Кредитна картка без офіційного працевлаштування

Користуючись кредиткою, ви можете платити власними коштами. А за потреби використати кредитний ліміт та повернути гроші в зручний для вас час. Це вигідніше, ніж звичайний кредит чи інші види позики. Адже необхідні кошти можна отримати за лічені хвилини, не виходячи з дому. А також оформити кредитну картку можливо навіть без офіційного місця роботи.

Як замовити кредитну картку без офіційного працевлаштування

Картка «Універсальна» Visa & Mastercard — справді унікальне рішення від ПриватБанку для розв’язання безлічі задач. З цією карткою ви зможете:

  • платити в усіх торгових фізичних та онлайн-точках, в межах України та за кордоном;
  • оплачувати за допомогою гаджетів безконтактно через Google Pay та Apple Pay;
  • переказувати на картки будь-яких банків чи за реквізитами всього за кілька хвилин;
  • сплачувати за комунальні послуги швидко, створивши шаблон платежу один раз;
  • оформлювати страхові поліси;
  • купувати транспортні квитки та квитки на різноманітні події;
  • інвестувати в акції та облігації;
  • користуватися пільговим періодом до 55 днів без переплат.

 

Взяти кредитку «Універсальна» можливо для неофіційно працюючих. Від вас не вимагатимуть довідку про доходи. Проте в разі прострочення або невиконання зобов’язань за договором, банк нарахує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожний день прострочення платежу.

 

Щоб отримати миттєву кредитну картку від ПриватБанку, зверніться до найближчого відділення. Достатньо пред’явити лише паспорт. Процедура оформлення кредитної картки без офіційного працевлаштування займе 15 хвилин вашого часу. Хоч картка «Універсальна» доступна для громадян з 16 років, кредитний ліміт буде встановлено на картку тільки після досягнення повноліття.

Від чого залежить кредитний ліміт

Кредитний рейтинг — це числова оцінка якості кредитної історії, на яку спирається банківська установа під час ухвалення рішення про видачу нового кредиту та збільшення кредитного ліміту на картці.

 

Кредитний ліміт визначається з урахуванням кількох чинників:

▪ платоспроможності користувача;

▪ наявності рахунку в банку або договору на отримання через нього заробітної плати;

▪ кредитної історії.

 

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам безкоштовно раз на рік перевірити власну кредитну історію — інформацію про ваші кредити та історію їх погашення, яку Українське бюро кредитних історій отримує від банків, фінансових та лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів. У застосунку Приват24 виконайте наступні кроки в меню: «Сервіси — Послуги — Кредитний рейтинг — Кредитна історія / Отримати».

Що таке пільговий період

Власникам картки «Універсальна» від ПриватБанку доступний пільговий період користування, під час якого можливо взяти кредит без довідки про доходи й користуватися кредитними коштами. Це означає, що якщо клієнт внесе повний платіж за кредитом протягом пільгового періоду використання, йому не будуть нараховані жодні проценти за користування даним кредитом.

 

Пільговий період карток «Універсальна» — до 55 днів. Щоб не платити процентів, необхідно погасити кредит до 25-го числа наступного місяця. У пільговому періоді враховуються всі витратні операції — оплата товарів та послуг, зняття готівки й безготівкові перекази.

 

Наприклад:

1 лютого з картки ви витратили 1 000 грн, 20 лютого — ще 500 грн.

3 березня ви витратили 800 грн.

Якщо до 25 березня ви внесете на картку 1 500 грн, що витратили в лютому, то проценти не будуть нараховані.

Щоб у квітні знов не платити процентів, потрібно до 25-го числа внести на картку 800 грн, що були витрачені в березні.

 

Оформлення кредитної картки без офіційного працевлаштування полегшує багато процесів, але не зменшує відповідальності за користування банківськими коштами. Суму обов’язкового платежу ви можете дізнатися в застосунку Приват24, за допомогою термінала самообслуговування чи банкомата, або зателефонувавши на номер 3700.