Страхування кредитного ліміту

  • Оформлення за 5 хвилин.
  • Діє по всьому світі цілий рік.
  • Виплата протягом одного дня.

Топ-3 переваг страхування кредитного ліміту

Топ-3 переваг страхування кредитного ліміту

Захист у разі втрати працездатності

У разі втрати працездатності через хворобу страхова компанія виплатить страхове відшкодування для погашення заборгованості за карткою.

Захист у разі втрати роботи

Захист у разі втрати роботи

Страх втратити джерело доходу – основна причина, чому люди не користуються кредитами та багато в чому собі відмовляють. У разі втрати роботи ви перекладаєте зобов’язання щодо виплати кредиту на плечі страхової компанії.

Підвищення кредитного рейтингу

Підвищення кредитного рейтингу

Кредит – запасний варіант фінансово грамотної людини. Це ваш другий, запасний гаманець.

Застрахуйте кредитний ліміт, і банк може підвищити ваш рейтинг. Це більші ліміти та кращі умови, ніж для звичайних клієнтів.

Ризики

Ризики
  • Втрата постійного місця роботи
  • Інвалідність у результаті нещасного випадку
  • Критичні захворювання
  • Смерть у результаті захворювання
  • Смерть у результаті нещасного випадку

Умови

Умови

Страхова сума: максимальний ліміт відповідальності страхової компанії залежить від суми використаних кредитних коштів на Вашій кредитній картці на останній день місяця.

Страховий платіж від 0,9% до 0,5 від страхової суми. Максимальна страхова сума - 21 000 грн.

Документи

Інформація для ознайомлення перед укладенням договору страхування:

Ознайомитись з інформацією про Страховика, інформаційним документом про стандартний страховий продукт “Страхування кредитного ліміту” та публічною частиною договору страхування можна на сайтах страхових компаній:

Страхование кредитного лимита

Де можна подивитися/завантажити оформлений договір страхування?

У Приват24 перейдіть у меню «Сервіси – Страхування – Мої страховки», виберіть необхідний договір і натисніть «Завантажити договір».

Де можна ознайомитися з публічними умовами договору страхування?

Пропозиції щодо укладення договору страхування за страховим продуктом є на сайтах страхових компаній у розділі «Документи».

Як оформити договір «Страхування кредитного ліміту»?

Договір можна оформити у відділенні банку.

Що є об’єктом страхування?

  • Життя, здоров’я та працездатність застрахованої особи.
  • Збитки чи витрати застрахованої особи внаслідок втрати роботи.

Що є страховим випадком?

  1. Втрата основного місця роботи через скорочення штатного розкладу та чисельності працівників підприємства, ліквідацію та банкрутство підприємства, реорганізацію або зміну профілю підприємства.
  2. Встановлення інвалідності внаслідок нещасного випадку.
  3. Смерть у результаті нещасного випадку або захворювання.
  4. Критичні захворювання, уперше виявлені в період дії договору страхування:
    • Інфаркт міокарда. Відмирання частини серцевого м’яза внаслідок недостатнього кровопостачання у відповідній зоні.
    • Інсульт. Інцидент із судинами головного мозку, що призводить до стійкого руйнування неврологічного статусу (періодичні ішемічні напади не є страховими ризиками).
    • Онкологічні захворювання. Злоякісні новоутворення, що характеризуються неконтрольованим зростанням і поширенням злоякісних клітин та інвазією тканин, зокрема й лейкемія (не є страховими ризиками неінвазивний рак, який виявлено на першій стадії, пухлини за наявності будь-якого вірусу ВІЛ-інфекції та будь-який рак шкіри, крім інвазивної злоякісної меланоми).
    • Хвороби серця, що потребують аортокоронарного шунтування. Перенесення операції на відкритому серці за рекомендацією кардіолога з метою коригування звуження або усунення блокади в одній чи більше коронарних артеріях через встановлення шунта (не є страховими ризиками захворювання, спричинені застосуванням балонної ангіопластики, лазерної чи інших неінвазивних процедур).
    • Хвороби, які потребують пересадки життєво важливих органів. Перенесення операції з пересадки серця, легень, печінки, нирки, підшлункової залози або кісткового мозку.
    • Ниркова недостатність. Остання стадія безповоротної хронічної ниркової недостатності, під час якої обидві нирки не можуть функціонувати, у результаті чого стає необхідним регулярний нирковий діаліз та/або операція з пересадки нирки.

