальна команда менеджерів

Індивідуальна команда менеджерів

Ви завжди на зв’язку з командою менеджерів, яка допомагає здійснювати банківські операції та вирішувати нестандартні завдання в режимі телефонної розмови або через Інтернет. За кожним Вашим проханням буде закріплено відповідального менеджера, який вирішить поставлене завдання.
E-mail: swift@privatbank.ua
Тел.: (092) 900 00 04

Як Ви вже зрозуміли, легалізувати розрахунки із закордонними парнерами за допомогою послуг ПриватБанку швидко та просто. Достатньо один раз під час відкриття рахунків звернутися до відділення ПриватБанку – і всі наступні операції можна виконувати через Інтернет-банк!

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Приват24

Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.
Детальніше

Мобільні додатки

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.


Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розплачуватися в Інтернеті. Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця.


Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем – Google Play, App Store и PayPal.

Детальніше

Як збільшити кредитний ліміт

Як збільшити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин збільшити Ваш кредитний ліміт на 10% або отримати ліміт 500 грн, якщо у Вас на карті його ще немає!


Для цього оформите один або кілька банківських продуктів (карта-стікер PayPass, miniкарт, іменна карта «Універсальна» з фото, міні-термінал, 3G-модем від PEOPLEnet), подавши заявку на сайті .

Детальніше

Зручна покупка квитків

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Зручна зміна ПІН-коду

Якщо Ви забули ПІН-код своєї картки чи боїтесь, що його знають шахраї, Ви можете в будь-який час та з будь-якої країни світу змінити його за допомогою звичайного SMS-повідомлення, вартість якого така сама, як і для будь-яких інших повідомлень.


Для зміни ПІН-коду надішліть SMS на номер 10060 з текстом PIN+ХХХХ

(ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Якщо Ви знаходитесь у роумінгу, номер для SMS +380674311250.

Не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або відтворюють порядок при лічбі, а також цифри своєї дати народження – ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Під час отримання нової картки чи перевупуску старої Вам обов’язково потрібно змінити PIN-код.

До зміни ПІН-коду карткою не можна користуватися.

Регулярні платежі

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Поширенi питання

Як закордонні замовники можуть виплачувати Вам зароблені гроші?

Платежі SWIFT ідеально підходять для перерахування коштів у іноземній валюті від закордонних замовників.

Що робити, якщо замовник відправив переказ за помилковими реквізитами й тепер валюта переказу не збігається з валютою картки?

Якщо валюта SWIFT-переказу та картки не збігаються, гроші зараховуються на технологічний (віртуальний) рахунок клієнта.

Де можна дізнатися про реквізити рахунку/картки ПриватБанку для отримання SWIFT-платежів?

Реквізити Вашого рахунку, на який буде зараховано гроші, Ви можете отримати:
- через банкомат («Мої налаштування»/«Ще налаштування»/«Реквізити для поповнення картки»);
- через термінал самообслуговування («Мої налаштування»/«Отримати реквізити»);
- у Приват24 («Ще»/«Інфо»/«Мої реквізити»);
- з форми надання реквізитів для отримання переказів у іноземній валюті.

Куди звертатися із запитаннями щодо SWIFT-платежів?

Спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-платежів:
тел.: (092) 900 00 04, е-mail: swift@privatbank.ua

Як отримати виплати через SKRILL на картку ПриватБанку?

Щоб отримати SWIFT-платежі відразу на картку ПриватБанку, виконайте п’ять простих кроків згідно з Інструкцією.

Як налаштувати одержання платежів на картку від Google AdSense?

Крок 1. На сайті Google AdSense перейдіть у меню «Платежі» > «Налаштування платежів».
Крок 2. У вікні, що відкрилося, виберіть «Банківський переказ на рахунок».
Крок 3. Заповніть поля, як на цьому знімку.

Як скасувати чек Google в сервісі Google AdSense?

Необхідно перейти за посиланням і в причині скасування чека зазначити: «Проблема з оготівковуванням чека в моїй країні».

Як одержати виплати від Google Play на картку ПриватБанку?

Зайдіть на сторінку Google Wallet Merchant у розділ «Налаштування», оберіть «Налаштування платежів» і натисніть «Додати спосіб оплати».

Внесіть дані у форму Google Wallet Merchant, як на цьому знімку.

Чи можна зняти кошти з картки Payoneer в банкоматах ПриватБанку?

Так можна.

Чи є комісія в банкоматах ПриватБанку при знятті коштів з картки Payoneer?

Комісія ПриватБанку відсутня при знятті з карт Payoneer

Чи є комісія ПриватБанку при розрахунку картою Payoneer в торгово сервісної мережі?

Комісія ПриватБанку відсутня при розрахунку картою Payoneer в торгово сервісній мережі. Конвертація здійснюється за курсом платіжної системи.

Як дізнатися курс до зняття коштів з карти Payoneer?

Курс конвертації і тарифи за зняття коштів рекомендуємо уточнювати у банку який випустив карту. Порядок конвертації визначається банком емітентом картки

Оподаткування фрилансерів – фізичних осіб.

Який документ потрібно подати в податкову, щоб відзвітувати щодо доходу, отриманого від іноземної компанії?

Необхідно подавати податкову декларацію. П. 168.2.1 Податкового кодексу установлює, що платник податків, який отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов’язаний включити суму таких доходів у загальний річний оподатковуваний дохід і подати податкову декларацію за результатами звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів. Податкова декларація подається в податкову за місцем проживання платника.

Коли необхідно відзвітувати в податкову?

Звітний період – календарний рік (тобто враховуються всі платежі, отримані за рік). Декларацію необхідно подати до 1 травня року, наступного за звітним (49.18.4 ПК). Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, наступного за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в наданій податковій декларації (179.7 ПК).

Який процент необхідно заплатити?

Необхідно заплатити:

1. Військовий збір у розмірі 1,5% від сумми отриманих переказів.

2. Податок на доходи фіз. осіб. Звітний період 2016 року – 18% від суми отриманих переказів.

У якій валюті платити податок?

Податки платяться в гривні. У разі отримання переказу в іноземній валюті такі доходи перераховуються в гривню за валютним курсом Національного банку України, діючим на момент отримання доходів.

Як отримати виплати з Еlance/Uрwork?

Щоб отримувати SWIFT-платежі на картку ПриватБанку, ознайомтеся з інструкцією.

Що таке SWIFT CODE/BIC?

SWIFT CODE/BIC – це унікальний ідентифікаційний код банку або будь-якого іншого учасника фінансових розрахунків, що присвоюється учаснику в разі вступу до Співтовариства Всесвітніх Інтербанківських Фінансових Телекомунікацій (СВІФТ) та використовується під час міжнародних переказів коштів між банками.