Страхування здоров`я

Дозволить не думати, де взяти гроші.

Виплата відразу після діагнозу.

Навіщо це вам?

Навіщо це вам?

Якісні медичні послуги коштують недешево. Раптова хвороба може вимагати тривалого лікування та великих витрат. Унікальний продукт «Страхування здоров’я» забезпечить вам фінансовий захист ідозволить не думати про те, де взяти гроші на лікування.
Вам більше не потрібно зберігати чеки та квитанції на лікування, як того вимагає медичне страхування. Для виплати потрібен лише діагноз!

Як це працює?

Як це працює?

Розмір страхової виплати визначається у відсотках від страхової суми згідно Договору страхування і «Таблиці страхових виплат» (від 1 % до 100 % залежно від захворювання).

ПРИКЛАД:

Договір укладено на страхову суму 50 000 гривень. Розмір страхової виплати при захворюванні пневмонією згідно Таблиці страхових виплат передбачений у розмірі 8 %: 50 000 * 8 % = 4 000 гривень.

3 причини застрахувати здоров’я

3 причини застрахувати здоров’я
 1. Страховий поліс можна оформити як для дорослої людини до 69 років (у тому числі й для пенсіонерів), так і для дитини віком від 1 року (дитяче страхування).
 2. Ви отримаєте страхову виплату в разі захворювань, що не покриваються традиційним добровільним медичним страхуванням (ДМС): цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз, онкологічні захворювання.
 3. Ви самі вирішуєте, як використовувати страхову виплату.

Умови страхування

Ризики, які покриває договір Захворювання.
Смерть унаслідок захворювання.
Що міститься в продукті Понад 140 захворювань, у тому числі й критичні: цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз, онкологічні захворювання
Страховий платіж Від 0,1 % до 0,4 % на місяць (залежно від віку Застрахованої особи)

Поширенi питання

Які ризики покриває договір «Страхування здоров’я»?

 • Виникнення в застрахованої особи захворювання, передбаченого умовами договору страхування.
 • Смерть застрахованої особи внаслідок захворювання, передбаченого умовами договору страхування.

Партнери Приватбанку по Страхуванню здоров'я

Страхова компанія «Uniqa» - ліцензія серія АЕ № 293970 від 07.08.2014 р

Страхова компанія «ВУСО» - ліцензія серія АЕ № 293937 від 31.07.2014 р

Страхова компанія «Країна» - ліцензія серія АВ № 533006 від 26.03.2010 р

Скільки коштує договір страхування?

Вартість договору залежить від обраного варіанта страхування, страхової суми та віку застрахованої особи.

Страховий тариф на місяць становить від 0,1 % до 0,4 % від страхової суми.

Хто може укласти договір «Страхування здоров’я»?

Укласти договір страхування (бути страхувальником) можуть тільки повнолітні дієздатні фізичні особи (особи, які досягли 18 років).

За бажанням клієнт може застрахувати:

 • чоловіка/дружину (максимальний вік – 69 років на момент укладення договору);
 • дітей (від 1 року);
 • батьків (максимальний вік – 69 років на момент укладення договору).

Від чого договір не захищає?

 • Хвороби, що виникли внаслідок вживання алкоголю, наркотичних і психотропних препаратів.
 • Спадкові хвороби та вроджені вади.
 • Косметичні або косметологічні послуги, естетичні оперативні втручання, операції зі зміни статі, ожиріння.
 • Ускладнення або штучне переривання вагітності, безпліддя тощо.
 • Хвороби шкіри та підшкірної клітковини.
 • Доброякісні новоутворення шкіри.
 • Найбільш масові та епідеміологічні захворювання (ГРВІ, грип тощо).
 • Якщо діагноз інфекційних, паразитарних та вірусних захворювань встановлений протягом першого місяця дії договору (відновлення дії після відсутності платежу впродовж трьох місяців підряд).
 • Якщо діагноз новоутворень та хворіб ендокринної системи, хворіб крові та кровотворних органів, хворіб нервової системи та органів чуття, системи кровообігу, органів дихання, органів травлення, сечостатевої системи, хворіб шкіри та підшкірної клітковини, хвороб кістково-м'язевої системи та сполучної тканини встановлений протягом перших трьох місяців дії договору.
 • Якщо діагноз гепатиту типу А, Е встановлений протягом першого місяця дії договору, типів C і В - протягом перших 6 місяців.

Де я можу ознайомитися з умовами договору страхування?

Де можна дізнатися інформацію про нових партнерів ПриватБанку?

ПрАТ СК "ВУСО"

Страхова компанія «VUSO» - динамічна українська страхова компанія з досвідом роботи на страховому ринку України понад 16 років. Надає широкий спектр страхових послуг і впевнено займає провідні позиції. За підсумками рейтингів журналу «Insurance Top», VUSO входить в десятку кращих страховиків України: Туризм - Top-3, кожен четвертий турист страхується в VUSO; ОСАГО - Top-10; ДГО - Top-10; КАСКО - Top-10.

Компанія VUSO, одна з перших страхових компаній в Україні, яка почала застосовувати інноваційні технології в створенні та реалізації страхових продуктів, активно розвиватися в сфері online-страхування і електронного страхування, ставши лідером online-продажів в 2016-2017 роках.

