Кредитна картка на 150 000 грн в ПриватБанку

Взяти кредит чи оформити кредитну картку? Треба виходити з ваших цілей та намірів. Плануєте придбати дорогу побутову техніку? Тоді краще скористатися споживчим кредитом. Картка з кредитним лімітом — гарний варіант перестрахуватися на випадок особистої фінансової нестабільності.

Як оформити кредитку до 150 тисяч гривень

Кредитні картки — це не тільки інструмент для здійснення покупок і перерахунку коштів, а також додатковий спосіб керувати своїми фінансами. Вони пропонують широкий функціонал банківських операцій та можливість встановлення кредитного ліміту. Маючи доступ до кредитного ліміту на вашій кредитній картці, ви можете відразу профінансувати необхідні потреби. За допомогою ліміту на кредитці ви також можете уникнути перевитрат, оскільки на суми, що вищі за ліміт, прийде відмова в оплаті. Це означає, що у вас є можливість заздалегідь спланувати свій бюджет і точно знати, скільки грошей можете витрачати щомісяця.

 

Змінюйте кредитний ліміт із легкістю в інтернет-банкінгу чи мобільному застосунку Приват24:

  1. Зайдіть в меню управління кредитною карткою «Універсальна».
  2. Натисніть поруч з написом кредитний ліміт на посилання «Змінити».
  3. Введіть свій фінансовий номер телефону (за яким зареєстрована кредитна картка).
  4. Система попросить повторно авторизуватися в Приват24.
  5. На новій сторінці буде відображено ваш поточний кредитний ліміт і сума заборгованості по кредитці, якщо така є. Рухаючи повзунок, встановіть бажаний ліміт.
  6. Банк запросить додаткові особисті дані. Заповніть всі поля та натисніть кнопку «Продовжити».
  7. Заявку подано. У разі позитивного рішення зі сторони банку протягом доби ви отримаєте повідомлення, в якому буде вказано новий кредитний ліміт. Якщо у збільшенні ліміту відмовлено, повторну заявку на підвищення кредитної лінії по картці можливо подати лише через 30 днів.

Що таке пільговий період

Уявіть, користуєтеся за потреби кредитними коштами, а відсотки не нараховують. І таке справді можливо для власників кредитних карток «Універсальна» від ПриватБанку. Головне — повернути кредит за час пільгового періоду, який в ПриватБанку триває до 55 днів або до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому ви розпочали користуватися кредитними грошима.

 

Часом немає змоги сплатити всю суму заборгованості до кінця пільгового періоду. Проте доведеться внести мінімальний обов’язковий платіж для погашення кредиту, що становить 5% від суми заборгованості (не менш як 100 грн). Перевірити суму обов’язкового щомісячного платежу можливо за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, в інтернет-банкінгу чи мобільному застосунку Приват24, або ж зателефонувавши на номер 3700.

Кредитний рейтинг: які шанси на отримання кредитної картки на 150 000 грн

Кредитний рейтинг — це оцінка платоспроможності позичальника, що є вирішальною умовою видачі нового кредиту. Він складається з деталей кредитної історії клієнта: як часто людина користується кредитними коштами, наскільки вчасно повертає та чи мала якісь проблемні ситуації з попередніми фінансовими установами.

 

Щоб зменшити ризик відмови кредитування в майбутньому, підключіть послугу від Українського бюро кредитних історій — «СтатусКонтроль». Завдяки цьому ви завжди будете контролювати хід наявних кредитів, а також мати необмежений доступ до власної кредитної історії та кредитного рейтингу. Підключитися до послуги «СтатусКонтроль» можна через інтернет-банкінг чи мобільний застосунок Приват24.