Онкозахист

Страхування на випадок онкологічних захворювань

Детальніше

Важливо

Про програму

Організація лікування онкологічних захворювань, уперше виявлених протягом дії договору. Виявлені раніше онкологічні захворювання не покриваються договором страхування.

Як це працює

У межах програми страхування договір покриває витрати на лікування онкологічного захворювання застрахованої особи, що визнане страховим випадком.

Як оформити послугу

У будь-якому відділенні ПриватБанку.

Скільки це коштує

Щомісячний платіж і страхова сума розраховуються залежно від вибраного пакета та віку застрахованої особи.

Плата на місяць
Плата на рік
Програма Страхова сума 1–18
Вік особи
19–30
Вік особи
31–40
Вік особи
41–50
Вік особи
51–60
Вік особи
61–69
Вік особи
Економ Джуніор 10 млн грн 89
грн/міс.
- - - - -
Економ 2 млн грн - 100
грн/міс.
150
грн/міс.
300
грн/міс.
750
грн/міс.
1400
грн/міс.
Комфорт 12 млн грн 189
грн/міс.
210
грн/міс.
300
грн/міс.
600
грн/міс.
1500
грн/міс.
2500
грн/міс.

 

Чим відрізняються програми страхування

 • Страховою сумою (витратами на лікування онкологічних новоутворень, окрім лімфоми та лейкемії, та його організацією).
 • Територією організації лікування.
 • Витратами на супроводжувальну особу.

Детальніше в поширених запитаннях

Документи:

img-mobile

Публічна частина договору ПрАТ «СК «АРКС»

Завантажити

Публічна частина договору ПрАТ «СК «Універсальна»

Завантажити

Публічна частина договору ПрАТ «СК «Вусо»

Завантажити
img desctop

Поширені запитання

Хто є партнером ПриватБанку за програмою «Онкозахист»?

 • Страхова компанія «АРКС» – ліцензія серії АЕ № 483282 від 17.09.2009.
 • Страхова компанія «Універсальна» – ліцензія серії АГ № 569717 від 23.03.2011.
 • Страхова компанія «Вусо» – ліцензія серії АЕ № 293931, № 29393, № 293947 від 31.07.2014.

Хто може укласти договір «Онкозахист»?

Укласти договір страхування (бути страхувальником) можуть лише повнолітні дієздатні фізичні особи (особи, які досягли 18 років).

Застрахованою особою може бути страхувальник (резидент) під час укладання договору на свою користь або інша фізична особа за призначенням страхувальника. Застрахованою особою може бути людина віком від 1 до 69 років включно.

Увага! Дітей від 1 до 18 років має право застрахувати лише один із батьків чи законний опікун.

Що охоплює програма «Онкозахист»?

У межах програми страхування договір покриває витрати на лікування онкологічного захворювання застрахованої особи, що визнане страховим випадком:

 • Медична допомога в амбулаторних умовах, в умовах денного стаціонару та в стаціонарних умовах. Строк перебування в стаціонарних умовах обмежується 10 календарними днями, а в разі здійснення хірургічного втручання застрахованій особі може бути продовжено ще на 8 календарних днів.

УВАГА! Це обмеження не стосується страхового покриття щодо трансплантації життєво важливих органів та/або реабілітації.

 • Огляд лікарів, зокрема лікарів-фахівців.
 • Діагностичні медичні втручання, що здійснюються медичними організаціями, зокрема лабораторні дослідження, візуалізувальні дослідження, ендоскопічні дослідження, функціональна діагностика.
 • Лікувальні медичні втручання в межах страхової суми (крім імплантацій), що охоплюють: хірургічне лікування, хіміотерапію, променеву терапію, інші науково обґрунтовані методи лікування та які застосовуються в межах надання медичної допомоги медичними організаціями за погодженням зі страховиком.
 • Трансплантація, що здійснюється ліцензованим медичним закладом за погодженням зі страховиком (тільки для дітей віком від 1 до 18 років).
 • Імплантація, необхідна з метою реконструктивного лікування наслідків злоякісних новоутворень, разом із вартістю імплантатів на суму не більше ніж 600 000 грн на рік на один страховий випадок.
 • Витрати на лікарські засоби та діагностичні процедури, під час та після здійснення лікування здійснюються в межах загального ліміту страхової суми, передбаченого за вибраною програмою страхування. Водночас передбачено придбання ліків, затверджених FDA (U.S. Food and Drug Administration) та EMA (European Medicines Agency). Максимальний строк із моменту призначення препарату лікарем до отримання безпосередньо застрахованою особою не повинен перевищувати 14 робочих днів.

Які супутні послуги покриває договір страхування?

