Пільгові кредити для фермерів

Фермерські господарства — одна з найпопулярніших форм підприємництва в сільгоспсекторі. Згідно з даними Мінагрополітики та продовольства вони складають 67% агропромислового комплексу України.

 

Підтримка цього напрямку важлива для економіки нашої країни. Тому пільгові кредити для фермерів увійшли до розширеної державної програми компенсацій «Доступні кредити 5-7-9%».

 

Державні кредити фермерам

 

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» дає можливість приватним підприємцям отримати позики на пільгових умовах — під 0, 3, 5, 7 або 9% на рік. Держава покриває частину кредитного навантаження, що дозволяє значно знизити відсоткову ставку.

У березні 2022 року програму розширили, щоб додатково підтримати бізнес, зокрема допомогти господарствам із посівною кампанією. Відповідно до нової редакції, фермери можуть отримати позику під 0%, поки триває воєнний стан, і ще місяць по тому. Після цього кредитна ставка збільшиться до 5%.

Метою пільгового кредитування може бути придбання сільськогосподарської техніки та поповнення обігових коштів на закупівлю насіння, добрив і паливно-мастильних матеріалів.

 

Кредитування підприємств сільського господарства в ПриватБанку

 

У рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» ПриватБанк пропонує клієнтам кредитну лінію «Агросезон». Ця позика під 0% річних призначена для фінансування витрат відповідно до сільськогосподарських циклів. Процентна ставка сягне 5% лише через місяць після завершення воєнного стану. При цьому відсотки нараховуватимуться лише на залишок заборгованості, що буде наявна на той момент.

У разі оформлення кредитної лінії ви отримаєте вільний доступ до коштів і зможете придбати необхідне на певному етапі. Наприклад, закупити насіння та добрива під час посівної чи великий обсяг палива під час збирання врожаю.

Графік погашення також підлаштований до етапів сільськогосподарського циклу. Крім того, його можна буде додатково коригувати.

 

Як оформити пільговий кредит для фермерів

 

Спочатку перевірте, чи доступне для вашого бізнесу пільгове кредитування. Відповідно до держпрограми та умов ПриватБанку, таке фінансування можуть отримати підприємці із земельним банком від 100 га та КВЕДами від 01.1 до 01.6.

Виберіть необхідну суму. Пропозиція дозволяє оформити кредит від 1 до 50 млн грн. Позику до 6 млн грн можна отримати без додатково забезпечення. Достатньо державної гарантії та поруки власника. Якщо кредит перевищує 6 млн грн, заставою потрібно покрити лише 50% суми. Решта забезпечується державною гарантією.

Подайте заявку на отримання пільгового кредиту для фермерів «Агросезон». Це можна зробити онлайн, на нашому сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше і підкаже наступні кроки.