FATCA та АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

FATCA та АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Закон про оподаткування закордонних рахунків (FATCA) є законодавчим актом США, що був прийнятий 18 березня 2010 року та введено в дію з 1 липня 2014 року. FATCA встановлює нормативні вимоги для іноземних фінансових інститутів звітувати про наявність у себе рахунків персон США. АТ КБ «ПРИВАТБАНК» визнає важливість FATCA та відповідає його вимогам.

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» зареєстрований на сайті U.S. IRS зі статусом "Registered Deemed-Compliant Financial Institution" (including a Reporting Financial Institution under a Model 1 IGA) і отримав глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN) – JUG662.99999.SL.804

Україна – одна з держав, які досягли домовленості щодо міжурядової угоди, і розглядається США як держава, що бере участь за моделлю № 1.

Форма W8 банку доступна за цим посиланням: W8-BEN-E, форма Кіпрської Філії АТ КБ ПриватБанк Відповідно до вимог, викладених у § 1.1441-1 (е) (4) (IV) B) Роз’яснень Казначейства США, подання та передача сертифікатів може проводитися в електронному вигляді у форматі PDF.
Якщо у Вас є запитання, пишіть на e-mail: help@pb.ua

Поширенi питання (ця публікація не може розглядатися як консультація з питань оподаткування США)

Про що має звітувати ПриватБанк у рамках FATCA?

Про американські підзвітні рахунки, відкриті:

  • американськими громадянами чи резидентами;
  • товариствами чи корпораціями, організованими в Сполучених Штатах або відповідно до законодавства Сполучених Штатів чи будь-якого з окремих штатів;
  • трастами, а також якщо одна чи більше американських осіб мають повноваження контролювати всі суттєві рішення траста чи спадок померлого громадянина або резидента Сполучених Штатів;
  • неамериканськими суб’єктами господарювання з однією або більше контролюючими особами, які є зазначеними американськими особами.

Усі банки мають подавати інформацію щодо зазначених американських осіб?

Так, усі фінансові установи мають дотримуватися вимог FATCA щодо передачі інформації.

У яких країнах діє FATCA?

Повний перелік країн – за посиланням на сайті Міністерства фінансів США.

Якщо я не резидент США і моя діяльність не стосується США (у т. ч. відсутні кінцеві бенефіціари – американські особи), чи має FATCA вплив на мене?

Ні.

У мене є рахунок у доларах США. Чи означає це, що мої дані буде повідомлено IRS?

Валюта рахунку не впливає на необхідність надання інформації в рамках FATCA.

Чи передає Україна інформацію щодо зазначених американських осіб в Податкову службу США?

Україна має передавати інформацію щодо зазначених американських осіб в Податкову службу США відповідно до вимог Угоди між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA), яка ратифікована Законом України № 229-IX від 29.10.2019 та набрала чинності 18.11.2019 на підставі Листа Міністерства Закордонних Справ України № 72/14-612/1-3086 від 04.12.2019.

Де я можу отримати додаткову інформацію?

Докладну інформацію про FATCA можна знайти на сайті.

Зворотній зв’язок

Якщо у Вас є запитання, пишіть на e-mail: help@pb.ua.