БІЗНЕС-ЗАХИСТ

  • Оформлення за 5 хвилин
  • Немає потреби в огляді нерухомості та кібераудиті

Захист майнових інтересів від непередбачених витрат у разі:

РУЙНУВАННЯ

Пошкодження або втрати майна

ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Матеріальної відповідальності перед третіми особами

КІБЕРАТАКИ

Фінансових витрат і збитків, що призвели до перерви в господарській (виробничій) діяльності в результаті кіберздирництва та/або зараження IТ-системи комп’ютерними вірусами

Умови

Страхова сума на вибір: від 250 000 грн

Оплата регулярним платежем від 100 грн на місяць

Страховий тариф – 0,48% від страхової суми

Доступні пакети Стандарт Еліт Люкс
Максимальна сума виплати за договором 250 000 UAH 500 000 UAH 1 000 000 UAH
Оплата за місяць 100 UAH 200 UAH 400 UAH
Оплата за рік 1 200 UAH 2 400 UAH 4 800 UAH

Поширенi питання

Хто є партнером ПриватБанку за послугою «Бізнес-захист»?

Страхова компанія «Універсальна» – ліцензії: серія АГ № 569719 від 23.03.2011 р., серія АГ № 569725 від 23.03.2011 р. і серія АГ № 569730 від 23.03.2011 р.

Що таке продукт «Бізнес-захист»?

«Бізнес-захист» – це комплексний страховий продукт, що включає в себе страхування майна, страхування цивільної відповідальності перед третіми особами, перед своїми працівниками, а також відшкодування фінансових витрат і збитків, що призвели до перерви в господарській (виробничій) діяльності в результаті кіберздирництва та/або зараження IT-системи комп’ютерними вірусами.

Які страхові події покриває договір «Бізнес-захист»?

- Пожежа й задимлення, що її супроводжує, включаючи виділення сажі; вибух (у тому числі вибух газу); попадання блискавки.
- Стихійні лиха (стихійні метеорологічні явища): сильний вітер, включаючи смерч, ураган, бурю, шквал; високі рівні води (повінь, паводок); великий град; дуже сильний дощ (злива); затяжні дощі; тиск снігового покриву.
- Провал земної поверхні; підвищення рівня ґрунтових вод; землетрус.
- Вплив води або інших рідин (з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, систем пожежогасіння, а також у результаті аварії приладів та/або обладнання, стаціонарно поєднаних з такими системами в процесі їх використання).
- Наїзд наземних транспортних засобів.
- Протиправні дії третіх осіб: крадіжка з проникненням, грабіж, розбій, навмисні дії третіх осіб.
- Непередбачені фінансові витрати та/або перерва в господарській (виробничій) діяльності страхувальника, що призвела до несення страхувальником прямих збитків та/або витрат в результаті кіберздирництва та/або зараження IT-системи комп’ютерними вірусами.
- Факт настання відповідальності страхувальника, встановленої рішенням суду, що набрало законної сили, за зобов’язаннями, які виникають у разі зберігання особистих даних та іншої конфіденційної інформації третіх осіб, унаслідок дії кіберризиків.
- Факт настання цивільної відповідальності страхувальника за зобов’язаннями, що виникають у разі заподіяння шкоди майну третіх осіб, життю та/або здоров’ю третіх осіб під час здійснення страхувальником своєї господарській діяльності за зазначеною в полісі територією та в період дії договору.

Які ризики покриває договір «Бізнес-захист»?

1. Страхування майна: нерухомість, рухоме майно, товарні залишки, скляні елементи (склобій).
2. Страхування цивільної відповідальності перед третіми особами: шкода, завдана майну й життю третіх осіб, у тому числі співробітникам страхувальника.
3. Страхування непередбачених фінансових витрат, фінансових збитків внаслідок перерви у господарській (виробничій) діяльності й відповідальності перед третіми особами в результаті кіберздирництва та/або зараження IT-системи комп’ютерними вірусами.

Де можна детально ознайомитися з умовами договору страхування «Бізнес-захист»?

Ознайомитися з шаблоном договору СК «Універсальна» можна на сайті страховика www.universalna.com.

Як оформити договір «Бізнес-захист»?

Через «Приват24 для бізнесу» в меню «Каталог послуг – Бізнес-захист».

Де можна роздрукувати договір за продуктом «Бізнес-захист»?

Роздрукуйте оформлений договір у меню «Каталог послуг – Мої страхові угоди “Бізнес-захист” – Роздрукувати».

Як розірвати договір «Бізнес-захист»?

Через «Приват24 для бізнесу» в меню «Каталог послуг – Мої страхові угоди “Бізнес-захист” – Налаштування – Розірвати угоду».

Що потрібно зробити для отримання страхової виплати?

1. Негайно (не пізніше 2 годин) повідомити відповідні компетентні органи (зокрема, органи Національної поліції України, Служби безпеки України, НБУ, МВС, ДСУНС, пожежної охорони, центру гідрометеорології, житлово-експлуатаційних служб та тощо).
2. Негайно (щойно стане відомо, але не пізніше 2 (двох) робочих днів) повідомити за телефоном 3700 про настання страхового випадку (включаючи подію, що може стати підставою для пред’явлення претензій або позовів третіх осіб до страхувальника, і подію, пов’язану з кіберздирництвом та/або зараженням IT-системи комп’ютерними вірусами), а в подальшому підтвердити звернення у формі письмової заяви на виплату страхового відшкодування.
3. Надати страховику документи, що підтверджують факт, причини та обставини настання страхового випадку.

Протягом якого часу виплачується страхове відшкодування?

Протягом 30 днів з моменту подачі ВСІХ документів, необхідних для прийняття рішення, до страхової компанії.