Як одержати й надіслати гроші через кордон

Щоб запобігти зайвим клопотам під час надсилання або одержання міжнародного грошового переказу, пропонуємо Вам ознайомитися з нашими порадами.

ПриватБанк гарантує високу швидкість доставлення переказу, абсолютну надійність і безпеку пересилання Ваших грошей. Надіслати й одержати грошовий переказ Ви можете як в Україні, так і в будь-якій іншій країні світу.

Порада 1. Користуйтеся послугами ПриватБанку, щоб надіслати або одержати переказ.

Грошові перекази в ПриватБанку мають цілу низку переваг:

 • надсилання переказів за одним із найнижчих тарифів;
 • безкоштовне одержання переказу;
 • переказ можна отримати відразу після присвоєння контрольного номера;
 • надіслати й одержати переказ можна як у будь-якому відділенні ПриватБанку, так і в численних точках, що здійснюють операції з переказами обраної Вами системи, по всьому світі;
 • дистанційні канали обслуговування (термінали самообслуговування, банкомати, Інтернет-банк «Приват24», цілодобовий контактний центр);
 • для надсилання й одержання переказу паспорт не потрібен;
 • переказ здійснюється без заповнення бланків на його надсилання;
 • SMS-інформування. Після надсилання переказу одержувачеві приходить повідомлення про надходження на його ім’я переказу та контрольний номер, а після отримання переказу відправникові приходить повідомлення з інформацією про дату й пункт виплати;
 • конвертація валюти переказу. Якщо Вам надійшов переказ у доларах, але Ви бажаєте одержати його в гривнях, співробітник банку конвертує гроші в лічені секунди.

Порада 2. Дізнайтеся, які обмеження діють під час надсилання й виплати переказів

Порада 2. Дізнайтеся, які обмеження діють під час надсилання й виплати переказів
 1. Громадяни України можуть надіслати й одержати переказ як з відкриттям рахунку або картки, так і без них.
 2. Переказ по Україні в гривні можливий на суму до 150 000 грн/день без відкриття рахунку, і не обмежується, якщо переказ проводиться на рахунок або картку в ПриватБанку.
 3. Переказ по Україні в іноземній валюті здійснюється тільки з відкриттям рахунку й на будь-яку суму.
 4. Одержати міжнародний переказ у валюті можна як на рахунок або картку (без обмеження суми переказу), так і готівкою (до 150 000 грн).
 5. У разі надсилання валютного переказу за межі України на суму понад екв.
  150 000 грн необхідно надати підтверджуючі документи.

Порада 3. Проаналізуйте варіанти переказу грошей

Щоб вибрати оптимальний варіант переказу грошей, Вам необхідно врахувати:

 • дату надсилання;
 • валюту переказу;
 • чи є в одержувача та відправника рахунки, картки (або кошти будуть переказуватися шляхом внесення й одержання готівки);
 • країну та місто призначення;
 • наскільки терміново потрібно переказати кошти.

Якщо в одержувача й відправника є картки (рахунки), то зручніше використовувати переказ з картки на картку або SWIFT-платіж, оскільки тарифи на ці види переказів найбільш вигідні.

Якщо ж необхідно терміново надіслати гроші, то радимо скористатися однією з систем грошових переказів, які підтримуються в нашому банку. Обираючи систему, уточнюйте наявність її пунктів обслуговування в потрібному Вам місті.

Порада 4. Здійснюйте перекази на картки Visa або Mastercard

Якщо у людини, якій Ви хочете надіслати гроші, є платіжна картка Visa або Mastercard будь-якого банку світу, Ви можете легко та швидко здійснити переказ – достатньо знати 16-значний номер картки одержувача.

ОНадіслати гроші з картки на картку можна самостійно в Інтернет-банку «Приват24» або терміналі самообслуговування. Також Ви можете здійснити переказ, зателефонувавши у контактний центр за номером 3700 або звернувшись до відділення.

Надіслати гроші можна з будь-якої особистої платіжної картки фізичної особи згідно з тарифами картки.

Отримання будь-якого переказу, у тому числі з-за кордону, на Картку для виплат ПриватБанку здійснюється безкоштовно! Винятком є SWIFT-перекази, де комісія за зарахування на Картку для виплат становить 0,5%. До того ж, комісія за зняття коштів з Картки для виплат відсутня навіть у банкоматах усіх банків на території України.

У вас ще немає картки ПриватБанку? Замовте зараз!

У вас ще немає картки ПриватБанку? Замовте зараз!

Отримайте картку без відвідання відділення.

Замовити онлайн

Поширенi питання

Чому зручно надсилати й одержувати переказ за допомогою картки ПриватБанку

 • Не потрібно носити з собою великі суми готівки й стояти в черзі до каси: можна переказувати гроші через термінали самообслуговування, банкомати, Інтернет-банк «Приват24», цілодобовий контактний центр.
 • Гроші списується з картки відправника й зараховуються на картку одержувача миттєво!
 • Для надсилання або одержання переказу не потрібно жодних документів – достатньо мати з собою картку (таким чином ризик надання послуги за підробним паспортом зводиться до мінімуму!).

Що робити, якщо валюта переказу відрізняється від валюти картки

У разі зарахування термінового переказу на картку, валюта якої відрізняється від валюти переказу, відбудеться автоматична конвертація коштів у валюту картки.
Зверніть увагу! Для здійснення автоматичної конвертації однією з валют (валюта переказу або валюта картки) повинна бути гривня. Якщо Ви не хочете проводити конвертацію свого переказу у валюту Вашої картки, відкрийте додаткову картку у валюті переказу. У випадку надсилання SWIFT-переказу валюта переказу не має відрізнятися від валюти картки. Якщо валюти SWIFT-переказу та картки різні, гроші зараховуються на технологічний (віртуальний) рахунок клієнта.

Особливості переказу на картку

Під час отримання переказу на картку частина суми може списуватися. Це може відбуватися через таке:
 • наявність в одержувача простроченої заборгованості;
 • активна послуга «Копилка» з умовою накопичення «% або фіксована сума від надходжень на картку», що підключена до картки, на яку здійснюється виплата переказу;
 • регулярний платіж (якщо його було встановлено за цією карткою й дата платежу збіглася з датою одержання переказу на картку).

Як надіслати переказ з картки на картку

 • У банкоматі ПриватБанку (меню «Центр грошових переказів»).
 • У терміналі самообслуговування (меню «Центр грошових переказів»).
 • В Інтернет-банку «Приват24» (меню «Перекази»).

Як отримати переказ із картки на картку?

Щоб отримати переказ, не потрібно йти до банку. Надіслані гроші відразу зараховуються на Вашу картку, і Ви можете оплачувати нею купівлі або знімати гроші в будь-якому банкоматі.