Сервіс «Готівка на касі»

Знімайте гроші в момент купівлі.

Що таке сервіс «Готівка на касі»?

Що таке сервіс «Готівка на касі»?

Це можливість зняти готівку на касі (за терміналом) торгової точки, попередньо здійснивши купівлю товару чи послуги. Не треба шукати банкомат і чекати в черзі.

Ви можете зняти до 500 грн готівкою під час проведення купівлі за картками Visa та Mastercard незалежно від суми купівлі.

Як отримати готівку на касі?

1

1. Вибираєте всі потрібні товари в торговельній точці.

2

2. Розраховуєтеся карткою Visa або Mastercard.

3

3. Повідомляєте касирові, що хочете зняти готівку.

4

4. Одержуєте необхідну суму до 500 грн на руки.

Готівка на касі – європейський сервіс в Україні

Готівка на касі – європейський сервіс в Україні

ПриватБанк представляє новий сервіс для зняття готівки, що вже добре зарекомендував себе в таких країнах, як Польща, Чехія, Німеччина тощо. Тепер ще на один європейський сервіс в Україні стало більше завдяки ПриватБанку!

Де можна скористатися сервісом?

Где можно воспользоваться сервисом?
varus
varus
60000

Знайдіть зручний для себе магазин

Переваги для торговця

зростання клієнтопотоку

усі клієнти, які стоять у черзі до банкомата, прийдуть до вас

лояльність клієнтів

ви пропонуєте сервіс, що не має аналогів в Україні, але популярний за кордоном

зниження витрат на інкасацію

віддайте надлишок готівки своїм клієнтам

Поширені запитання

Де вже працює сервіс?

На заправках WOG, у мережах супермаркетів VARUS, «Сільпо» та «Фора», у роздрібних магазинах (ознайомитися можна на карті).

Яка мінімальна сума зняття готівки?

Без обмеження мінімальної суми.

Яка максимальна сума зняття готівки?

500 грн.

З яких карток можна зняти кошти?

  • З дебетових карток, емітованих ПриватБанком.
  • З карток інших банків за умови наявності дозволу.

Яка карта є дебетовою?

Пенсійна, зарплатна, студентська або просто Картка для виплат.

Чи можна зняти кошти з картки іншого банку?

Так, якщо це дозволено банком, що видав картку.

Яка комісія за зняття коштів?

Комісія за сервісом відсутня. Можлива комісія згідно з тарифами картки (як у банкоматі).

Хто видає кошти?

Касир або продавець у торговельній точці.

Чи обов’язкова купівля товару для зняття грошей у такий спосіб?

Так, обов’язкова.

Що робити, якщо операція за карткою не пройшла?

Зателефонуйте на номер 3700 (у разі розрахунку карткою ПриватБанку). Або в банк, що випустив картку.

Як на законодавчому рівні врегульовано цю послугу?

На законодавчому рівні послуга з видачі коштів у готівковій формі на касі суб’єкта господарювання за допомогою платіжних інструментів врегульована такими нормативно-правовими актами:

- пунктом 1.42 ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»;

- ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019 № 128-ІХ зі змінами (Закон № 128-ІX) та ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» від 20.09.2019 № 129-IX внесено зміни до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95 (далі – Закон № 265);

- змінами до Закону № 265 від 01.08.2020 року, що передбачають можливість здійснення за допомогою реєстраторів розрахункових операцій (з відповідною реєстрацією), операцій з видачі готівки держателям електронних платіжних засобів. 

Торговці, з якими банк буде співпрацювати, мають врахувати вимоги Закону № 265 та Положення НБУ «Про здійснення операцій в національній валюті» для належного здійснення та реєстрації операцій з видачі готівки через реєстратори розрахункових операцій з метою уникнення претензій від Державної податкової служби.