Кредитна картка на 20 тисяч від ПриватБанку

Що треба, щоб отримати кредитну картку на 20 000 грн? Розбираємо правила та способи оформлення позики в ПриватБанку.

Як оформити кредитку у ПриватБанку

Є три способи замовити кредитку до 20 тисяч гривень. Наявні та нові клієнти можуть оформити картку «Універсальна» онлайн на сайті або у найближчому відділенні банку. Також можна отримати Digital картку в застосунку Приват24.

Якщо треба швидко отримати пластик, оформити картку у відділенні — найкращий варіант. Процедура зазвичай займає 15 хвилин. З собою потрібно мати паспорт громадянина України або документ, що його замінює, та індивідуальний податковий номер. Також для підтвердження кредитного ліміту можуть знадобитися додаткові папери, наприклад, довідка про доходи або виписка з іншого банку. 

Щоб отримати Digital картку, зайдіть у свій застосунок Приват24 та дотримуйтеся інструкції у відео або у цьому файлі

Віртуальна кредитка має не менше можливостей, аніж звична пластикова картка «Універсальна». 

У чому переваги картки «Універсальна»

 • Доступ до власних і кредитних коштів 

«Універсальна» картка дозволяє розраховуватися і власними грошима, і кредитними коштами в межах ліміту. Також можна використовувати послуги «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» для оплати покупок в магазинах або на сайтах партнерів ПриватБанку. 

 • Випуск картки та обслуговування рахунку без комісії 

Ви можете отримати до 6 карток миттєвого випуску на рік безкоштовно. І доки картковий рахунок активний, він обслуговується без комісії.

 • Кредитний ліміт до 200 000 грн 

Передбачені банком умови дозволяють отримати кредитну картку більше, ніж на 20 000 грн. Але для збільшення ліміту потрібно підтвердити свої статки. 

 • Пільговий період до 55 днів

Якщо повернути всю суму до кінця пільгового періоду, тобто до 25 числа місяця, наступного за тим, у якому ви витратили кошти, банк не нараховуватиме відсотків за користування позикою.

Кредитна картка на 20 000 грн: як отримати бажаний ліміт

Кредитний ліміт визначається індивідуально для кожного позичальника. Його розмір залежить не лише від умов кредитування, а й від надійності клієнта та рівня його доходів. Щоб визначити це, до уваги беруться додаткові документи, що підтверджують статки. Зазвичай це довідки про доходи та офіційне працевлаштування, виписки з іншого банку тощо. 

Також на погодження кредитного ліміту впливає:

 • термін обслуговування в банку та продукти, якими клієнт користується;
 • характер кредитної історії;   
 • дані про фінансове становище, як-то наявність авто чи власного житла тощо.

Зазвичай погодження кредитного ліміту триває до 2 банківських днів. Проте для пов’язаних з банком осіб цей строк може бути значно меншим.

Як визначити обсяг платежів за кредитом

На розмір платежів і загальні витрати за кредитом впливають сума позики, терміни її повернення та відсоткова ставка.  

Базова процентна ставка для кредитної картки «Універсальна» фіксована і становить 3,5% на місяць. Якщо сума позики — 20 000 грн і ви плануєте погасити заборгованість протягом 9 місяців:

 

 • щомісячний платіж буде 2 628,92 грн;
 • сума процентів і загальні витрати за кредитом — 3 660,28;
 • загальна вартість кредиту — 23 660,28 грн;
 • реальна річна процентна ставка — 50,99 %.

 

Наведені цифри орієнтовні та мають лише довідковий характер. Порахувати приблизні витрати щодо іншої суми допоможе наш калькулятор.

Варіанти повернення коштів

Є кілька способів погашення заборгованості за кредитною карткою «Універсальна». Ви можете обрати найбільш зручний:

 • Через термінал самообслуговування. Без картки комісія складає 0,5 %, але не менше 5 грн. За наявності картки — 0,2 % від суми, але мінімум 2 грн.
 • У касі ПриватБанку — комісія 0,2 %, але не менше 5 грн.
 • Через інтернет-банкінг або в застосунку Приват24 — без комісії.
 • Переказ з іншого рахунку — за тарифами банку відправника.

Отже, є три способи отримати кредитну картку на 20 000 грн, а також декілька варіантів для підтвердження платоспроможності. Вибирайте найбільш зручний і користуйтеся всіма перевагами Приватбанку та картки «Універсальна».