Як оформити пенсійну картку в ПриватБанку-покрокова інструкція

Оформлення пенсії на картку — рішення, що має безліч переваг. Це дає змогу отримувати гроші вчасно, без черги та в будь-якому місці, навіть за кордоном. Також клієнти ПриватБанку можуть без комісії оплачувати комунальні послуги в Приват24, знімати готівку, зокрема отримувати пенсію через банкомат іншого банку, випускати та перевипускати пенсійну картку безкоштовно тощо. І щоб зробити це, достатньо кількох простих кроків.

Як відкрити пенсійну картку у відділенні

Оформити отримання пенсії на рахунок у банку можна в найближчому відділенні Привату. Для цього знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і ваш мобільний або смартфон. Останній потрібен, щоб зафіксувати ваш фінансовий номер телефону та за потреби встановити додаток Приват24. 

  • Крок 1. Знайдіть найближче відкрите відділення. Для цього скористайтеся нашою онлайн-мапою.   
  • Крок 2. Завітайте до відділення з необхідними документами. Наш співробітник допоможе вам написати заяву на перерахування пенсії, відкрити рахунок і оформити пенсійну картку Visa або Mastercard — платіжну систему ви вибираєте самі. 
  • Крок 3. Отримайте свою картку. Якщо ви вибрали картку миттєвого випуску — вам видадуть її відразу після оформлення й безкоштовно, відповідно до пенсійної програми. Якщо ви хочете за додаткову плату замовити картку з фото, то доведеться почекати, поки її надрукують. Для цього потрібно до 14 робочих днів.

Зазвичай процедура оформлення картки для пенсіонерів займає лише 10-20 хвилин, тож багато часу вам не знадобиться. Також вам не потрібно передавати додаткові документи до Пенсійного фонду, адже вашу заяву щодо отримання пенсії в банку ми передамо самостійно.

Як оформити картку онлайн

Якщо ви вже є клієнтом ПриватБанку, то можете відкрити пенсійний рахунок онлайн і оформити Digital картку для виплат у Приват24. Це віртуальна банківська картка без пластикового носія. Вона має деякі особливості використання, але за своїми функціями не відрізняється від фізичної картки. 

За її допомогою можна оплачувати покупки в інтернеті, комунальні послуги, отримувати та надсилати перекази. А якщо ви маєте смартфон з технологією NFC, то можете додати Digital картку до системи мобільних платежів Apple Pay чи Google Pay і користуватися безконтактною оплатою у звичайних магазинах.  

Отже, щоб оформити Digital картку:

  • Авторизуйтесь у Приват24.
  • Відкрийте меню «Гаманець». 
  • Натисніть «Додати» і виберіть «Digital картку».
  • Виберіть тип картки — «Дебетова», платіжну систему (Visa або Mastercard) та валюту — гривні.
  • Готово. Нова картка з'явиться у вашому електронному гаманці протягом 10 хвилин.

Щоб отримувати пенсію саме на цю картку, потрібно також підготувати заяву на зміну виплатних реквізитів у пенсійній справі. Це можна зробити онлайн на порталі Пенсійного фонду України.

Для подачі заяви на порталі вам знадобиться електронний цифровий підпис (ЕЦП) і реквізити нової картки для виплат. Щоб оформити ЕЦП і подивитися рахунок, скористайтеся Приват24. Детальна інструкція, як це зробити за допомогою сервісів ПриватБанку, є у нашому відео.