Комбайн в кредит: як отримати цільову позику в ПриватБанку

 

Оновіть спецтехніку без шалених переплат. Придбайте зерновий або інший комбайн в кредит за програмою державних компенсацій «Доступні кредити 5-7-9%».

Що таке «Доступні кредити 5-7-9»

«Доступні кредити 5-7-9%» — це урядовий проєкт, спрямований на підтримку бізнесу. Згідно з програмою держава компенсує частину кредитного навантаження для підприємців.

Учасники програми можуть оформити цільову позику для розвитку своєї справи зі зниженою відсотковою ставкою — під 0, 3, 5, 7 чи 9% на рік. І що більше робочих місць створюватиме підприємство, то більшою буде компенсація.  

Деталі пропозиції та можливості пільгового кредитування можна дізнатися тут і на окремій сторінці програми — 5-7-9.gov.ua.

Переваги кредиту на придбання основних засобів у ПриватБанку

Кредит на придбання основних засобів від ПриватБанку бере участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9». Тому він має знижену відсоткову ставку — від 0% річних. Додатково пропозиція підпадає під низку державних гарантій.

Кредитними коштами, отриманими в рамках цієї позики, можна оплатити до 80% вартості необхідного обладнання. Наприклад, щоб зернозбиральний комбайн в розстрочку, потрібно зробити лише початковий внесок — від 20%. Забезпеченням при цьому стає придбане майно, тому застава не знадобиться. 

Графік погашення кредиту на придбання основних засобів буде підлаштований відповідно до сільськогосподарського або виробничого циклу бізнесу.

Як придбати комбайн в кредит

Наприклад, щоб купити мінікомбайн або інше обладнання під виплату, потрібно:

  1. Вибрати відповідну техніку в постачальника та залишити заявку на оформлення кредиту в ПриватБанку.
  2. Отримати позитивне рішення щодо фінансування покупки комбайна в кредит, а також гарантійний лист, що засвідчує оплату банком до 80% його вартості.
  3. Оформити кредитну угоду в банку та сплатити залишок коштів за техніку постачальнику.

Готово — комбайн в кредит придбано. Надалі підприємець отримуватиме державну підтримку відповідно до пільгової програми. Наприклад, компенсацію відсоткової ставки до 0% річних.