Чи покриває страховка випадки, спричинені воєнними діями?

Ні. Не визнаються страховими випадками набуті хвороби або нещасні випадки внаслідок воєнних дій, зокрема через застосування хімічної, ядерної або будь-якої іншої зброї.

Хто може бути застрахованим?

Застрахованою може бути особа, яка оформила та користується платіжною карткою «Універсальна» від ПриватБанку.

Хто не може оформити договір страхування?

Застрахованою не може бути особа, яка на момент укладення договору:

  • визнана у встановленому законодавством порядку недієздатною;
  • перебувала на обліку в наркологічних, психоневрологічних диспансерах;
  • мала встановлений діагноз одного з критичних захворювань, передбачених полісом;
  • мала хронічні захворювання в стадії декомпенсації, перенесла інфаркт, інсульт, значні травматичні ушкодження з ураженням нервової системи, є ВІЛ-інфікованою або страждає на СНІД, онкологічні захворювання, цукровий діабет, декомпенсовані ендокринні порушення, епілепсію, психічні захворювання, демієлінізувальні захворювання нервової системи, системний червоний вовчак, системну склеродермію, ревматизм, ішемічну хворобу серця та хронічні порушення серцевого ритму, гіпертонічну хворобу III–IV ступенів, хронічні захворювання нирок, хронічні захворювання печінки, хвороби крові та кровотворної системи, бронхіальну астму важкого ступеня, туберкульоз або хвороби, що потребують постійного медичного спостереження, лікування або приймання медичних препаратів;
  • не досягла 18 років або має вік понад 85 років.

За ризиком втрати основного місця роботи не підлягають страхуванню особи:

  • яким не виповнилося 20 років або виповнилося 58 років для чоловіків і 56 років для жінок;
  • трудовий стаж яких на останньому місці роботи менше ніж 12 місяців;
  • які є приватними підприємцями, військовослужбовцями, фрилансерами, сумісниками, самозайнятими працівниками, а також акціонерами, що працюють у компанії, у якій їм належить більше ніж 10% акцій;
  • які працюють на підприємстві, де загальна кількість співробітників менше ніж 10 осіб.

Як розірвати договір «Страхування кредитного ліміту»?

Клієнт може розірвати:

  • зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово);
  • через Приват24 в меню «Мої рахунки – Страховки – Мої страховки – Вибір договору – Розірвати».

Що є датою настання страхового випадку?

  • У разі втрати основного місця роботи – дата звільнення.
  • У разі критичного захворювання – дата, коли це захворювання було виявлено вперше в період дії договору.
  • У разі встановлення інвалідності або втрати життя – дата встановлення інвалідності або дата загибелі (смерті).

Коли починає діяти страховий захист?

За страховим ризиком втрати основного місця роботи – після завершення періоду очікування через 3 місяці з дати набуття чинності договору страхування.

За іншими страховими ризиками – після завершення періоду очікування через 7 днів із дати набуття чинності договору страхування.

Якщо страховий платіж не здійснено, то страховий захист за неоплачений період страхування не діє та відновлює свою дію після здійснення страхового платежу.

Якщо страхові платежі не надходили протягом 12 місяців поспіль, то договір страхування припиняє свою дію та відновлення страхового захисту за таким договором неможливе.

Який строк дії договору страхування?

1 рік з автоматичною лонгацією на кожний наступний рік за умови відсутності протягом 30 календарних днів до дати закінчення дії договору страхування повідомлення від страховика або страхувальника про припинення договору.

Лонгація договору страхування не здійснюється, якщо на момент закінчення строку дії договору страхування страховий агент ПриваБанку, за посередництвом якого укладено такий договір страхування, припинив співпрацю зі страховиком.

Договір страхування припиняє дію в разі ненадходження або надходження не в повному обсязі чергових страхових платежів на поточний рахунок страховика протягом 12 місяців поспіль.

Який період страхування?

Один місяць. Страховий захист для кожного періоду страхування діє за умови здійснення страхового платежу за такий період страхування згідно з полісом.

Яка територія дії договору?

