Кредитна картка без отказу

 

Коли потрібно придбати товар, але не вистачає коштів, є кілька варіантів. Перший — заощаджувати та купити пізніше. Ніби вигідно та надійно, проте не допоможе, якщо посеред літа зламається холодильник.

 

Ще один варіант — взяти позику. І тут варто знати певні нюанси. Насамперед різницю між кредитом та кредитною карткою.

 

Що краще: кредит чи кредитна картка

Кредит — це про конкретну ціль і точні терміни погашення. Плануєте купівлю житла? Вам запропонують іпотеку. Споживчий кредит видається на придбання, наприклад, смартфону чи іншої техніки. Але водночас самих грошей ви не побачите. Після укладання договору з банком, кредитор перераховує необхідну суму продавцю, а ви забираєте свій товар.

 

Проте для оформлення кредиту доведеться зібрати пакет документів: паспорт, код платника податків, довідку про доходи та інші. І що більшу суму грошей ви плануєте позичити, то довшим буде список. Крім того, ще будуть додаткові витрати на страхування.

 

Щодо кредитної картки, то її можна назвати «спрощеним» видом кредиту. Кошти повністю у вашому розпорядженні. Здійснюйте будь-які покупки: від продуктового шопінгу до купівлі дорогого гаджета. Сума та кількість покупок обмежуються лише розміром кредитного ліміту, який банк визначає індивідуально для кожної картки.

 

Кредитна картка — це майже завжди варіант без відмови. Для отримання потрібен тільки паспорт та ІПН. Ще однією беззаперечною перевагою кредитної картки є відсутність відсотків по кредиту. Точніше, можливість оминути сплату нарахованих відсотків, якщо повернути гроші протягом пільгового періоду. Його тривалість відрізняється у кожній банківській установі, зазвичай від 30 до 90 днів.

Де оформити безвідмовну кредитну картку

В ПриватБанку можна оформити персональну пластикову чи віртуальну картку для будь-яких цілей: від безкоштовних миттєвих банківських карток до преміальних карток.

 

Замовити банківську платіжну картку ПриватБанку можливо онлайн, заповнивши анкету на сайті. Хоч кредитні картки видають практично без відмови усім, кредитний ліміт надається виключно повнолітнім особам. Інший спосіб — відвідати найближче відділення ПриватБанку та отримати картку всього за 15 хвилин.

 

Хороша кредитна історія — гарант підвищеного кредитного ліміту на вашій картці. Перевірити свій кредитний рейтинг можливо навіть у своєму смартфоні через застосунок Приват24.

 

Інтернет-банкінг Приват24 створений, щоб полегшувати життя. Безліч сервісів в одному:

  • перекази коштів всередині та за межі країни;
  • оплата комунальних послуг, податків та іншого;
  • відкриття депозитів;
  • швидке отримання кредитів;
  • оформлення страхування;
  • купівля транспортних квитків;
  • управління своїми рахунками.

 

Перейти до Приват24 можна за допомогою мобільного застосунку, доступного для завантаження з App Store, Google Play та App Gallery. Або спробуйте вебверсію банкінгу.