В рамках стратегії безбарʼєрності ПриватБанк долучився до нового проекту - створення відділення відновлення слуху на базі Superhumans Center. Окрім благодійних внесків на протезування та реконструктивну хірургію в Superhumans, ПриватБанк виділив додаткових 5 мільйонів гривень на створення спеціалізованого відділення відновлення слуху.

 

"Ізз Superhumans нас об’єднує спільна мета - зробити все можливе, щоб повернути українцям, нашим захисникам і цивільним, які постраждали від війни, можливість втілювати плани і мрії, можливість чути і бути почутим, - говорить Олеся Жулинська, керівниця Напрямку зі зв’язків із громадськістю та комунікацій ПриватБанку. - У фокусі ПриватБанку - створення безбарʼєрного середовища, адже рівні можливості для кожної людини в суспільстві є важливим показником стійкого розвитку”.

 

Щодня українці борються з наслідками травм війни, і погіршення або втрата слуху - один із викликів, з якими доводиться справлятися постраждалим внаслідок бойових дій. Ці дані підтверджує і досвід Superhumans Center. Кожен третій військовий або цивільний пацієнт Superhumans має погіршення слуху та потребує різної допомоги фахівців. Саме тому разом із фахівцями ГО “Відчуй” відтепер у Центрі повертатимуть ще одну можливість, втрачену через війну. 

 

Засновник ГО «Відчуй» Андрій Пишний взяв участь у відкритті відділення та поділився з пацієнтами власним досвідом реабілітації після втрати слуху. «Вчасна діагностика, лікування без зволікань, якщо потрібно слухопротезування, – повернуть (хай навіть частково) вам той зв’язок зі світом, в якому є музика, голос коханої людини, дитячий сміх. За великим рахунком слуховий апарат нічим не відрізняється від окулярів чи протезу. У нього та сама функція – компенсувати певну втрату. Цього непотрібно боятися чи соромитися. Навпаки – ви стаєте амбасадорами інклюзії для свого оточення, ви навчаєте наше суспільство, власною силою та прикладом робите його сильнішим». 

 

Можливість чути – важливий елемент соціальної адаптації і повернення ветеранів до повноцінного цивільного життя. Адже людський організм влаштований так, що йому для нормальної роботи потрібен певний рівень слухового навантаження. Якщо через приглухуватість він не отримує потрібної звукової стимуляції, то мозкова активність знижується. В результаті в людини знижується працездатність, уповільнюються реакції, погіршується орієнтація в просторі, слабшає пам’ять, зростає соціальне відчуження. 

 

"Нам у Superhumans важливо надавати кожному нашому пацієнту повний комплекс послуг  в одному місці, зі зрозумілим маршрутом, коли різні фахівці спілкуються між собою та знають індивідуальні потреби кожної людини. Ми почали з головного - протезування та реконструктивної хірургії і поступово приділяємо максимум уваги іншим травмам наших пацієнтів. Відділення відновлення слуху – важлива складова цієї екосистеми, адже ми бачимо, що кожен 2 або 3 пацієнт, що проходить у нас реабілітацію, має проблеми зі слухом. Ми плануємо проводити також операції з відновлення барабанної перетинки, якщо це буде потрібно пацієнту. І вони не будуть вимушені звертатися до різних лікарень у пошуках якісної послуги” – коментує засновник Superhumans Center Андрій Ставніцер.  

 

Всього за декілька днів роботи відділення в Superhumans уже оглянуто 32 пацієнти, з них 7 потребують оперативних втручань (відновлення барабанної перетинки), 2 – встановлення слухових апаратів, ще 2 – кохлеарної імплантації, а 12 мають діагностовану хронічну нейросенсорну приглухуватість, яка потребує спостереження.  

 

Усі пацієнти з акустичною травмою, що перебувають у Superhumans Center, проходять обстеження та перебувають під наглядом отоларингологів центру та займаються з фахівцями ГО «Відчуй» – сурдопедагогом і логопедом.

 

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
01001, Україна м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
press@privatbank.ua