Кредит на купівлю сільгосптехніки в ПриватБанку

Якісна техніка та обладнання  — запорука ефективної діяльності фермерського господарства. Проте для оновлення основних засобів потрібні чималі грошові кошти. Щоб купівля сільгосптехніки не стала тягарем для бізнесу, зверніть увагу на варіанти кредитування та державні пільгові програми.

Де взяти кредит на придбання сільськогосподарської техніки

ПриватБанк є учасником державної програми підтримки клієнтів агробізнесу та пропонує вигідні кредити на придбання основних засобів. Умови кредитування можуть відрізнятися, залежно від обраної програми компенсації та фінансового стану клієнта.

 • Термін кредитування — до 3 років
 • Кредитна ставка — UIRD (3 місяці)* + 7 % річних або від 0 % річних за пільговою урядовою програмою.
 • Комісія — 1 % від суми кредиту
 • Валюта — гривня.
 • Аванс — від 20 % вартості основного засобу.
 • Графік сплати — щомісячні платежі рівними частинами або з урахуванням сезонності бізнесу.

 

Розрахувати вартість страхових платежів можна в онлайн-калькуляторі ПриватБанку.

 

*UIRD (3 місяці) — це український індекс ставок за депозитами фізичних осіб на 3 місяці, тобто середня депозитна ставка, яка розраховується щодня та публікується Нацбанком.

 

 

Переваги кредиту на придбання основних засобів в ПриватБанку

 

Розберемося покроково, як працює програма кредитування спецтехніки з державною підтримкою в ПриватБанку.

Наприклад, ви плануєте оновити основні засоби для ведення аграрного господарства. Після вибору відповідного товару для покупки вам потрібно звернутися з запитом на отримання кредиту на купівлю сільгосптехніки до ПриватБанку.

Далі триває процес погодження умов про фінансування та документальне оформлення договору. За кредитною угодою банк покриває до 80 % вартості техніки кредитними коштами, а ви сплачуєте решту. Водночас не потрібно вносити додаткову заставу, адже забезпеченням є майно, що плануєте придбати.

Графік погашення кредиту на покупку основних засобів адаптований до стадій вашого сільськогосподарського або виробничого циклу.

 

Програма державних компенсацій кредиту на купівлю сільгосптехніки

 

Кредит є частиною державної програми компенсацій «Доступні кредити 5–7–9 %», яка функціонує з 1 лютого 2020 року. Забезпечення фінансової підтримки від держави суб’єктам підприємництва здійснюється через Фонд розвитку підприємництва.

Згідно з програмою «Доступні кредити 5–7–9 %», держава має компенсувати підприємцю частину виплат за кредитом. Як це працює? Ви отримаєте більшу компенсацію за створення більшої кількості робочих місць.

Варіанти відсоткових ставок залежать від дохідності вашого бізнесу та цілей кредитування:

 • 5 % річних — для бізнесу з виторгом до 50 млн грн (за умови створення протягом першого кварталу щонайменше 2 робочих місць);
 • 7 % річних — для бізнесу з виторгом до 50 млн грн;
 • 9 % річних — для бізнесу з виторгом до 20 млн євро.

 

Кредит на купівлю сільгосптехніки з отриманням компенсації за програмою «Доступні кредити 5–7–9 %» надають юридичним особам без частки держави в статутному капіталі. А засновники (фізичні або юридичні особи), кінцеві бенефіціарні власники та фізичні особи-підприємці мають бути резидентами України.

 

Обов’язкові вимоги:

 

 1. сукупний річний дохід за групою пов’язаних осіб — не більш як 20 млн євро;
 2. за останні три календарних роки позичальник не отримував державної підтримки, що перевищує суму еквівалентна 200 000 євро, визначену за офіційним валютним курсом, встановленим НБУ, що діяв на останній день останнього фінансового року.