Господарський суд міста Київ закрив провадження у справі за позовом колишніх власників ПриватБанку І. Коломойського та компанії Triantal Investments, в рамках якої позивачі намагалися повернути собі права власності на акції державного ПриватБанку.

 

Таким чином, суд поставив крапку ще в одному судовому спорі за позовом ексакціонерів Банку про визнання недійсним договору продажу акцій ПриватБанку  державі.

 

"ПриватБанк вітає справедливе рішення суду. Сьогодні суд закрив провадження у справі за позовом І. Коломойського та компанії Triantal. У цій справі позивачі оскаржували договір купівлі-продажу акцій ПриватБанку, укладений в процедурі націоналізації, а також висували вимоги щодо повернення собі у власність акцій ПриватБанку. Суд застосував приписи Закону України «Про систему гарантування вкладів», які чітко вказують на те, що акції банку після продажу інвестору не можуть  бути повернуті колишнім власникам та, відповідно до Закону 590-ІХ, закрив провадження у справі”, - сказав адвокат ПриватБанку Віктор Тарасенков. 

 

Нагадаємо, 27 листопада 2023 року Господарський суд міста Києва закрив провадження у подібній справі за позовом іншого ексвласника банку - Геннадія Боголюбова. Раніше, 15 листопада 2023 року, Шостий апеляційний адміністративний суд у справі за позовом  І. Коломойського  підтвердив неможливість скасування рішень і договорів, прийнятих в процесі націоналізації ПриватБанку.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
01001, Україна м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
press@privatbank.ua