Залежно від програми страхування договір може покривати:

 • Витрати на транспортування – квиток економкласу для застрахованої особи та однієї супроводжувальної особи або двох, якщо застрахована особа є неповнолітньою, від місця проживання до місця проведення діагностики та/або лікування та назад, зустріч в аеропорту або на вокзалі та перевезення машиною швидкої допомоги (за медичної необхідності) або на таксі до готелю чи в медичну установу, де буде проведено діагностику та/або лікування.
 • Витрати на проживання – проживання застрахованої особи та однієї супроводжувальної особи або двох, якщо застрахована особа є неповнолітньою, у готелі 3–4 зірки, разом зі сніданком та послугами, які включено у вартість номера для застрахованої особи та особи, яка її супроводжує в місці проведення діагностики та/або лікування. Вибір готелю проводиться з урахуванням доступності та близькості до медичної установи або лікаря. Строк проживання застрахованої особи та супроводжувальних осіб обмежується 10 календарними днями, а в разі здійснення хірургічного втручання застрахованій особі може бути продовжено ще на 8 календарних днів.
 • Витрати на репатріацію тіла застрахованої особи в разі її смерті під час лікування за межами України протягом дії договору страхування в межах умов вибраної програми страхування, що охоплюють транспортування тіла до аеропорту, найближчого до місця постійного проживання застрахованої особи, у межах максимальної суми 200 000 грн.
 • Допомогу в отриманні візи з метою проходження лікування в країні призначення для застрахованої особи та однієї супроводжувальної особи або двох, якщо застрахована особа є неповнолітньою. Водночас візовий збір сплачує сама застрахована особа.
 • Послуги усного та письмового перекладу, що надаються застрахованій особі в період проведення діагностики та/або лікування за межами України.

Чим відрізняються програми страхування?

Програма Економ Комфорт
Страхова сума, грн для дорослих (від 19 до 69 років включно) 2 000 000 12 000 000
Страхова сума, грн для дітей (від 1 до 18 років включно) 10 000 000 12 000 000
Франшиза, грн 0 0
Період очікування 90 днів 90 днів
Покриття за програмою Лікування злоякісних новоутворень, уперше виявлених протягом дії договору
Перебування в стаціонарі Так Так
Витрати на супроводжувальну особу для дорослих (від 19 до 69 років включно) Ні Так
Витрати на супроводжувальну особу для дітей (від 1 до 18 років включно) Так Так
Трансплантація кісткового мозку для дітей (від 1 до 18 років включно) Так Так
Територія лікування для дітей (від 1 до 18 років включно) Україна, але в разі, якщо лікування в Україні є неможливим: Ізраїль, Іспанія, Південна Корея або Польща
Територія лікування для дорослих (від 19 до 69 років включно) Тільки Україна, але в разі, якщо лікування в Україні є неможливим, страховик здійснює виплату в сумі 200 000 грн Україна, але в разі, якщо лікування в Україні є неможливим: Ізраїль, Іспанія, Південна Корея або Польща

Де можна роздрукувати договір на продукт «Онкозахист»?

У Приват24 (меню «Мої рахунки – Страховки – Мої страховки»).

На сайті pb.ua (меню «Інше – Страхування – Мої страховки»).

Що є страховим випадком?

Страховим випадком визнається злоякісне новоутворення застрахованої особи, на яке застрахована особа захворіла, та/або яке було вперше діагностовано, та/або про яке вперше стало відомо застрахованій особі протягом дії договору страхування.

Страхове покриття починає діяти після закінчення періоду очікування – 90 днів із дати початку дії договору страхування в разі укладання договору на перший рік страхування або відновлення відповідальності страховика за договором страхування за умови застосування пільгового періоду (зокрема для пролонгованих договорів).

Що таке період очікування?

Період очікування – це період часу в межах строку дії договору, протягом якого будь-який факт діагностування або фіксації в медичних документах перших симптомів/свідчень (ознак) настання критичного захворювання та/або стану, що потребує лікування (злоякісне новоутворення), зокрема трансплантації кісткового мозку для дітей від 1 до 18 років включно, не буде підставою для отримання будь-яких виплат за договором протягом строку його дії.

Що є датою настання страхового випадку?

У разі виявлення ракового захворювання, що має ознаки страхового випадку, датою настання страхового випадку вважається дата, коли це захворювання було вперше виявлено в період дії договору.

Що потрібно зробити для отримання медичної допомоги за договором страхування?

 1. Протягом 5 робочих днів, щойно стане відомо про настання страхового випадку, застрахованій особі / страхувальнику потрібно надати страховику та/або повіреному заяву – повідомлення про страховий випадок із зазначенням дати та обставин настання випадку та надіслати документ, що підтверджує факт настання страхового випадку.
 2. Протягом 15 робочих днів, щойно стане відомо про настання страхового випадку, потрібно надати страховику всі необхідні документи, зазначені в договорі страхування.

