ПриватБанк першим в Україні почав випуск карток платіжної системи UnionPay

ПриватБанк першим в Україні почав випуск карток платіжної системи UnionPay

Що таке UnionPay

UnionPay – найбільша у світі платіжна система, що працює в 179 країнах. UnionPay випустила вже понад 6 млрд карток.

Навіщо користуватися карткою UnionPay

Навіщо користуватися карткою UnionPay

У першу чергу картка цієї платіжної системи може бути корисною для тих, хто подорожує по всьому світі, особливо в країни Азії. Наприклад, у Китаї практично ніде не приймаються картки інших платіжних систем (а якщо й приймаються, то з комісією до 3%), через що туристам доводиться заздалегідь запасатися готівкою. Картки UnionPay дозволяють зручно й просто оплачувати товари та послуги без додаткових комісій, а також знімати готівку в будь-якій точці Китаю.

Також картка може бути цікавою для тих, хто купує товари в китайських інтернет-магазинах. Для таких клієнтів ПриватБанк спільно з UnionPay планує запуск цікавих акцій, про які ми оголосимо найближчим часом.

Картка UnionPay

Яку картку я можу відкрити?

Картку «Універсальна» або «Універсальна Gold».

Чи є якісь переваги в разі оплати цією карткою на AliExpress або в інших китайських інтернет-магазинах?

Оплата карткою UnionPay на AliExpress стане можливою в березні 2021 року, після завершення інтеграції між двома цими компаніями. До цієї події ПриватБанк спільно з UnionPay планує запуск цікавих акцій, про які ми оголосимо пізніше. Зателефонуйте, щоб ми повідомили вас.

Також UnionPay надає ексклюзивні пропозиції та знижки, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Де я можу розплачуватися цією карткою?

Ми рекомендуємо розплачуватися карткою UnionPay в першу чергу за кордоном (особливо в країнах Південно-Східної Азії, у яких інші платіжні системи менш поширені).

ПриватБанк став першим українським банком, що почав приймати картки UnionPay для оплати в магазинах і зняття готівки в банкоматах. На жаль, поки що не всі українські банки приймають картки UnionPay, оскільки тільки починають підключатися до цієї системи.

Чи зможу я платити за допомогою Apple Pay або Google Play?

Оплата за допомогою Apple Pay і Google Pay зараз у розробці.

Скільки коштує картка та які в неї тарифи?

Вартість оформлення та обслуговування аналогічна тарифам за картками «Універсальна» та «Універсальна Gold» інших платіжних систем.