КРЕДИТИ В ПРИВАТБАНКУ

Картка «Універсальна»

КРЕДИТИ В ПРИВАТБАНКУ

Найпростіший спосіб отримання кредиту. Ви можете оформити картку «Універсальна» безкоштовно та швидко в будь-якому відділенні ПриватБанку, маючи із собою лише паспорт. Головна перевага картки «Універсальна» – безкоштовне користування кредитними грошима банку до 55 днів з моменту витрати.

Оплата частинами

Оплата частинами

«Оплата частинами» – це нова унікальна послуга ПриватБанку, що користується великою популярністю в клієнтів банку. Ви можете здійснювати купівлі, оплачуючи карткою «Універсальна» або «Універсальна Gold» не всю вартість товару, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами. Без процентів і комісій!

Авто в розстрочку

Авто в розстрочку

Рішення за 2 хвилини! Придбання нового або вживаного авто.

Можливість користуватися автомобілем вже сьогодні, при цьому сплачувати його вартість частинами (щомісячний платіж).

Кредит під заставу

Кредит під заставу

ПриватБанк пропонує готівку в кредит під такі види нерухомості:

  • квартири;
  • будинки/домоволодіння.

Оформлюється споживчий кредит на ремонт, навчання, відпочинок тощо строком до 5 років під заставу нерухомості.

Дізнайтеся, чи дадуть Вам кредит

Дізнайтеся, чи дадуть Вам кредит

Вам знайома така ситуація: терміново потрібно оформити кредит, а часу на пошук відповідного банку та очікування рішення за кредитом немає? Окрім того, є ризик, що банк буде довго розглядати Вашу заявку, і в підсумку може взагалі відмовити. Аби не гаяти часу, дізнайтеся про свій кредитний рейтинг в УБКІ («Українське бюро кредитних історій»).

Відновлення кредитної історії

Відновлення кредитної історії

Що таке кредитна історія і чому вона буває поганою?

Кредитна історія – це інформація про всі Ваші кредити та платежі за ними.

Кредитна історія може бути «поганою» через допущені прострочення платежів за минулими позиками. Банк може відмовити у видачі кредиту.

Як виправити погану кредитну історію?

Кредитні канікули

Кредитні канікули

ПриватБанк припинив нарахування % за кредитами та штрафів за несвоєчасне погашення кредитів усім українським військовим і нашим клієнтам, мобілізованим до лав ЗСУ, Національної гвардії.

Швидкий кредит

Швидкий кредит

«Швидкий кредит» – отримати до 50 000 грн на картку стало простіше. Тепер ви можете оформити кредит у режимі онлайн на сайті credit.privatbank.ua на 12 або 24 місяці. Вам не потрібні документи та довідки, тільки картка ПриватБанку та фінансовий телефон.

Дізнатися більше

Кредит на купівлю житла

Кредит на купівлю житла

Ви можете придбати в кредит житло та комерційну нерухомість на вигідних умовах. Великий вибір заставної нерухомості за доступними цінами в усіх регіонах України. Знижена кредитна ставка, оперативне оформлення та безпека угоди.

Дізнатися більше