Кредитні картки з індивідуальним дизайном

Вже нікого не здивувати особливим видом банківських карток під час розрахунку смартфоном. Digital-обкладинку в застосунку можна змінювати хоч щодня, зображення оновлюється за лічені секунди. Водночас в ПриватБанку є можливість отримати фізичну кредитку зі своїм красивим дизайном, якого немає більше ні в кого.

 

Як оформити кредитну картку з індивідуальним дизайном в ПриватБанку

У відділеннях

Відвідайте одне з найближчих відділень ПриватБанку і наші спеціалісти допоможуть з процесом оформлення рахунку. Обов’язково мати при собі паспорт чи інший документ, що посвідчує особу, та індивідуальний номер платника податків.

 

Термін виготовлення пластикового носія з індивідуальним дизайном становить один-два тижні. Щоб забрати готову картку, доведеться відвідати відділення ще раз.

На сайті ПриватБанку

 1. В розділі «Картки» виберіть із запропонованих варіантів тип «З індивідуальним дизайном».
 2. Натисніть на кнопку «Замовити».
 3. Введіть свій номер телефону. Вам прийде на смартфон повідомлення для підтвердження операції. Пароль ідентифікації може надійти в застосунок Приват24.
 4. Система підтягує ваше ім’я після введення пароля, якщо ви вже є клієнтом банку. Якщо ПІБ збігається, можемо перейти до наступного кроку. Якщо ні — скоріше за все ви вказали номер телефону, який не зареєстровано за вами в ПриватБанку.
 5. Оберіть тип картки: миттєва, іменна, з дизайном і фото власника. Персональний дизайн кредитної картки може містити ваше ім’я та прізвище, фото чи власний малюнок. Іменні платіжні картки підтримують технологію безконтактної оплати, тому можна здійснювати платежі до певної суми без введення PIN-коду.
 6. Виберіть зображення з каталогу. ПриватБанк пропонує більш як 100 варіантів дизайну кредитної картки, а також можна завантажити індивідуальний дизайн малюнку кредитної карти. Визначте розміщення логотипа платіжної системи. В режимі попереднього перегляду перевірте, чи подобається вам макет майбутньої картки. Важливо, щоб при замовленні іменної карти написання імені латиницею збігалося з транслітерацією в паспорті.
 7. Вкажіть, хочете прив’язати новий пластиковий носій до наявного рахунку або замовити нову картку з іншим номером.
 8. Виберіть валюту картки.
 9. Забрати картку можна у відділенні ПриватБанку або замовити доставку додому. Для інформування щодо статусу замовлення залиште вашу електронну адресу.
 10. Виберіть метод оплати за виготовлення пластикового носія. Ви отримаєте одноразовий пароль в SMS для підтвердження замовлення.

 

Розмір додаткової плати за виготовлення індивідуального дизайну кредитної картки:

 • неіменна вартує 99 грн;
 • іменна з дизайном і фото власника — 149 грн.

Як активувати картку

Є три способи активації кредитки зі своїм красивим дизайном. Вибирайте найзручніший.

 • Через застосунок Приват24

Знайдіть в меню: «Мої рахунки — Керування карткою/рахунком — Налаштування і послуги — Додати (перевипустити) картку».

Для Приват24 Beta виконайте наступні кроки в меню: «Гаманець — Картки — Вибір

картки — Управління карткою/рахунком — Нова картка (Додати/перевипустити) —

Подати заявку».

 • В банкоматі

Вставте нову картку в банкомат, введіть PIN-код, натисніть кнопку «Переглянути баланс по картці». Продовжте активацію картки за допомогою вашої іншої чинної картки.

 • У відділенні ПриватБанку

Графік роботи та розташування відділень доступні за посиланням: https://privatbank.ua/map

Умови підбору зображення

Якщо вам замало спеціальної галереї банку, є можливість дати ще одне життя улюбленому зображенню. Є кілька обов’язкових умов:

 • тип файлу — JPG (JPEG);
 • мінімальна роздільна здатність — 1064х686 пікселів;
 • максимальний розмір файлу — 10 Мб.

 

Замовити можна навіть парний індивідуальний дизайн малюнку для двох кредитних карток. Наприклад, для себе та на подарунок для близької людини.

Картка «Універсальна» — вибір мільйонів користувачів

Картка «Універсальна» має широкий функціонал та дозволяє задовольняти різноманітні потреби. Ви можете зберігати на ній власні кошти та платити ними як офлайн, так і в мережі. Або ж скористатися кредитним лімітом до 200 000 грн з пільговим періодом до 55 днів без переплат.

Є можливість безкоштовно вибрати миттєву кредитку з виготовленням за 15 хвилин у відділенні банку або замовити індивідуальний дизайн малюнку кредитної карти. Також доступний перевипуск наявної картки «Універсальна» з унікальним зображенням.

Digital-картка «Універсальна»

Віртуальна картка в смартфоні нічим не поступається за характеристиками від звичайної фізичної версії кредитки. Для оформлення потрібен тільки мобільний застосунок Приват24.

 1. Авторизуйтеся у власному акаунті Приват24.
 2. Оберіть меню «Гаманець» та операцію «Додати картку».
 3. Для замовлення натисніть «Віртуальна картка», або «Digital-картка».
 4. Оберіть тип картки. При оформленні віртуальної кредитної картки «Універсальна» необхідно додатково вибрати платіжну систему: «Mastercard» чи «Visa».

 

Бажаний дизайн кредитної картки — лише одна з багатьох опцій, що покращують клієнтський досвід споживачів банківських послуг ПриватБанку. Миттєві перекази всередині країни та за кордон, автоплатежі, страхування, квитки на події, благодійність, заощадження — ПриватБанк поруч у всіх сферах життя.

 

Онлайн-анкета на сайті ПриватБанку — зручний спосіб онлайн оновити дані, подати заявку на випуск картки та дізнатися розмір кредитного ліміту.