Як отримати кредитну картку студенту

Оформлення студентської кредитки в ПриватБанку

Оформити кредитну карту «Універсальна» від ПриватБанку для студентів без роботи можливо з настання 16-річного віку. Проте користування кредитним лімітом дозволено лише повнолітнім особам. До цього часу картка «Універсальна» може слугувати як дебетова. З її допомогою ви зможете:

  • оплачувати покупки;
  • отримувати та переказувати кошти;
  • знімати готівку;
  • платити за покупки в інтернеті;
  • поповнювати рахунок мобільного.

 

Більш як 60% студентів українських освітніх закладів отримують стипендію через ПриватБанк. І це не дивно, адже випуск картки безоплатний та займає всього 15 хвилин. Стипендійні виплати нараховуються без комісії. А ще для студентів постійно впроваджують цікаві акції та пропозиції.

Віртуальні помічники студентів

Оплата через QR-код

Україна активно рухається в напрямку «без паперів». Крім онлайн-подачі документів для вступу у ВНЗ, є можливість і платити за навчання чи проживання в гуртожитку за допомогою свого смартфона та банківської картки. Не потрібно годинами стояти в чергах — здійснюйте оплату за один дотик. Просто проскануйте QR-код із платіжки від закладу освіти.

Digital картка

Багато сфер життя наразі перенесені в онлайн-простір. Банківський сектор теж слідкує за тенденціями та пропонує клієнтам зручні диджитальні продукти. Digital картка — це токенізована платіжна картка, яка за властивостями відповідає звичайним пластиковим карткам, але існує тільки віртуально. Зате її важко загубити.

Щоб зняти готівку в банкоматі, проскануйте QR-код. Щоб розрахуватися в магазині, піднесіть смартфон до термінала. Вам потрібен гаджет із функцією NFC і застосунком Apple Pay або Google Pay.

Віддалена ідентифікація

Відкрити кредитну картку студенту можливо з будь-якої точки світу. Все, що треба — це документи, смартфон із застосунком Приват24 та 15 хвилин вашого часу. Для ідентифікації особистості необхідно зробити селфі. І персональна віртуальна картка готова.

Оплата обличчям з FacePay24

В ПриватБанку є рішення, коли для купівлі не знадобиться ні картка, ні смартфон. Всього попередньо збережіть знімок свого обличчя в застосунку Приват24. Як це працює?

  1. Виберіть меню «Налаштування» в лівому верхньому кутку головного меню.
  2. Увімкніть FacePay24 та перейдіть до налаштувань.
  3. Зробіть три фото та зазначте картку для оплати, збережіть налаштування.
  4. Оплачуйте обличчям в магазинах-партнерах.

Транзакції абсолютно безпечні. Банк не зберігає фото, а перетворює їх на цифровий код, який буде порівнювати з іншими для розпізнавання та проведення платежу. Єдине, що варто не забути — це ПІН-код, що вимагається під час кожної операції через безконтактний спосіб оплати FacePay24.

Дистанційна практика в ПриватБанку

ПриватБанк — інноваційний та прогресивний. Крім видачі дебетових та кредитних карток, студентам пропонується навіть пройти онлайн-практику. І не важливо, в якому саме закладі ви навчаєтеся та за якою спеціальністю. До того ж найсумлінніші практиканти можуть отримати вигідний оффер на роботу в найбільшому банку країни.