Унеможливлюйте відвідування Інтернету з персонального комп’ютера, на якому здійснюється підготовка та надсилання інструкцій до банку. Не відвідуйте сайти сумнівного змісту та будь-які інші інтернет-ресурси невиробничого характеру (соціальні мережі, конференції та чати, телефонні сервіси тощо). Не читайте пошту та не відкривайте поштових вкладень електронної пошти, які надійшли від невідомих чи підозрілих адресатів. Не слід встановлювати та оновлювати будь-яке програмне забезпечення з неофіційних сайтів виробників.
Мінімізуйте кількість користувачів комп’ютерів, на яких здійснюється підготовка та надсилання інструкцій до банку. Доцільно обмежити фізичний доступ до персональних комп’ютерів, на яких здійснюється підготовка та надсилання інструкцій до банку (надавати доступ лише відповідальним працівникам, безпосередньо уповноваженим, які мають право працювати з програмним забезпеченням системи).
Використовуйте сучасне антивірусне забезпечення, оновлюйте та проводьте антивірусну перевірку на комп’ютерах. Наголошуємо, що шкідливе програмне забезпечення здатне перехоплювати дані з банків, персональних комп’ютерів клієнтів і зберігати/поширювати таку інформацію для подальшого несанкціонованого використання сторонніми особами злочинним шляхом.
Забезпечте своєчасне встановлення оновлень безпеки операційної системи, браузерів та програмного забезпечення комп’ютера. Необхідно встановити надійні паролі доступу на вхід до персонального комп’ютера, забезпечити періодичну зміну цих паролів.
Не допускайте несанкціонованого використання ключів, зберігайте ключові носії в спосіб, що виключає несанкціонований доступ до них. Нікому не повідомляйте й не передавайте паролі до особистих секретних ключів. Не записуйте й не зберігайте паролі разом із носієм ключа.