Кредитна картка без довідки про доходи

Як отримати кредитну картку без довідки про доходи? І на що впливає наявність або відсутність цього документу? Розповідаємо в нашій статті.

Навіщо банку довідка про доходи

Довідка про доходи дає змогу оцінити платоспроможність позичальника. Таким чином вона допомагає банку ухвалити рішення про надання позики та визначити, який обсяг кредитного ліміту погодити тому чи іншому клієнту. 

Відсутність довідки про доходи можуть компенсувати інші документи про фінансове становище. Наприклад, виписки з іншого банку, довідки з місця роботи, дані про наявність нерухомості, авто тощо. 

Крім того, на погодження та розмір карткового ліміту впливає кредитна історія. Якщо вона позитивна, позичальнику з більшою імовірністю узгодять кредит.

Проте в ПриватБанку можна взяти кредитну картку онлайн без довідок та поручителів.

Як отримати кредитну картку без довідки про доходи

У ПриватБанку можна оформити кредитну картку без підтвердження доходу. Для випуску кредитки «Універсальна» знадобиться мінімум документів, а саме:

  • паспорт громадянина України або документ, що його замінює;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН).

Інші документи не обов'язкові. Проте їх наявність може впливати на розмір кредитного ліміту.

Є два способи отримати пластикову кредитну картку:

  • Замовити онлайн

Заповніть заявку на цій сторінці. В кінці вкажіть зручний варіант доставки — додому кур'єром або у відділення ПриватБанку. Актуальний графік роботи та адреси відділень дивіться на мапі.

  • Оформити у банку

Завітайте до найближчого відділення та надайте менеджеру потрібні документи. Готову картку миттєвого випуску зможете забрати на місті за 15 хвилин — саме стільки зазвичай триває процедура оформлення.  

Проте, якщо потрібна іменна картка з фото, на її виготовлення доведеться зачекати до 10 робочих днів.

Digital кредитка: умови та спосіб оформлення

Якщо ви вже маєте картку або рахунок у ПриватБанку, то можете оформити Digital кредитку «Універсальна» просто в застосунку Приват24. Це віртуальна картка, що за функціями не поступається звичайній, хоч і не має фізичного носія. 

Також власнику Digital картки доступні всі додаткові пропозиції та переваги пластикової кредитки «Універсальна»:

Детальна інструкцію щодо оформлення Digital картки — у файлі та в нашому відео.

Отже, клієнти ПриватБанку можуть швидко оформити кредитну картку без довідки про доходи в застосунку або в найближчому відділенні. Та щоб отримати бажаний кредитний ліміт, треба підтвердити свою платоспроможність іншим доступним способом.