Батькам

Картка для мам

Батькам

Картка, на яку Вам зараховують виплати в разі народження дитини та допомогу по догляду за нею до трьох років. «Картка для мам» оформляється миттєво і безкоштовно, з нею Ви зможете без комісій оплачувати будь-які купівлі та послуги, а також знімати готівку в будь-якому банкоматі або касі ПриватБанку, а також інших банкоматах на території України без комісії.

Картки для Ваших дітей

Картки для Ваших дітей

Якщо у Вас є дитина від 6 до 17 років, Ви можете безкоштовно оформити їй особисту пластикову Картку ЮНІОРА. Карткою ЮНІОРА Ваша дитина може безпечно та без комісії оплачувати купівлі та поповнювати мобільний телефон, а Ви будете інформовані про кожну її трату SMS-повідомленням. Ви завжди можете переказати на її картку потрібну суму. Навіть у разі втрати картки гроші будуть збережені. З Картою ЮНІОРА Ваша дитина може одержати фінансову освіту в БізнесШколі ЮніорБанку.

Проект «Картка для харчування»

Проект «Картка для харчування»

Програма «Картка для харчування» допоможе дітям швидко та цікаво оплачувати свої шкільні обіди, а Вам – контролювати витрати своїх дітей та зручно передавати їм кишенькові гроші. Ви зможете отримувати SMS-повідомлення щоразу, коли Ваша дитина приходить до школи або виходить з неї.

Якщо школу, де навчаються Ваші діти, не підключено до програми «Картка для харчування» від ЮніорБанку, Ви можете підняти це питання на батьківських зборах, описавши переваги, які отримає школа.

Регулярні платежі

Регулярні платежі

Щоб приділяти більше свого часу дитині, а не витрачати його на відвідання банку, підключіть до Вашої картки послугу «Регулярні платежі». З нею Вам не потрібно ходити до відділення для проведення платежів. Достатньо дати розпорядження банку, і щомісяця з Вашої картки буде списуватися необхідна сума.

Інтернет-банк «Приват24»

Інтернет-банк «Приват24»

Хочете поповнювати карту "Універсальну" та мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, купувати квитки через Інтернет і не залежати від графіка роботи відділення? В Інтернет-банку «Приват24» Ви цілодобово можете вирішити практично будь-яке питання, з яким Ви раніше зверталися до відділення.

Платежі за телефоном

Платежі за телефоном

Щоб оплатити рахунок, не відвідуючи банк, зателефонуйте зі свого мобільного телефону на безкоштовний номер 3700. Співробітник банку здійснить платіж із зазначеної Вами картки на необхідні реквізити. Послуга «Платежі за телефоном» працює цілодобово /рус.: круглосуточно. Відразу після проведення операції Ви отримаєте SMS-повідомлення.

Захист на кожен день

Захист на кожен день

ПриватБанк пропонує захист від непередбачених обставин, що порушують нормальний ритм Вашого життя. «Захист на кожен день» надасть Вам та Вашій родині фінансову допомогу при настанні нещасного випадку.

Послуга накопичення «Скарбничка»

Послуга накопичення «Скарбничка»

Можливість просто і непомітно накопичувати гроші. Наприклад, відсоток від суми витрат. Виберіть умову, яка підходить саме Вам