Спільнота «Повернись живим» та клієнти ПриватБанку досягли амбітної мети - зібрати 33 млн грн, аби долучитись до створення школи підготовки зовнішніх пілотів в структурі Сухопутних військ ЗС України

 

В межах спільної ініціативи Фонду «Повернись живим» та ПриватБанк вдалось акумулювати необхідну суму, яка вже допомагає розвивати спроможності війська за напрямом підготовки зовнішніх пілотів-операторів. Із загальної суми збору 33 млн грн ПриватБанк додав 3 млн грн власних коштів. 

 

? Дякуємо кожному, хто долучився своїми гривнями, адже вони перетворюються на найнеобхідніше для якісного та компетентного навчання наших героїв. Завдяки вашим донатам і небайдужості, тисячі захисників навчаться керувати розвідувальними та ударними «пташками»: від FPV та БпЛА коптерного типу, до великих крил по типу «Лелека-100». Це суттєве підсилення підрозділів, які виконують бойові завдання, зокрема, й на найпекельніших напрямах фронту.

 

? Сили оборони потребують великої кількості професійних зовнішніх пілотів. І разом із вами ми вкладаємось в підготовку кваліфікованих фахівців, які будуть застосовувати дрони в зоні бойових дій та виборювати нашу спільну свободу.

 

 

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
01001, Україна м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
press@privatbank.ua