Отримати детальну інформацію про необхідні дії в разі настання страхового випадку можна за телефоном 3700 (цілодобово).

Як буде організовано лікування?

 1. Після отримання заяви – повідомлення про страховий випадок страховик протягом 10 робочих днів із дня одержання документів, що підтверджують настання страхового випадку, та документів, передбачених договором, ухвалює рішення, чи є подія страховою.

Але в разі, якщо наданих документів недостатньо для ухвалення рішення, страховик або представник страховика – компанія Madanes Advanced Healthcare Services Ltd має право запитати додаткові документи в застрахованої особи. Водночас рішення про визнання події страховою страховик повинен ухвалити протягом 5 робочих днів із дня отримання додаткових документів від застрахованої особи.

 1. Протягом 14 робочих днів із дня ухвалення рішення про здійснення страхової виплати представник страховика – компанія Madanes Advanced Healthcare Services Ltd організовує та координує надання застрахованій особі послуг, передбачених договором, та повідомляє застраховану особу про необхідні дії для початку процесу діагностики/лікування.

Протягом цього строку компанія Madanes Advanced Healthcare Services Ltd надає застрахованій особі перелік рекомендованих лікарень в Україні чи за кордоном відповідно до території надання послуг із діагностування та/або лікування, передбаченої програмою страхування.

 1. Після отримання підтвердження від застрахованої особи щодо вибраної нею лікарні компанія Madanes Advanced Healthcare Services Ltd організує необхідні логістичні та медичні заходи для належного транспортування застрахованої та супроводжувальної особи, зокрема донора (для страхового покриття з трансплантації кісткового мозку), у вибрану лікарню.

Після цього компанія Madanes Advanced Healthcare Services Ltd надасть усю необхідну інформацію щодо трансферу, бронювання готелю, контактні дані координатора, що супроводжуватиме застраховану особу в країні діагностування/лікування, графік медичних процедур та іншу важливу інформацію, якщо це передбачено умовами договору страхування.

За яких умов лікування здійснюється за межами України (якщо це передбачено програмою страхування)?

 • Лікування онкологічного захворювання не може бути здійснене в Україні та має бути здійснене негайно за кордоном, оскільки пацієнт перебуває під загрозою смерті.
 • Лікування онкологічного захворювання не може бути здійснене в Україні, водночас відсутнє замісне лікування.
 • Досвід та ноу-хау за цим захворюванням за кордоном набагато більші, ніж в Україні.
 • Якщо лікування не буде здійснене, то в пацієнта виникне постійна втрата працездатності (понад 80%).

Точний перелік умов залежить від програми страхування.

Які документи необхідні для лікування?

 1. Документи лікувальних закладів, оформлені належним чином, що містять дату видачі, найменування та адресу лікувальної установи та засвідчені підписами відповідальних осіб, скріплені печатками лікувальних закладів охорони здоров’я, із зазначеним прізвищем пацієнта, датою звернення по медичну допомогу, тривалістю лікування, датою виписки з лікувальних закладів охорони здоров’я (зокрема виписний епікриз, виписка з історії хвороби пацієнта, лист непрацездатності, картка виклику швидкої медичної допомоги тощо) та детальною інформацією щодо діагнозу, встановленого лікарем відповідної спеціалізації.
 • Документи мають бути дійсними протягом 3 місяців із дня їх видачі.
 • Це можуть бути оригінали медичних документів або їх копії, засвідчені в медичній установі, що їх видала.
 • На копії документів обов’язково повинна бути відмітка «Згідно з копією», а також печатка медичного закладу та підпис уповноваженої особи.
 1. Результати проведених застрахованій особі клінічних, гістологічних, радіологічних досліджень та інших клініко-лабораторних та інструментальних обстежень, що підтверджують встановлений діагноз.
 2. Заява – повідомлення про страховий випадок, копія паспорта та ІПН.
 3. Інші документи на обґрунтований запит страхової компанії.

Як виплачується страхове відшкодування?

Страхова виплата здійснюється в межах страхової суми та лімітів шляхом оплати вартості медичних та інших послуг, передбачених умовами договору, медичній установі.

Куди клієнт може звернутися до консультації з лікування, крім служби підтримки ПриватБанку 3700?

До контакт-центру СК «АРКС» за телефоном 0 800 302 723 (в межах України).

До контакт-центру СК «Універсальна» за телефоном 0 800 210 3810.

До контакт-центру СК «Вусо» за телефоном 0 800 303 911.