Компанія VUSO надає кращі страхові послуги в Україні. Понад 80 % клієнтів отримують страхові виплати по КАСКО в термін до 7 днів, 91 % клієнтів задоволені високою якістю обслуговування компанії.

За підсумками ХІ Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року - 2017» страхова компанія «VUSO» стала переможцем у номінації «компанія з високим рівнем страхового обслуговування».


ПрАТ СК "Уніка"

UNIQA Insurance Group (UNIQA) є однією з провідних страхових груп на основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 22 000 співробітників і ексклюзивні партнери UNIQA Group обслуговують понад 10 мільйонів клієнтів в 19 країнах.

UNIQA працює на 15 ринках, що зростають в Центральній та Східній Європі: Албанії, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині та Україні. В UNIQA Group також входять страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.

UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22 %.

UNIQA Insurance Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу c більш ніж 1 тис. співробітників.

Результати роботи за 9 місяців 2017 року свідчать про продовження успішного зростання небанківської фінансової групи «УНІКА Україна»: загальний обсяг страхових премій в групі виріс на 66,2 % і склав 1 582,4 млн. грн.


ПАТ СК "Країна"

ПАТ «Страхова компанія «Країна» має 24-річний досвід роботи на ринку України.

Компанія здійснює страхування відповідальності, майнових ризиків, професійних ризиків юридичних і приватних осіб.

Біснес-напрямок СК «Країна» - добровільне медичне страхування персоналу міжнародних, національних і локальних компаній.

До середини 2018 року СК «Країна» обслуговує більше 100 000 співробітників компаній-клієнтів з усіх регіонів України. Для зручності застрахованих осіб, СК «Країна» впровадила послугу запису до лікаря через ботів у месенджерах. Мережа партнерських медичних та аптечних закладів страховика - більше 3 500 об’єктів.

Для приватних клієнтів СК «Країна» пропонує страхування автоцивільної відповідальності, авто, майна та страхування від нещасного випадку і критичних захворювань.

Як оформити договір «Страхування здоров’я»?

 • У Приват24 в меню «Мої рахунки» -> «Страхування» -> «Оформити страхування» -> «Страхування здоров’я».
 • На сайті pb.ua в меню «Інше» -> «Страхування» -> «Страхування здоров’я».
 • В будь-якому відділенні Банку.

Де можна роздрукувати договір за продуктом «Страхування здоров’я»?

 • У Приват24 в меню «Мої рахунки» -> «Страхування» -> «Моє страхування».
 • На сайті pb.ua в меню «Інше» -> «Страхування» -> «Моє страхування».

Що потрібно зробити для отримання страхової виплати?

1. Заявити про настання страхової події на номер 3700 (цілодобово).
2. Звернутися до компетентних органів для фіксації страхової події та отримання медичного документа.
3. Протягом двох робочих днів з моменту отримання медичного документа (закінчення лікування) подати заявку про подію в Приват24 або на сайті pb.ua або звернутися в будь-яке відділення ПриватБанку та надати документ, що підтверджує факт настання страхового випадку.

Примітка

У разі смерті застрахованої особи вигодонабувач (спадкоємець) повинен протягом терміну, що не перевищує 6 місяців з дня настання події звернутися до страховика із заявою про страхову виплату та надати документи, що підтверджують факт настання страхового випадку.

Отримати детальну інформацію про необхідні дії у випадку настання страхового випадку можна за номером 3700 (цілодобово).

Що вважається датою настання страхової події?

 • У випадку захворювання датою настання страхової події вважається дата, коли це захворювання було виявлено вперше протягом періоду дії договору.
 • У разі ризику «Смерть застрахованої особи внаслідок захворювання» дата настання страхової події - це дата смерті, що настала внаслідок захворювання, яке вимагало амбулаторного (амбулаторно-стаціонарного) або стаціонарного лікування, за умови, що це захворювання виникло (було виявлено) під час дії цієї угоди.

Протягом якого часу виплачується страхове відшкодування?

Протягом 1 дня з моменту подання всіх документів

Як самостійно подати заявку про настання страхової події?

 • У Приват24 в меню «Мої рахунки» -> «Страхування» -> «Страховий випадок» -> вибір продукту «Страхування здоров’я» -> «Заявити про страхову подію».
 • На сайті pb.ua в меню «Інше» -> «Страхування» -> «Подати заявку про настання страхової події» -> вибір продукту «Страхування здоров’я» -> «Заявити про страхову подію».

Які документи необхідно надати у випадку страхової події "Виявлення захворювання"?

Документ, що містить інформацію про захворювання та про те, коли вперше було діагностовано це захворювання (виписка з картки амбулаторного/стаціонарного хворого (форма 027/о), лікарняний листок тощо)

Які документи необхідно надати у випадку страхової події "Смерть застрахованої особи через захворювання"?

Заявник (родич, який приніс документи) надає:

 1. Копію свідоцтва про смерть.
 2. Копію лікарського свідоцтва про смерть (довідка про причину смерті).
 3. Документ, що містить інформацію про те, коли вперше було діагностовано захворювання, що призвело до смерті (виписка з історії хвороби тощо)

Де можна подивитися Таблицю страхових виплат?

Ознайомитися з Таблицею можна за посиланням

Чи може клієнт вибрати страхову компанію самостійно?

Ні, вибір страхової компанії недоступний. Умови оформлення та врегулювання продукту в усіх компаніях ідентичні.