Кредитна картка на 30 000 грн в ПриватБанку

 

Хочете продемонструвати власну фінансову стабільність? Візьміть кредит, саме так. Тільки хороша кредитна історія може переконати банківські установи, що вам не страшно надати велику позику, що ви володієте стабільним високим доходом і не мали ніяких спірних ситуацій раніше з іншими фінансовими організаціями.

 

Кредитна картка на 30 000 грн: пропозиція ПриватБанку

Кредитна картка «Універсальна» від ПриватБанку може замінити кілька платіжних карток. Адже з нею ви здатні керувати власними коштами, оплачувати офлайн та онлайн-покупки, робити грошові перекази, отримувати на картку різноманітні виплати, як-от заробітну плату, стипендію чи соціальну допомогу. І за потреби скористатися кредитним лімітом, що визначається індивідуально.

 

Як довго оформляти картку? Процедура займе всього 15 хвилин. Відвідайте найближче відділення ПриватБанку для отримання кредитки. З документів у вас попросять пред’явити лише паспорт.

 

Або ж замовте кредитну картку «Універсальна», заповнивши онлайн-анкету на сайті ПриватБанку.

Умови отримання кредитного ліміту

Замовити кредитку з лімітом до 30 тисяч гривень в ПриватБанку можливо лише з настання особою повноліття.

 

Найшвидший та найлегший спосіб отримати миттєвий кредит без довідки про доходи — це збільшити кредитний ліміт по картці «Універсальна». Це просто зробити в інтернет-банкінгу чи мобільному застосунку Приват24:

  1. Виберіть вкладку «Мої рахунки», а потім картку, на якій хочете збільшити ліміт. Натисніть на посилання «Управління карткою/рахунком» і на сторінці, що відкрилася, знайдіть пункт «Кредитний ліміт».
  2. Натисніть на посилання «Змінити».
  3. Введіть номер телефону, за яким зареєстрована ваша кредитна картка.
  4. Авторизуйтеся повторно в Приват24.
  5. На сторінці буде відображено ваш поточний кредитний ліміт і сума заборгованості по кредитці, якщо така є. Встановіть бажаний ліміт, рухаючи повзунок.
  6. Банк запросить заповнити додаткові особисті дані.
  7. Заявку подано. У разі позитивного рішення зі сторони банку протягом доби ви отримаєте повідомлення, в якому буде вказано новий кредитний ліміт. Якщо у збільшенні ліміту відмовлено, повторну заявку на підвищення кредитної лінії по картці можливо подати лише через 30 днів.

В чому переваги пільгового періоду

Користуєтеся кредитними коштами, а відсоток платити не треба. В цьому і полягає головний плюс пільгового періоду. Для карток «Універсальна» пільговий період триває до 55 днів. Щоб не платити процентів, необхідно погасити кредит до 25-го числа наступного місяця.

 

Наприклад:

1 березня з картки ви витратили 1 000 грн, 21 березня — ще 500 грн.

4 квітня ви витратили 900 грн.

Якщо до 25 квітня ви внесете на картку 1 500 грн, що витратили в березні, то проценти не будуть нараховані.

Щоб у травні знов не платити процентів, потрібно до 25-го числа внести на картку 900 грн, що були витрачені у квітні.