Як збільшити кредитний ліміт на картці

Кредитний ліміт є беззаперечною перевагою кредитних карток проти звичайних кредитів. Позиковими коштами можна користуватися будь-коли. І навіть є можливість не переплатити жодного відсотка, якщо повернути гроші за час дії пільгового періоду.

Який кредитний ліміт я зможу отримати

Розмір кредитного ліміту визначається індивідуально та залежить від ряду чинників:

  1. Кредитна історія.
  2. Рівень доходів. Що вище заробіток, то на більший кредитний ліміт можете розраховувати.
  3. Соціальний статус. Якщо ви ще студент та без постійного місця роботи, у банку можуть виникати сумніви щодо вашої спроможності вносити вчасні платежі.
  4. Наявні кредити та їхній статус.

 

Банк має проаналізувати їх, щоб зрозуміти кредитний рейтинг клієнта. На щастя, робота сучасних скорингових систем автоматизована і процес оцінки досить швидкий. Якщо ви оформлюєте кредитку вперше, скоріше за все, вам нададуть мінімальний або нульовий кредитний ліміт. Сплачуючи сумлінно щомісяця, матимете хороші шанси на підвищення кредитної лінії по картці.

Як змінити ліміт на кредитній картці

Ви можете подати заявку, щоб зменшити чи збільшити кредитний ліміт. Це з легкістю зробити в інтернет-банкінгу чи мобільному застосунку Приват24.

  1. Зайдіть в меню управління кредитною карткою.
  2. Натисніть на посилання «Змінити» поруч з написом кредитний ліміт.
  3. Система переведе вас на сторінку окремого сервісу. Введіть свій фінансовий номер телефону (за яким зареєстрована кредитка). Після чого відбудеться перехід назад на сторінку входу в Приват24 для повторної авторизації.
  4. Перед вами з’явиться сторінка, де відображено ваш поточний кредитний ліміт і сума заборгованості по кредитній картці, якщо така є. Рухаючи повзунок, встановіть бажаний ліміт
  5. Після цього банк запросить додаткові особисті дані, як-от сімейний статус, кількість дітей, наявність нерухомості, освіту та соціальний статус. Заповніть всі поля та натисніть «Продовжити».
  6. Заявку подано. Очікуйте рішення банку.

 

Якщо прохання збільшити кредитний ліміт задовольнять, то протягом доби ви отримаєте повідомлення, в якому буде вказано новий кредитний ліміт. У разі відмови також прийде сповіщення. Повторна заявка на підвищення кредитної лінії по картці можлива лише через 30 днів.

Страхування кредитного ліміту

Страхування кредитного ліміту — це продукт ПриватБанку, що допомагає погасити заборгованість по кредитці за допомогою страховика у разі настання страхового випадку за договором.

 

Вартість страхування кредитного ліміту на місяць становить лише 0,9% від страхової суми використаних кредитних коштів на останній день місяця. До прикладу, якщо на 31.01.2023 сума використаних кредитних коштів на картці на останній день місяця 1 000 гривень, то страховий платіж становитиме 9 гривень.