ПриватБанк проведе поточні регламентні роботи основних технічних комплексів і систем безпеки банку. Як повідомила прес-служба ПриватБанку, основні етапи регламентних робіт, які передбачають оновлення обладнання і технологічних систем банку, будуть проводитися 12 липня у нічний час, коли навантаження на сервіси мінімальне.

«Кількість клієнтів та клієнтських операцій, яка збільшується, вимагає від банку постійного розширення можливостей технічних комплексів, систем безпеки для їхньої стабільної роботи, - йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку. - Ми спеціально проводимо такі заходи на вихідні та свята. Заздалегідь просимо вибачення у всіх наших клієнтів, які на час регламентних робіт можуть стикнутися з ймовірними короткочасними незручностями у роботі з банком».

Як зазначає прес-служба, в процесі оновлення технічних засобів у період з 01:00 до 03:00 12 липня можливі короткочасні збої при проведенні деяких операцій фізичних і юридичних осіб через системи електронного банкінгу та термінали самообслуговування.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua