Картка «Універсальна Gold»

З карткою рівня Gold ви можете користуватися як власними грошима, так і кредитними коштами в будь-якій точці світу.

До гривневої Gold – Gold у доларах США та євро – безкоштовно.
Фізична або Digital.
Відсоткова ставка усього 3,4%.
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Кредитний ліміт до 200 000 грн

знижки по mastercard gold, mastercard gold кредитна карта, скільки коштує замовити карту visa, visa gold України

Розмір ліміту визначається індивідуально. Збільшити суму допоможе один із документів: довідка про доходи, закордонний паспорт, виписка з іншого банку або документи, які підтверджують наявність майна.

Кредитний ліміт дає змогу користуватися послугами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка»: можна придбати товар зараз, а оплачувати його рівними частинами щомісячно. Мережа партнерів налічує понад 25 000 магазинів.

Поточний розмір кредитного ліміту можна дізнатися:

 • у Приват24: «Сервіси» → «Кредити» → «Кредитний ліміт»;
 • у банкоматі;
 • у відділенні;
 • в чаті «Допомога Онлайн»: на цій сторінці натисніть на значок повідомлення внизу праворуч.

Як отримати кредитну картку?

Як отримати кредитну картку?
 1. Миттєво відкрити віртуальну Digital картку в Приват24 (вебверсія, додаток). Це аналог фізичних карток, тільки без пластику.
  Детальніше про картку

   

 2. Замовити доставку пластикової картки через Приват24, а на наступний день після замовлення отримати її у відділенні «Нової Пошти» чи поштоматі.
  Детальніше про доставку

   

 3. Завітати до найближчого відділення ПриватБанку й оформити фізичну пластикову картку. Із собою потрібно мати ІПН та паспорт. Оформлення безкоштовне.
  Переглянути відділення на карті

   

Якщо ви ще не клієнт банку, залишайте заявку на сайті (через кнопку «Зателефонуйте мені»). Забрати картку можна буде в найближчому відділенні банку.

Тарифи

Відкриття рахунку
Користування кредитом
Обслуговування рахунку
Платежі та перекази
Вартість оформлення карток миттєвого випуску "Картка Універсальна Gold" (випуск, перевипуск)
 • не тарифікується - за умови, що за останні 365 днів клієнтом оформлено до 6 карток миттєвого випуску (сумарно по всім продуктам);
 • 100 грн - за умови, що за останні 365 днів клієнтом оформлено 6 та більше карток миттєвого випуску (сумарно по всім продуктам)
Вартість оформлення іменної картки з фото "Картка Універсальна Gold" (випуск та перевипуск) 150 грн
Вартість оформлення картки з індивідуальним дизайном (випуск та перевипуск) 99 грн
Вартість оформлення картки з індивідуальним дизайном з фото (випуск та перевипуск) 149 грн
Щомісячна комісія за обслуговування Золотої картки «Універсальна» 20 грн на місяць в екв. з клієнта (незалежно від кількості Золотих карток)
Вартість міжнародної доставки фізичної картки та доставки по Україні (випуск, відкриття нового договору, новий клієнт) Не тарифікується (0 грн)*
Вартість доставки фізичної картки по Україні (перевипуск, чинний договір, клієнт банку) До 31.12.2024 – Не тарифікується (0 грн)*
З 01.01.2025 – 80 грн з ПДВ*
Вартість міжнародної доставки фізичної картки (перевипуск, чинний договір, клієнт банку) До 31.12.2024 – не тарифікується (0 грн)*
З 01.01.2025 – платна послуга (диференційований тариф)

* Доступно всього 6 карток усіх типів протягом фактичного року, враховуючи всі замовлення карток по Україні та за кордон.

Попередження

Які можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним зобов’язань за договором про надання цієї банківської послуги?

Плата за користування кредитом в рамках пільгового періоду (до 55 днів) – 0,00001% річних, понад пільговий період – базова ставка 3,4% на місяць з моменту виникнення заборгованості.

Плата в разі прострочення зобов’язань за договором – 6,8% на місяць. Детальніше про тарифи.

Процедура роботи з боржником – детальніше

Чи може банк вимагати від клієнта придбання продуктів, які не входять в пакет банківських послуг?

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Як відмовитися від отримання рекламних матеріалів через дистанційні канали комунікацій?

Відмовитися від отримання рекламних комунікації можна за телефоном 3700 або через чат «Допомога Онлайн».

Чи має право клієнт відмовитись від договору?

Так. Клієнт має право протягом 14 календарних днів з дня укладення Договору відмовитися від нього без пояснення причин, у тому числі у разі отримання грошових коштів із дотриманням наступних вимог.

У разі відмови від Договору повідомити Банк про намір відмовитися від Договору в письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронних підписів, електронних цифрових підписів, інших аналогів власноручних підписів (печаток) сторін у порядку, визначеному законодавством) до закінчення 14-денного строку з дня укладення Договору. Якщо Клієнт подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору Клієнт зобов‘язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з Договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою Договором.

Які умови дострокового розірвання договору?

На підставі ст. 1056 Цивільного кодексу України Банк має право в будь-який час відмовитися від надання Клієнту передбаченого Договором кредиту частково або в повному обсязі за наявності обставин, які явно свідчать про те, що наданий Клієнтові кредит своєчасно не буде повернений. Сторони узгодили, що визнання обставини як такої, яка явно свідчить про те, що кредит своєчасно не буде повернений, здійснюється Банком одноосібно, на власний розсуд та узгодження з Клієнтом не потребує. При цьому Банк має право заблокувати видаткові операції за карткою, які здійснюються за рахунок кредиту, в будь-який час після встановлення Банком зазначеної обставини. Про таке блокування Банк повідомляє Клієнта шляхом направлення SMS-повідомлення та/або повідомлення у месенджерах.

Чи має банк право вносити зміни в договір?

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Який строк кредитування?

Строк кредиту – 12 місяців. При цьому строк користування кредитом продовжується на кожні наступні 12 місяців, якщо щонайменше як за 30 календарних днів до дати повернення кредиту Банк не повідомить Клієнта про припинення кредитування.

Чи може клієнт отримати довідку після припинення дії договору про виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором?

Так. Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, зокрема у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору звернутися до банку із запитом на отримання довідки, що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включно з інформацією (довідкою) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.

Клієнт може самостійно замовити електронний документ (довідку) в Приват24, меню «Сервіси – Послуги – Довідки » Стандартні довідки» (потрібно вибрати необхідну довідку з переліку) – «Довідка про закриття картки/рахунку»/«Довідка про кредити»/«Довідка про наявність/відсутність заборгованості в банку».

Клієнт може звернутися до відділення банку для отримання довідки на паперовому носії згідно з чинними тарифами банку.

Ваші додаткові можливості

«Оплата частинами»

Купуйте один чи декілька товарів у розстрочку в межах встановленого ліміту «Оплати частинами» без додаткових комісій. Строк виплати – від місяця до двох років.

Детальніше

Автоплатежі

Доручіть банку здійснювати платежі за вас: оплату комунальних послуг, грошові перекази родичам, поповнення мобільного. Комісія за послугу менша ніж у разі здійснення платежів через касу банку.

Детальніше

Сейфова скринька

Надійне збереження ваших речей та цінностей. Ми пропонуємо: гнучкий строк оренди, відповідність стандартам захисту.

Детальніше

Персональний менеджер

Звертайтеся із фінансовими питаннями до персонального менеджера в зручний час. Контактні дані банкіра зазначено в Приват24.

Калькулятор для картки «Універсальна Gold»

Сума кредиту, грн

{{ amountCredit.toLocaleString() }} грн

500 200 000

Строк кредиту, міс.

{{ numberPeriod }} {{ textMonth }}

Максимальний строк. Розмір обов’язкового платежу не може бути менше ніж 100 грн

Щомісячний платіж

{{ monthlyPayment.toLocaleString() }} грн

Сума кредиту

{{ amountCredit.toLocaleString() }}

Сума процентів

{{ amountPercents.toLocaleString() }}

Комісія за обслуговування Золотої картки

{{ clubPaymentByOneAllTime.toLocaleString() }} грн

Загальні витрати за кредитом

{{ totalCostsByCredit.toLocaleString() }}

Загальна вартість кредиту

{{ costCredit.toLocaleString() }} грн

Щомісячна комісія за обслуговування Золотої картки

{{ clubPaymentByOneMonth }} грн

Базова процентна ставка, на місяць

{{ percentageRateInMonth }} %

Реальна річна процентна ставка

{{ realYearRate }} %

Розрахунок процентів має довідковий характер

Реструктуризація – 2022 для власників кредитних карток

Умови програми
Як оформити

Реструктуризація боргу доступна клієнтам із простроченою заборгованістю, за якими банк ухвалив відповідне рішення.

 • Обов’язковий щомісячний платіж:
 • Процентна ставка за кредитом – 1% на місяць від суми залишку заборгованості.
 • Строк дії угоди – до 5 років (у разі відсутності прострочення зобов’язань).

Документи

img-mobile

Шаблон Заяви про приєднання до Умов та Правил

Завантажити

Робота з простроченою заборгованістю

Завантажити

Інформація про істотні характеристики послуги

Завантажити

Паспорт споживчого кредиту

Завантажити
img desctop

Поширені питання

Який розмір щомісячного обов’язкового платежу?

Для картки «Універсальна Gold» розмір щомісячного обов’язкового платежу становить 5%, але не менше 100 грн від суми заборгованості.

За яким курсом буде списано купівлю в доларах США/євро з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?

За курсом продажу долара США/євро в ПриватБанку на день здійснення купівлі.

За яким курсом буде списано купівлю в екзотичній валюті (не долар США/євро) з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?

За курсом платіжних систем «екзотична валюта – долар США». Долар США спишеться за курсом продажу долара США в ПриватБанку на день здійснення купівлі.

За яким курсом буде списано купівлю в екзотичній валюті (не долар США/євро) з доларової картки ПриватБанку за кордоном?

За курсом платіжних систем «екзотична валюта – долар США». Долар США спишеться з картки без конвертації.

Якщо я розраховуюся карткою за кордоном, то конвертацію валюти буде здійснено за курсом якого дня?

Конвертацію валюти буде здійснено за курсом дня, коли ви здійснили купівлю (курс зазначається в SMS, яке ви отримаєте під час оплати карткою).

Що таке CVV-код?

CVV-код – це тризначний код для перевірки справжності вашої картки під час оплати через Інтернет та здійснення інших видів операцій. CVV-код можна знайти на зворотному боці картки – це останні 3 цифри із семизначного числа поряд із місцем для підпису, які здебільшого візуально відділено від усього числа.

Чи можна платити карткою «Універсальна Gold» в інтернет-магазинах?

З карткою «Універсальна Gold» ви можете зручно та без комісій розраховуватися в Інтернеті. За замовчуванням вашу картку відкрито для розрахунків в Інтернеті на суму до 1 000 грн на місяць. Ви можете закрити або знову відкрити картку для оплати в Інтернеті через Приват24. Для безпеки встановіть інтернет-ліміт – суму, більше якої не можна буде витратити з картки протягом календарного місяця. Першого числа кожного місяця ліміт буде оновлюватися, і вам знову буде доступна зазначена сума для оплати.

Чи потрібно мені повністю погасити борг за карткою «Універсальна Gold», якщо в картки закінчується термін дії?

У цьому немає потреби. Після перевипуску картки борг за кредитом і доступний залишок залишаться, і ви зможете погашати кредит, як і раніше.

Як погасити кредит через інший український банк?

Для поповнення своєї картки надайте такі реквізити:

 • номер рахунку IBAN («Гаманець» → «Картка» → «Налаштування» → «Реквізити»);
 • П. І. Б.;
 • РНОКПП (ІПН).

Як поповнити картку, щоб погасити борг за кредитним лімітом?

Ви можете поповнити картку в Приват24 за допомогою грошового переказу з іншої вашої картки чи здійснити переказ коштів із картки іншого банку. Поповнити картку готівкою ви можете через термінали самообслуговування чи каси ПриватБанку.

Який порядок погашення заборгованості під час внесення коштів на картковий рахунок?

