PayPal розширює перелік сервісів для українців

Клієнти ПриватБанку можуть надсилати та отримувати P2P-перекази через PayPal від рідних та друзів з усього світу, а також переказувати кошти зі свого гаманця на картки Mastercard і Visa.

PayPal

PayPal

PayPal – найбільша електронна платіжна система, якою користується для розрахунків 164 мільйони клієнтів у всьому світі. В Україні PayPal є популярним інструментом для оплати покупок у закордонних інтернет-магазинах. Ви можете підключити до платіжної системи PayPal одну або декілька карток ПриватБанку для оплати покупок в Інтернеті, здійснювати P2P-перекази та виводити гроші з рахунку PayPal на картки, прив’язані до особистого облікового запису.

P2P

P2P

Миттєвий переказ грошей із картки на картку Visa/Mastercard.

Отримуйте гроші від рідних, близьких і друзів у режимі онлайн на картки ПриватБанку за найвигіднішими тарифами.

Детальніше

Що таке «Digital картка»?

Що таке «Digital картка»?

Digital картка має всі переваги та можливості звичайної пластикової картки.

Оформити картку можна через Інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток «Приват24», але для цього обов’язково потрібно бути ідентифікованим клієнтом ПриватБанку.
Реквізити картки (номер, СVV-код, строк дії та ПІН-код) доступні в Приват24 через 5 хвилин після замовлення картки.

Можливості віртуальних карток

 • Платежі в Приват24.
 • Купівлі в Інтернеті.
 • Оплата покупок та послуг з Apple Pay та Google Pay.
 • Зняття готівки в банкоматі за QR-кодом.

Відеоінструкція «Як оформити Digital-картку»

Відеоінструкція «Як перевипустити Digital-картку»

Відкрийте свою картку для оплати в Інтернеті

Зайдіть у Приват24, перейдіть до розділу «Гаманець» і виберіть потрібну картку.

Зайдіть у Приват24, перейдіть до розділу «Гаманець» і виберіть потрібну картку.

У меню «Керування карткою» виберіть «Включити можливість оплати в Інтернеті».

У меню «Керування карткою» виберіть «Включити можливість оплати в Інтернеті».

У полі «Новий ліміт» зазначте бажаний розмір інтернет-ліміту у валюті картки, а також виберіть період дії нового ліміту в полі «Період дії».

У полі «Новий ліміт» зазначте бажаний розмір інтернет-ліміту у валюті картки, а також виберіть період дії нового ліміту в полі «Період дії».

Відкрийте свою картку для оплати в Інтернеті

 1. Зайдіть у Приват24, перейдіть до розділу «Гаманець» і виберіть потрібну картку.
 2. У меню «Керування карткою» виберіть «Включити можливість оплати в Інтернеті».
 3. У полі «Новий ліміт» зазначте бажаний розмір інтернет-ліміту у валюті картки, а також виберіть період дії нового ліміту в полі «Період дії».
Зайдіть у Приват24, перейдіть до розділу «Гаманець» і виберіть потрібну картку. У меню «Керування карткою» виберіть «Включити можливість оплати в Інтернеті». У полі «Новий ліміт» зазначте бажаний розмір інтернет-ліміту у валюті картки, а також виберіть період дії нового ліміту в полі «Період дії».

Інструкція PayPal якщо у вас

є акаунт
немає акаунту

Є акаунт

Зайдіть на сайт <a href="https://www.paypal.com/ua/home" target="_blank" rel="nofollow">PayPal</a> і введіть логін та пароль для входу в систему.

Зайдіть на сайт PayPal і введіть логін та пароль для входу в систему.

Натисніть <b>Add card</b> (додати картку).

Натисніть Add card (додати картку).

Введіть реквізити картки, за допомогою якої ви збираєтеся оплачувати покупки: номер, строк дії та CVV-код картки (поле CSC). Натисніть <b>«Зберегти»</b>, попередньо встановивши на неї через Приват24 ліміт для оплати в Інтернеті. Для перевірки платоспроможності за вашою карткою автоматично буде заблоковано 1 USD, який буде повернено на картку протягом декількох хвилин.

Введіть реквізити картки, за допомогою якої ви збираєтеся оплачувати покупки: номер, строк дії та CVV-код картки (поле CSC). Натисніть «Зберегти», попередньо встановивши на неї через Приват24 ліміт для оплати в Інтернеті. Для перевірки платоспроможності за вашою карткою автоматично буде заблоковано 1 USD, який буде повернено на картку протягом декількох хвилин.

Виберіть картку, що з’явилася в списку доступних карток.

Виберіть картку, що з’явилася в списку доступних карток.

Для підтвердження картки натисніть <b>Confirm Credit Card</b>. Автоматично буде списано суму 1,95 USD для підтвердження платоспроможності картки. Під час списання цієї суми генерується спеціальний 4-значний код, який можна побачити у виписці.

Для підтвердження картки натисніть Confirm Credit Card. Автоматично буде списано суму 1,95 USD для підтвердження платоспроможності картки. Під час списання цієї суми генерується спеціальний 4-значний код, який можна побачити у виписці.

Введіть цей код і натисніть <b>Confirm</b> (підтвердити).

Введіть цей код і натисніть Confirm (підтвердити).

