ОРЕНДА СЕЙФОВИХ СКРИНЬОК

Ваша особиста скринька у найнадійнішому банку України.

Сейфові скриньки

Сейфові скриньки

Орендуйте сейфові скриньки на час своєї відсутності або для постійного зберігання цінних речей – це дозволяє уникнути їх крадіжки та особисто контролювати список осіб, у яких буде до них доступ.

Встановлення домашнього сейфа не зможе гарантувати Вам безпеки речей, які будуть у ньому зберігатися. Крім того, розміщення надійного сейфа в квартирі або будинку потребує суттєвого перепланування приміщення та значних затрат. Приватні сейфи не захищені від крадіжки, а пожежа або природні катаклізми можуть назавжди знищити цінності всередині сейфа.

Надійність сейфових скриньок

Надійність сейфових скриньок

ПриватБанк надає клієнтам надійно захищені сейфи для зберігання цінностей: кожен депозитарій відповідає вимогам про технічний стан та організацію охорони приміщень банків. Кожна скринька має унікальний замок із двома різними ключами, один з яких знаходиться у Вас, а інший – в банку. Це виключає можливість відкриття скриньки за Вашої відсутності.

Зручність використання сейфових скриньок

Зручність використання сейфових скриньок

Ви можете вибрати розмір скриньки, який найкраще підходить, зазначити точний строк її оренди, а також надати право доступу до скриньки будь-якій довіреній особі. Банк також пропонує укладення тристороннього договору оренди. У такому випадку ви зможете відвідувати скриньку тільки спільно зі своїм партнером. ПриватБанк забезпечує таємницю відомостей про клієнта та операції, що ним проводяться.

Зберігання документів у банківській скриньці допоможе запобігти небажаному доступу до них.

Юридичним особам послуга не надається.

Тарифи та бронювання

Тарифи та бронювання

Щомісяця 25 числа банк утримує комісію за оренду сейфової скриньки зі спеціальної картки «Ключ доступу». Ця комісія складається з двох частин: щомісячне обслуговування картки «Ключ доступу» (постійний тариф) та вартість користування сейфом згідно з розміром скриньки та кількістю днів у місяці (змінний тариф). Наприклад, вартість оренди невеличкої скриньки для зберігання документів становитиме 9 грн на день.