Погашення заборгованості під час внесення коштів на картковий рахунок здійснюється в такому порядку: штрафи, пені, прострочені комісії, прострочені відсотки, прострочений кредит, нараховані комісії, нараховані відсотки, заборгованість за кредитним лімітом.

Якщо я оформлю картку «Універсальна Gold» і Золоту картку для виплат, з якої картки списуватиметься 20 грн щомісячної комісії за обслуговування Золотої картки?

Списання 20 грн здійснюватиметься із Золотої картки для виплат.

Що таке щомісячний обов'язковий платіж?

Якщо ви не внесли кошти в пільговий період – починаючи з місяця, наступного за здійсненням першої операції, вам потрібно вносити на картку обов'язкові щомісячні платежі, які охоплюють як частину кредиту, так і нараховані відсотки.

За якою формулою здійснюється розрахунок процентів за карткою «Універсальна Gold»?

Розрахунок процентів за карткою здійснюється за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,4% * 12 / 365,
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,4% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).

Розрахунок здійснюється окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Нарахування процентів здійснюється в останній день місяця після закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.

Приклад: на 1 січня у вас не було заборгованості за карткою «Універсальна Gold». Ви здійснили купівлі в магазині з карткою «Універсальна Gold» 3 січня на суму 1 000 грн і 5 лютого на суму 500 грн, а 20 лютого ви внесли на картку тільки 100 грн.

Які проценти нараховуються на заборгованість за карткою «Універсальна Gold»?

За використання кредитних коштів поза пільговим періодом діє дуже вигідна процентна ставка – усього 3,4% (з 01.08.2020) на місяць.

У якому разі потрібно сплачувати проценти за використання кредитних коштів за карткою «Універсальна Gold»?

Якщо ви не погашаєте до 25-го числа суму заборгованості минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю суму заборгованості нараховуються проценти від дати початку використання кредитних коштів. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї заборгованості.

Приклад: ви здійснили купівлі в магазині із карткою «Універсальна Gold» 3 січня на суму 1 000 грн та 5 лютого на суму 500 грн, а 20 лютого ви внесли на картку тільки 100 грн. Пільговий період не діє, і на всю суму вашої заборгованості нараховуються проценти від дати початку використання кредитних коштів.

Як працює пільговий період «55 днів»?

Приклад 1

 • 1 січня з картки ви витратили 500 грн, 20 січня – ще 800 грн.
 • Якщо ви внесете на картку 1 300 грн до 25 лютого, то жодних відсотків не заплатите.

кредитна карта visa, mastercard debit gold, кредитна карта віза, mastercard gold привілеї

Приклад 2

 • 1 січня з картки ви витратили 1 000 грн, 30 січня – ще 400 грн.
 • 2 лютого ви витратили 900 грн, а 5 лютого – ще 100 грн.
 • Якщо до 25 лютого внесете на картку 1 400 грн, що витратили в січні, то не будете платити відсотків.
 • Щоб у березні знов не платити жодних відсотків, потрібно до 25-го числа внести
  на картку 1 000 грн, що були витрачені в лютому.

як зробити кредитну карту visa, оформлення карти Мастеркард, кредитна карта mastercard gold

Який пільговий період у карток «Універсальна Gold»?

У карток «Універсальна Gold» пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Щоб не платити процентів, вам потрібно погасити заборгованість до 25-го числа місяця, наступного за тим, у якому ви скористалися кредитом.

Які операції враховуються в пільговому періоді?

У пільговому періоді враховуються всі витратні операції з картки – зняття готівки, оплата карткою в магазинах і безготівкові перекази.

Що таке пільговий період?

У картки «Універсальна Gold» ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це значить, що якщо ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, вам не доведеться платити за цим кредитом жодних процентів за користування!

Що робити, якщо я втратив(ла) картку?

У разі втрати картки потрібно максимально оперативно заблокувати її. Ви можете звернутися на цілодобову лінію клієнтської підтримки за номером 3700 або надіслати лист на e-mail: goldclub@privatbank.ua. Нову картку ви отримаєте у відділенні ПриватБанку.