Кредитна картка на 100 000 грн в ПриватБанку

Кредитка дозволяє клієнтам користуватися як своїми, так і ресурсами банку для особистих розрахунків без комісії. Кредитна картка досить спрощує життя, якщо правильно розпоряджатися кредитними коштами та вчасно їх повертати.


Як оформити кредитку до 100 тисяч гривень в ПриватБанку

Картка «Універсальна» від ПриватБанку може слугувати як дебетовою, так і кредитною карткою. Оформлення займе всього 15 хвилин. Для цього відвідайте найближче відділення банку чи подайте онлайн-заявку на сайті ПриватБанку. З документів вам потрібні паспорт (ID-картка) та код платника податків.

 

Для власників картки «Універсальна» доступна вигідна опція поновлюваного кредитного ліміту. Це означає, що після погашення кредиту ліміт повернеться до початкового розміру. А якщо ви внесете кошти під час пільгового періоду (до 55 днів; або до 25 числа місяця, наступного за тим, у якому ви скористалися кредитом), банк не нараховуватиме процентів за користування кредитними коштами.

Від чого залежить розмір кредитного ліміту

Максимальний кредитний ліміт по картці «Універсальна» — 200 000 гривень. Проте, щоб отримати його, доведеться надати значну кількість довідок та інформації. Адже банківська установа має бути впевнена, що у вас є можливість закривати такі суми протягом дії пільгового періоду.

 

Якщо ваші доходи навіть відповідають рівню зазначених витрат, але ви ще ні разу не брали кредиту, це може стати перепоною для підвищення кредитного ліміту. Гарна новина в тому, що перешкода ця тимчасова. Будете платити сумлінно щомісяця — банк без проблем буде збільшувати ліміт на використання кредитних грошей.

 

Інше питання — наявність незакритих чи протермінованих кредитів. Погана кредитна історія в будь-якій фінансовій організації зменшує шанси отримати кредитну картку на 100 000 грн.

Спосіб погашення кредиту на картці

1. Через термінал самообслуговування — комісія 0,5 %, мінімум 5 грн (без наявності картки). Для власників карток ПриватБанку — 0,2 % від суми (мінімум 2 грн).

2. Через касу у відділенні банку — комісія 0,2 % (мінімум 5 грн).

3. Онлайн в інтернет-банкінгу чи в застосунку Приват24 — безкоштовно.

4. Переказ з іншого рахунку — за тарифами банку відправника.