Картка для мам

Безкоштовна картка для отримання допомоги на дитину, що дозволить
зручно отримувати гроші та економити

Картка для виплат на оздоровлення дитини

Картка для виплат на оздоровлення дитини

ПриватБанк здійснює виплати в межах державного пілотного проєкту «Гроші ходять за дитиною», мета якого – оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Отримати кошти може тільки батько або мати дитини (особа, яка його/її замінює), місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до категорій «дитина з інвалідністю» (здатна до самообслуговування) або «дитина з багатодітної сім’ї».

Кошти зараховуються на спеціальну картку. Їх можна витратити тільки у закладах, які є в переліку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії та в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення й відпочинку дітей, розташовані в Карпатському регіоні та приєдналися до публічного договору з надання послуг із оздоровлення та відпочинку. Повний перелік закладів – за посиланням.

Відкрити таку картку можна в будь-якому відділенні ПриватБанку. Під час оформлення необхідно зазначити, що потрібна картка для виплат на оздоровлення дитини.

Шаблон Заяви про приєднання до Умов та правил

Пакунок малюка

Пакунок малюка

ПриватБанк здійснює виплати за державною програмою «Пакунок малюка» на картку зі спеціальним режимом використання.

Зараховані на картку кошти можливо витратити тільки в магазинах, що внесено до реєстру учасників пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Дитячі товари:
засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни, зокрема й підгузки, серветки;
одяг та взуття;
дитяче харчування;
посуд;
іграшки;
текстиль для дітей, зокрема й рушники, ковдри

Товари для породіллі:
прокладки для лактації;
прокладки післяпологові

Відкриття такої картки доступне в будь-якому відділенні ПриватБанку.
Перелік магазинів, де можна купити речі за програмою «Пакунок малюка», розміщено на сайті

Проводьте більше часу зі своєю родиною, обов’язковими платежами займеться банк.

Проводьте більше часу зі своєю родиною, обов’язковими платежами займеться банк.

З карткою для мам Ви будете отримувати допомогу вже за 1–2 години після того, як соціальний фонд перерахує гроші в банк. Ви зможете знімати допомогу без комісій в усіх банкоматах України!

За допомогою картки можна здійснювати купівлі в магазинах, оплачувати рахунки за комунальні послуги, телефон, Інтернет, здійснювати інші обов’язкові платежі. Ви можете запланувати проведення платежів у Інтернет-банку Приват24, і наші співробітники будуть проводити їх замість Вас, повідомляючи через SMS про успішну оплату.

Просте та безкоштовне оформлення

Просте та безкоштовне оформлення

Процедура оформлення картки займе у Вас усього 10 хвилин. Зверніться в найближче відділення ПриватБанку та попросіть співробітника оформити обрану Вами картку. Для отримання картки потрібен тільки паспорт та ІПН. Якщо Ви вже користуєтесь карткою ПриватБанку, паспорт брати з собою не потрібно.

Ви отримуєте виплати вчасно

Ви отримуєте виплати вчасно

Гроші з’являються на Вашій картці через 1–2 години після надходження в банк. У інших банках ця процедура може займати до декількох днів. Зняти гроші з картки Ви зможете без комісії в будь-якому банкоматі України, а також отримати їх у відділенні ПриватБанку. У нас найширша мережа відділень і банкоматів, очевидно, що вони знайдуться і поряд з Вашим домом.

Спокій за цілість Ваших грошей

Спокій за цілість Ваших грошей

Ви можете не хвилюватися про гроші, що зберігаються на Вашій картці. У разі втрати чи викрадення картки Ви можете моментально її заблокувати, зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово та безкоштовно для дзвінків з будь-яких телефонів у межах України). Ми ретельно розслідуємо всі випадки крадіжок коштів, не залишаючи без уваги жодної заяви клієнтів.

Оплата карткою в магазинах

Оплата карткою в магазинах

Розраховуватися пластиковою карткою за покупки в магазинах зручніше, ніж щоразу знімати гроші з картки. Ви оплачуєте тільки ціну покупки без комісії. Сьогодні кожен магазин зобов’язаний приймати до оплати пластикові картки.

Ваші додаткові можливості

SMS банкінг

SMS банкінг

SMS банкінг

SMS банкінг

Вашу картку безкоштовно підключено до SMS-банкінгу. Це означає, що, коли на картку зараховуються гроші, Вам надходить SMS-повідомлення про здійснену операцію.Ви також можете керувати своїм рахунком за допомогою SMS-команд. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, потрібно надіслати на номер 10060 SMS-повідомлення з чотирма останніми цифрами номера Вашої картки.

Детальніше

Приват24

Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше
Платежі за телефоном 3700

Платежі за телефоном 3700

Платежі за телефоном 3700

Платежі за телефоном 3700

Ви можете здійснити комунальні платежі або грошові перекази зі своєї картки без відвідання банку, використовуючи тільки телефон. Просто зателефонуйте на номер 3700 і попросіть оператора провести необхідний платіж. Усі дзвінки з мобільних телефонів безкоштовні. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.Все звонки с мобильных телефонов бесплатны. Платежи проводятся в течение одного рабочего дня после Вашего звонка.

Детальніше
Регулярні платежі

Регулярні платежі

Регулярні платежі

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, які Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.Комісія за послугу «Регулярні платежі» менше, ніж при здійсненні платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

Оплата покупок частинами

Оплата покупок частинами

Ви можете легко купувати товари та оплачувати їх вартість частинами. При цьому ціна товару не збільшується! ПриватБанк співпрацює з магазинами по всій країні, щоб надавати Вам можливість зручно здійснювати великі купівлі. Внести щомісячний платіж можна, не відвідуючи банк: за допомогою SMS, дзвінка на номер 3700 або Інтернет-банку «Приват24».

Контроль за рухом коштів

Контроль за рухом коштів

Ви можете слідкувати за своїми витратами, отримуючи міні-виписки за рахунком у банкоматі або підключивши послугу SMS-інформування. За допомогою Інтернет-банку «Приват24» можна переглядати детальну інформацію про рахунки та рух коштів, точно бачити, коли гроші надходять на картку, а також відкривати депозити та оплачувати комунальні послуги.