В ніч на 22 лютого 2025 року ПриватБанк проводить планові регламентні роботи процесингу, платіжних систем та сервісів задля підвищення якості та безпеки платежів та операцій із платіжними картками. 

 

У період проведення робіт 22 лютого 2025 року з 00:05 до 06:30 години ранку, банк тимчасово призупинить операції з платіжними картками та платежі клієнтів. На час регламентних робіт ми також призупинимо роботу Приват24 для фізичних осіб. Аналогічний «тайм-аут» триватиме у роботі мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку, платіжного застосунку “Термінал”.

 

Зазвичай регламентні роботи ми робимо у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій. Якщо у період проведення робіт ви плануєте оплату покупок картками, платежі чи скористатися Приват24 і мережею безготівкової оплати - радимо зробити це заздалегідь, чи провести після завершення робіт. Дякуємо за розуміння!


 

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
01001, Україна м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
press@privatbank.ua