Кредитна картка на 200 тисяч-умови отримання

200 тисяч гривень — це максимальний кредитний ліміт для картки «Універсальна». Хто може отримати таку позику і що для цього потрібно? Та які умови пропонує ПриватБанк для власника кредитної картки на 200 000 грн?

Можливості картки «Універсальна»

Ця картка може слугувати як дебетовою, так і кредитною. Тобто дозволяє користуватися власними коштами, а також у разі потреби розраховуватися грошима банку. 

Максимально можливий ліміт за карткою — 200 000 грн. Він поновлюваний, тобто після погашення заборгованості ліміт повернеться до початкового розміру. 

Крім цього власник отримує додаткові переваги:

  • Безоплатний випуск картки

Можна отримати до 6 карток миттєвого випуску на рік безкоштовно. Додаткова плата потрібна лише за іменні картки з фото.  

  • Обслуговування рахунку без комісії

Доки картковий рахунок активний, за його обслуговування не потрібно платити. 

  • Пільговий період до 55 днів

Якщо повернути позику до кінця пільгового періоду, тобто до 25 числа місяця, наступного за тим, у якому ви скористалися кредитом, банк не нараховуватиме відсотків за користування коштами.

  • Додаткові вигідні пропозиції 

Якщо робити покупки в магазинах або на сайтах партнерів ПриватБанку, можна скористатися послугами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка»

Способи, як оформити картку «Універсальна»

  • Оформлення кредитної картки у відділенні

Відвідайте найближче відділення ПриватБанку. Для оформлення вам знадобиться паспорт громадянина України або документ, що його замінює, та індивідуальний податковий номер. За потреби також можете взяти додаткові документи, як-то довідка про доходи, виписка з іншого банку тощо. Вони допоможуть пришвидшити надання бажаного кредитного ліміту.

Процедура оформлення зазвичай займає 15 хвилин. Готову картку миттєвого випуску можна отримати на місці. 

  • Онлайн-замовлення кредитки з лімітом до 200 тисяч гривень

Нові та наявні клієнти банку можуть замовити кредитну картку на сайті. Для цього заповніть онлайн-анкету та виберіть зручний спосіб отримання готової картки — у відділення ПриватБанку або кур’єрською доставкою на вказану адресу.

Також можна оформити Digital картку «Універсальна» безпосередньо в застосунку Приват24. Цей спосіб підходить лише для чинних клієнтів банку. Така картка не має фізичного носія, проте підтримує всі можливості звичайної пластикової кредитки.

Покрокова інструкцію щодо оформлення віртуальної картки доступна у файлі та в нашому відео.

Кредитна картка на 200 000 грн: що впливає на ліміт

Щоб отримати максимальний кредитний ліміт для картки «Універсальна», потрібно довести свою платоспроможність. Для цього необхідно надати банку відповідні документи. Наприклад:

  • довідку про доходи;
  • довідку про офіційне працевлаштування;
  • виписку про депозит в іншому банку;
  • дані про майно або нерухомість тощо.

 

Також важливим фактором є кредитна історія. Якщо ви досі не користувалися подібними послугами, це може стати перешкодою для підвищення кредитного ліміту. Проте це можна виправити з часом. Якщо брати невеликі позики та чітко виконувати кредитні зобов'язання, банк може поступово збільшувати ліміт.

І навпаки — наявність незакритих чи протермінованих позик погіршить вашу кредитну історію. Це значно зменшить шанси отримати кредитну картку на 200 000 грн, натомість може призвести до зниження або повного закриття ліміту.