Кредит на тваринництво в ПриватБанку: основні умови

Розповідаємо на яких умовах можна оформити кредит на тваринництво в ПриватБанку.

Доступні кредити на розвиток тваринництва

ПриватБанк — учасник держпрограми з підтримки приватних підприємців у сільськогосподарській галузі. Тож більшість наших кредитів беруть участь в урядовій ініціативі «Доступні кредити 5-7-9%».

Згідно з її положеннями, фермери можуть отримати інвестиційну позику або кредит на поповнення обігових коштів на пільгових умовах:

  • з компенсацією відсоткової ставки до 0% під час дії воєнного стану;
  • під державну гарантію;
  • на строк від 6 місяців до 5 років, залежно від мети фінансування.

Детальніше про «Доступні кредити 5-7-9%» можна дізнатися на офіційній сторінці програми та на сайті Мінфіну України.

Кредити на тваринництво від ПриватБанку з державними компенсаціями

Ось низка пропозицій від ПриватБанку, що беруть участь у програмі урядових компенсацій «Доступні кредити 5-7-9%»:

  • Кредит на придбання основних засобів — комерційного транспорту, сільгосп і спецтехніки. Мінімальна сума кредиту — 100 тис. грн. Кредитними коштами можна оплатити до 80% вартості техніки. Ставка — від 0% річних. Забезпеченням стає придбане майно. Додаткова застава не потрібна. 
  • «Агросезон» — відновлювана кредитна лінія для поповнення обігових коштів відповідно до циклів сільгоспвиробництва. Сума фінансування — від 1 до 50 млн грн. Ставка — 0% під час воєнного стану та 1 місяць по тому. Після — 5% річних. 
  • «КУБ» під заставу — невідновлювана кредитна лінія для поповнення обігових коштів. Дозволяє взяти кредит на тваринництво до 5 млн грн під 0% на період воєнного стану та 1 місяць після його припинення. Потім — 5% річних.