Заходи безпеки під час користування смартфоном

Заходи безпеки під час користування смартфоном

Ознайомлення з цими правилами просто необхідне для вашої безпеки

Захист смартфону.

Захист смартфону.

Правило № 1. Установіть пароль. Сучасні телефони та планшети дозволяють обмежити доступ до пристрою за допомогою пароля, ПІН-коду, графічного ключа тощо.

Правило № 2. Не передавайте смартфон стороннім. Якщо ваш телефон або планшет потрапить до рук зловмисника, він зможе користуватися вашим SMS-банкінгом, отримувати одноразові паролі для входу до вашого Приват24 та підтвердження платежів.

Правило № 3. Захистіть свої смартфон і планшет від вірусів. Щоб не заразити свій телефон вірусами:

  • не зламуйте операційну систему свого смартфону та не проводьте банківських операцій через Інтернет на пристрої зі зламаною операційною системою;
  • не відвідуйте незнайомі вам сайти;
  • не переходьте за підозрілими посиланнями;
  • встановлюйте програмне забезпечення тільки з перевірених джерел;
  • під час встановлення додатків з Аpp Store чи Play Маrket уважно ознайомтеся з дозволами, що запитують додатки;
  • стежте за тим, щоб на вашому мобільному телефоні було встановлено та своєчасно оновлювалось антивірусне програмне забезпечення.

Захист фінансового номера.

Захист фінансового номера.

Правило № 1. Використовуйте стандартний механізм захисту SIM-картки (ПІН). Завжди використовуйте для захисту SIM-картки ПІН-код. Змініть стандартний пароль SIM-картки на власний. Ці заходи не дозволять скористатися вашою SIM-карткою в разі втрати/крадіжки телефону.

Правило № 2. У разі втрати смартфону заблокуйте свій номер телефону та картки. Якщо ви загубили смартфон або планшет, терміново зателефонуйте в банк на номер 3700 (безкоштовно з мобільного) і заблокуйте свої картки та номер телефону. Потім зв’яжіться з мобільним оператором для блокування SIM-картки.

Правило № 3. Зробіть так, щоб мобільний оператор знав про вас більше ніж просто номер. Зверніться до місцевого відділення мобільного оператора, щоб до вашого номера додали дані власника, копію паспорта і т. д. Це захистить вашу SIM-картку в разі спроб перевипуску.