Рефінансування споживчих кредитів та кредитних карток

Рефінансування, або перекредитування, — це оформлення нового кредиту з метою погасити один чи декілька старих. І ніби все просто й зрозуміло. Насправді в даної послуги є свої особливості.

 

Переваги перекредитування боргів на картах інших банків

До прикладу, людина має два чи більше споживчих кредити в різних банках. Їх брали не в однаковий час на різні потреби й суми. Потрібно постійно пам’ятати про кілька розрахункових дат, щоб не прострочити платежі.

 

Також важливо розуміти, як їх гасити. Можна відвідувати фізичні відділення декількох банківських установ і платити без комісії чи з мінімальною комісією. Але багато часу й коштів доведеться витратити на дорогу та очікування в черзі до каси. Є ще варіант налаштувати оплату для всіх кредитів з однієї банківської картки. Ніби з часом проблем немає, та комісії можуть неприємно вразити. І не кожна картка підійде. Якщо картка в кредитному ліміті, поганий вибір — сплачувати одну заборгованість, збільшуючи іншу.

 

І третє, чому варто звернути увагу на рефінансування споживчих кредитів та кредитних карток, — це невигідні умови самого споживчого кредиту. До таких заборгованостей найчастіше змушують звертатися непередбачувані обставини. Зламався ноутбук, чекати не можна, бо всі робочі процеси онлайн. Відразу потрібної суми немає, а кредитувати погодився тільки один банк.

 

Перекредитування боргів на картах інших банків — гарний спосіб об’єднати кілька кредитів в один, водночас здешевити їхню вартість і спростити оплату.

Реструктуризація боргу: пропозиція ПриватБанку

Реструктуризація кредиту — це спрощення умов заборгованості для позичальника. Реструктуризація боргу в ПриватБанку доступна для власників кредитних карток «Універсальна» із простроченою заборгованістю.

 

▪ Обов’язковий щомісячний платіж:

- перші 6 платежів — 1% від стартової суми заборгованості;

- починаючи з 7-го платежу та до повного погашення — 3% від стартової суми заборгованості.

▪ Процентна ставка за кредитом — 1% на місяць від суми залишку заборгованості.

▪ Строк дії угоди — до 5 років (у разі відсутності прострочення зобов’язань).

Як працює процедура оформлення?

Боржник подає заяву в банк з проханням оформити фінансову реструктуризацію та вказує причину, чому не може виконати попередньо узгоджені зобов’язання. Далі чекає, допоки банк ухвалить відповідне рішення. Після з вашої сторони потрібно підписати пакет документів: у відділенні банку чи за посиланням у застосунку Приват24.

 

Важливо! Неможливо скористатися жодною з кредитних програм банку до повного погашення заборгованості за реструктуризацією.

Прострочена заборгованість та чому важливий кредитний рейтинг

Рефінансування споживчих кредитів та кредитних карток — це цільовий кредит. По суті, банк бере на себе зобов’язання щодо розрахунку з вашими чинними кредиторами. Але для цього потрібні гарантії від клієнта. Якщо у вас погана кредитна історія, навряд банк погодиться на співпрацю.

 

Якщо позичальник відмовляється гасити борг чи не має грошових коштів для погашення, банк припиняє відносини з боржником та вживає заходів для примусового стягнення заборгованості, що мають у своєму складі інструменти позасудового та судового врегулювання. АТ КБ «ПриватБанк» організував роботу з простроченою заборгованістю відповідно до Законів України «Про банки і банківську діяльність», «Про споживче кредитування» та регулятивних документів НБУ та Кабінету Міністрів України.