Кредитна картка з безкоштовним обслуговуванням

 

Набридли щомісячні платежі за користування рахунком? Є альтернатива — кредитна картка з безкоштовним обслуговуванням. 

«Універсальна» — кредитна картка з безкоштовним обслуговуванням від ПриватБанку

Картка «Універсальна» — це зручний фінансовий інструмент від ПриватБанку. Вона дозволяє використовувати власні гроші та за потреби швидко отримувати додаткові кошти в рамках кредитного ліміту. 

Її можна оформити у будь-якому відділенні ПриватБанку без додаткової оплати. Адже випуск і перевипуск 6 миттєвих карток на рік не тарифікується.

 

Крім того, «Універсальна» — це кредитка без плати за річне або щомісячне обслуговування. Тобто вам не доведеться платити за користування карткою, доки її рахунок активний. 

Інші переваги кредитної картки «Універсальна»

Кредитний ліміт — до 200 тис. грн

Картка «Універсальна» дає можливість отримати до 200 тис. грн кредитних коштів на рахунок. Проте точний обсяг ліміту встановлює банк для кожного клієнта окремо, беручи до уваги наступне:

 • кредитну історію потенційного позичальника;
 • довідку про доходи, виписку з іншого банку та інші документи, що свідчать про його фінансове становище; 
 • строк обслуговування в ПриватБанку тощо.

Перевірити свій поточний кредитний ліміт можна у мобільному застосунку Приват24, у банкоматі або у відділенні ПриватБанку.

 

Пільговий період до 55 днів

Пільговий період дає можливість скористатися кредитними коштами без нарахування відсоткової ставки. Для цього потрібно повернути витрачену суму до 25 числа місяця, наступного за тим, у якому були використані кредитні кошти. 

Як це працює? Наприклад, 10 липня ви щось придбали і розрахувалися кредиткою. Тож, щоб закрити позику до нарахування відсотків, потрібно повністю повернути до 25 серпня.

У випадку, якщо не вийде закрити позику в рамках пільгового періоду, діятиме звичайна відсоткова ставка — 3,5% на місяць або 42% на рік.

На що варто звернути увагу

Безкоштовне обслуговування діє, допоки рахунок активний. Тобто поки ви користуєтеся карткою, поповнюєте баланс, витрачаєте кошти тощо, комісія не стягується.  

Проте рахунки, за якими протягом 12 місяців поспіль не було операцій, вважаються неактивними. Їх розрахункове обслуговування стає платним — 20 грн на місяць, але не більше від залишків коштів на рахунку.

Як отримати картку «Універсальна»: три способи

Оформити кредитку «Універсальна» Visa або Mastercard можна на нашому сайті, в застосунку Приват24 або в найближчому відділенні ПриватБанку. 

Розповідаємо детальніше на кожний зі способів. 

 • Через онлайн-заявку на сайті

Заповніть анкету на цій сторінці та виберіть зручний тип отримання — доставка кур'єром на вашу адресу або в найближче відділення ПриватБанку.

Також можна замовити картку телефоном. Для цього залиште свій номер на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами якомога швидше й допоможе оформити заявку.

 • У будь-якому відділені 

Відвідайте найближче відділення ПриватБанку, щоб швидко отримати миттєву картку «Універсальна». Необхідні документи — паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер. Процедура оформлення зазвичай триває 15 хвилин. 

Легко знайти найближче відчинене відділенні банку допоможе наша мапа

 • Digital картка в мобільному застосунку 

Digital картка «Універсальна» має всі переваги пластикової кредитки. Вона доступна дійсним клієнтам ПриватБанку. 

Щоб відкрити віртуальну кредитку, треба лише застосунок Приват24 і декілька хвилин вільного часу:

 1. Авторизуйтеся.
 2. Виберіть «Гаманець» і «Картки».
 3. Натисніть «Додати картку».
 4. Вкажіть тип картки — «Віртуальна», «Кредитна».
 5. Виберіть платіжну систему — Visa чи Mastercard — та натисніть кнопку «Додати картку». 

Детальніша інструкція для оформлення віртуальної кредитної картки з безкоштовним обслуговуванням — у відеоінструкції або у файлі.