Територія дії договору для страхового ризику втрати основного місця роботи – Україна.
Територія дії договору для інших страхових ризиків, передбачених страховим продуктом, – увесь світ.

Дія договору не поширюється:

  • на території України, що є тимчасово окупованими;
  • на території, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють своїх повноважень, населені пункти, розташовані на лінії розмежування;
  • на території, на яких тривають бойові дії на дату настання події, що має ознаки страхового випадку;
  • на території поза межами України в зоні воєнних дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права;
  • на території, щодо яких МЗС України надало рекомендацію утриматися від поїздок до перетину застрахованою особою кордону.

Які винятки зі страхових випадків?

Винятки зі страхових випадків і підстави для відмови в здійсненні страхових виплат за страховим продуктом «Страхування кредитного ліміту» наведено в пропозиціях страхових компаній та відповідних інформаційних документах про стандартний страховий продукт, з якими можна ознайомитися на сайтах страхових компаній у розділі «Документи».

Що робити в разі настання страхової події, пов’язаної з життям/здоров’ям?

  1. Протягом перших 48 годин зверніться до медичного закладу.
  2. Протягом 30 календарних днів повідомте про настання страхової події в Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → вибір договору → «Заявити про страховий випадок».
    У разі смерті застрахованої особи вигодонабувач (спадкоємець) має не пізніше за 6 місяців із дня настання події повідомити страховика про настання страхового випадку. Подати заявку можна у відділенні банку або за номером 3700.
  3. Протягом 30 робочих днів надайте документи та відомості про факт і причини настання події та документи, що підтверджують ступінь ушкодження здоров’я застрахованої особи.
    Додати документи до створеної заявки на страхову подію потрібно в Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → «Страхові випадки» → вибір договору → «Завантажити документ».

Що робити в разі настання страхової події, пов’язаної з втратою роботи?

  1. Протягом перших 48 годин повідомте страхову компанію.
  2. Протягом 48 годин повідомте про настання страхової події в Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → вибір договору → «Заявити про страховий випадок».

Як подати заявку про настання страхової події?

Подати заявку про настання страхової події потрібно в Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → вибір договору → «Заявити про страховий випадок».

Також для подання заявки про страховий випадок ви можете звернутися на лінію підтримки 3700.

Як додати підтверджувальний документ до заявки про настання страхової події?

Додати документи до створеної заявки на страхову подію потрібно протягом 30 робочих днів із дати настання події в Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → «Страхові випадки» → вибір договору → «Завантажити документ».

Які підтверджувальні документи необхідно надати?

Перелік документів, які підтверджують страховий випадок, визначено в пропозиціях щодо укладення договору страхування за страховим продуктом на сайтах страхових компаній у розділі «Документи».

Як здійснюється страхова виплата?

У разі смерті внаслідок нещасного випадку або хвороби – 100% від страхової суми.

У разі встановлення інвалідності внаслідок нещасного випадку:

  • 90% від страхової суми – у разі встановлення І групи інвалідності.
  • 75% від страхової суми – у разі встановлення ІІ групи інвалідності.
  • 50% від страхової суми – у разі встановлення ІІІ групи інвалідності.

У разі виявлення критичного захворювання – 75% від страхової суми.

У разі втрати основного місця роботи – 100% від страхової суми.

Як швидко я отримаю виплату?

Протягом 10 робочих днів після отримання всіх необхідних документів відповідно до пропозиції страховик ухвалює рішення про визнання або невизнання випадку страховим та здійснює страхову виплату в разі визнання випадку страховим або повідомляє страхувальника про відмову у виплаті з обґрунтуванням підстави відмови за договором страхування. Цей строк може збільшуватися у випадках, передбачених пропозицією.

Як обирається страхова компанія?

Договір страхування оформлюється в одній зі страхових компаній, що є партнером ПриватБанку за програмою «Страхування кредитного ліміту». Умови оформлення та врегулювання продукту в усіх компаніях ідентичні.

Як відмовитися від страхування?

  • У Приват24 через меню «Сервіси» → «Страхування» → «Мої страховки» → вибір договору → «Розірвати договір».
  • На сайті privatbank.ua → меню «Інше» → «Страхування» → «Мої страховки» → авторизація (за допомогою мобільного телефону) → вибір договору → «Операції» → «Розірвати».
  • За номером 3700.
  • У відділенні банку.