Готово! Вашу картку підтверджено, і ви можете здійснювати перекази (списану суму буде повернено протягом декількох днів).

Готово! Вашу картку підтверджено, і ви можете здійснювати перекази (списану суму буде повернено протягом декількох днів).

Є акаунт

 1. Зайдіть на сайт PayPal і введіть логін та пароль для входу в систему.
 2. Натисніть Add card (додати картку).
 3. Введіть реквізити картки, за допомогою якої ви збираєтеся оплачувати покупки: номер, строк дії та CVV-код картки (поле CSC). Натисніть «Зберегти», попередньо встановивши на неї через Приват24 ліміт для оплати в Інтернеті. Для перевірки платоспроможності за вашою карткою автоматично буде заблоковано 1 USD, який буде повернено на картку протягом декількох хвилин.
 4. Виберіть картку, що з’явилася в списку доступних карток.
 5. Для підтвердження картки натисніть Confirm Credit Card. Автоматично буде списано суму 1,95 USD для підтвердження платоспроможності картки. Під час списання цієї суми генерується спеціальний 4-значний код, який можна побачити у виписці.
 6. Введіть цей код і натисніть Confirm (підтвердити).
 7. Готово! Вашу картку підтверджено, і ви можете здійснювати перекази (списану суму буде повернено протягом декількох днів).
Зайдіть на сайт <a href="https://www.paypal.com/ua/home" target="_blank" rel="nofollow">PayPal</a> і введіть логін та пароль для входу в систему. Натисніть <b>Add card</b> (додати картку). Введіть реквізити картки, за допомогою якої ви збираєтеся оплачувати покупки: номер, строк дії та CVV-код картки (поле CSC). Натисніть <b>«Зберегти»</b>, попередньо встановивши на неї через Приват24 ліміт для оплати в Інтернеті. Для перевірки платоспроможності за вашою карткою автоматично буде заблоковано 1 USD, який буде повернено на картку протягом декількох хвилин. Виберіть картку, що з’явилася в списку доступних карток. Для підтвердження картки натисніть <b>Confirm Credit Card</b>. Автоматично буде списано суму 1,95 USD для підтвердження платоспроможності картки. Під час списання цієї суми генерується спеціальний 4-значний код, який можна побачити у виписці. Введіть цей код і натисніть <b>Confirm</b> (підтвердити). Готово! Вашу картку підтверджено, і ви можете здійснювати перекази (списану суму буде повернено протягом декількох днів).

Перекази з PayPal

Наразі доступні послуги з надання гуманітарної допомоги українським клієнтам

P2P-платежі друзів та родини

Власники нових та вже існуючих рахунків PayPal зможуть надсилати та отримувати однорангові (Р2Р) перекази від друзів та родичів, а також переводити кошти зі свого українського гаманця PayPal на відповідну дебетову чи кредитну картку Mastercard або Visa.

Переказ коштів із гаманця PayPal

Українські клієнти, які отримують гроші від друзів та сім’ї на свій український PayPal-гаманець, зможуть переказати ці кошти на свій банківський рахунок, прив’язавши відповідну дебетову картку Mastercard чи Visa, або на відповідну кредитну картку Mastercard чи Visa.

Скасування комісій PayPal

Прагнучи надати клієнтам доступ до критично важливих коштів, PayPal тимчасово відмовиться від власних комісій для клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal. Xoom (служба міжнародних грошових переказів PayPal) також відмовляється від комісії за платежі, надіслані одержувачам в Україні. Комісія, що стягується емітентом картки або банком клієнта, усе ще може стягуватися.

У разі зарахування переказу на картку ПриватБанку:

 • Картка для виплат у гривні – стягується комісія 0,5% за нецільове поповнення;
 • Картка для виплат, картка «Універсальна», Інтернет-картка, преміальні картки у валюті – стягується комісія 2% за нецільове поповнення;
 • картка «Універсальна», Інтернет-картка, преміальні картки в гривні – не тарифікуються.

Комісія за надсилання міжнародних переказів на сторонніх сервісах:

 • 2% з валютних карток.
Детальніше

Поширенi питання

Де завантажити додаток PayPal?

Яка комісія PayPal?

На період воєнних дій компанія тимчасово скасувала власні комісії для клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal (інформація про поточні тарифи компанії доступна на сайті PayPal).

Які картки ПриватБанку доступні для переказу коштів через сервіс PayPal?

Будь-які кредитні або дебітові картки Visa та Mastercard від ПриватБанку.

У якій валюті можливо надіслати або отримати кошти через сервіс PayPal?

Українські клієнти вже можуть надсилати та отримувати кошти зі свого українського гаманця PayPal у доларах США, CAD, GBP та EUR. Щойно клієнт переведе кошти зі свого гаманця PayPal на відповідну дебетову чи кредитну картку, гроші будуть доступні у валюті цієї картки.

Що робити в разі відмови за платежем?

У деяких іноземних магазинах банк, що обслуговує магазин, конвертує гривні у валюту на своєму боці (при цьому розрахунок з українськими банками відбувається в доларах). Через це сума, що реально списується з вашої картки, може бути вищою за ту, яку ви бачите під час оплати (детальніше, чому так відбувається, описано за посиланням).