E-liki

страхова послуга, яка покриває вартість ліків, призначених сімейним лікарем через електронний рецепт.

Навіщо потрібна страховка E-liki

Навіщо потрібна страховка E-liki

Медикаменти коштують недешево. Раптова хвороба може потребувати тривалого лікування й значних витрат. Послуга E-liki – ваш фінансовий захист, з яким не треба думати, де взяти гроші на лікування. Щоб скористатися послугою, потрібно мати підписану декларацію із сімейним лікарем у державному медичному закладі та оформити договір страхування E-liki в ПриватБанку. Приватні клініки не підключені до проєкту E-liki.

Які ризики покриває страховка E-liki

Які ризики покриває страховка E-liki

Страховка E-liki покриває:

 • гостре захворювання;
 • загострення хронічного захворювання;
 • розлади здоров’я внаслідок нещасного випадку.

Страховим випадком є факт одержання медичних послуг застрахованою особою в період дії договору в медичній/фармацевтичній установі, а саме отримання медикаментів-генериків, які зареєстровані в Україні й призначені сімейним лікарем відповідно до протоколів Міністерства охорони здоров’я України в межах переліку та в обсягах, передбачених договором страхування.

Які умови договору страхування

Які умови договору страхування
 • Страхова сума – 10 000 грн.
 • Строк дії договору – 6 місяців.
 • Регулярний платіж від 60 грн на місяць.
 • Сума платежу залежить від віку застрахованої особи.
 • Вік застрахованої особи – від 1 місяця, максимальний – необмежений.
 • Франшиза – 20%.

Щоб скористатися послугою, потрібно мати підписану декларацію із сімейним лікарем у державному медичному закладі.

Як працює страховка E-liki

 1. Якщо ви захворіли, зверніться до сімейного лікаря державної поліклініки з яким укладено декларацію.
 2. Назвіть номер страхового договору E-liki.
 3. Сімейний лікар поставить діагноз і призначить лікування. Вам випишуть електронний рецепт на медикаменти.
 4. На ваш номер мобільного телефону буде надіслано код замовлення й адресу аптеки для отримання ліків.
 5. В аптеці вам потрібно повідомити фармацевту код замовлення, сказати слово «Захист» та сплатити 20% від вартості медикаментів.

Отримати ліки в аптеці можна протягом 48 годин після виписування електронного рецепта. Після закінчення цього строку електронний рецепт буде анульовано

Документи

Інформація для ознайомлення перед укладенням договору страхування:

Ознайомитися з інформацією про страховика, інформаційним документом про стандартний страховий продукт E-liki та публічною частиною договору страхування можна на сайтах страхових компаній:

Поширенi питання

Як можна дізнатися свій номер договору E-liki?

У Приват24 перейдіть у меню «Сервіси – Страхування – Мої страховки», виберіть договір E-liki та натисніть «Відправити № договору в повідомленні».

Де можна подивитися/завантажити оформлений договір страхування?

У Приват24 перейдіть у меню «Сервіси – Страхування – Мої страховки», виберіть необхідний договір і натисніть «Завантажити договір».

Де можна ознайомитися з публічними умовами договору страхування?

Пропозиції щодо укладення договору страхування за страховим продуктом є на сайтах страхових компаній в розділі «Документи».

Що є об’єктом страхування?

Здоров'я та працездатність застрахованої особи.

Що є страховим ризиком?

Гостре захворювання чи загострення хронічного, розлад здоров’я внаслідок нещасного випадку, що спричинило звернення до сімейного лікаря.

Хто може бути застрахованим?

Укласти договір може страхувальник – тільки дієздатна фізична особа від 18 років.

Застрахованою може бути особа віком від 1 місяця.
Увага! Дітей від 1 місяця до 18 років має право застрахувати один із батьків чи опікун.

Хто не може бути застрахованим?

 1. Особи, визнані у встановленому законодавством порядку недієздатними.
 2. Особи, які мають тяжкі захворювання нервової системи (пухлина головного мозку, пухлина спинного мозку й хребетного стовпа, ураження нервової системи в разі злоякісних новоутворень, смерть мозку, травма хребетного стовпа та спинного мозку, гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт), гострий некротичний енцефаліт), злоякісні новоутворення.
 3. Особи з психічними розладами.
 4. ВІЛ-інфіковані особи.

Де подивитися перелік діагнозів, що покриваються договором E-liki?

Перелік діагнозів і медичних препаратів зазначено в Додатку 1 до пропозиції щодо укладення договору страхування за страховим продуктом, посилання на яку розміщено в розділі «Документи».

Що є датою настання страхового випадку?

Датою настання страхового випадку вважається дата виписки електронного рецепта сімейним лікарем.

Коли починає діяти страховий захист?

Після завершення періоду очікування – через 14 (чотирнадцять) днів з дати набрання чинності договором страхування за умови здійснення страхового платежу.

Якщо страховий платіж не здійснено, то страховий захист за неоплачений період страхування не діє та відновлює свою дію після внесення страхового платежу.

Якщо страхові платежі не здійснено протягом 3 (трьох) місяців поспіль, то страховий захист відновлює свою дію після внесення страхового платежу та завершення періоду очікування – через 14 (чотирнадцять) днів з дати здійснення страхового платежу.

Якщо страхові платежі не внесено протягом 6 (шести) місяців поспіль, то договір страхування припиняє свою дію, а відновлення страхового захисту за таким договором неможливе.

Де можна оформити страхування E-liki?

Страхування E-liki можна оформити в додатку Приват24 або у відділенні ПриватБанку в містах: Павлоград, Покров, Новоград-Волинський, Запоріжжя, Київ, Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Світловодськ, Львів, Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Полтава, Лубни, Миргород, Рівне, Дубно, Суми, Славута, Умань, Ніжин.

Чи потрібен номер декларації із сімейним лікарем, щоб оформити договір E-liki?

Ні, декларація із сімейним лікарем потрібна для відвідування медичного закладу.

Які медичні заклади підключено до проєкту?

До проєкту підключено державні медичні заклади, які працюють із медичною інформаційною системою Helsi. Приватні клініки не підключено до проєкту E-liki.

Які основні умови договору страхування?

 1. Страховий договір оформлюють на 6 місяців із можливістю автоматичного продовження на 12 місяців (у разі внесення щомісячних платежів).
 2. Форма здійснення страхового платежу – щомісячний платіж. Кожен платіж оплачує період, який дорівнює одному календарному місяцю.
 3. Страхова сума – 10 000 грн. У разі автоматичного продовження договору на 12 місяців страхова сума – 20 000 грн.
 4. Мінімальний вік застрахованої особи – 1 місяць, максимальний – необмежений.
 5. Особливі умови:
  • Покриття за одним діагнозом – не більше ніж двічі на рік.
  • Тимчасова франшиза 14 днів діє:
   - з дня набрання чинності договором страхування (це означає, що за страхові події, які відбулися протягом перших 14 днів дії договору, виплата не здійснюється);
   - у разі пропуску платежів протягом 3 місяців.
  • 20% від вартості препаратів оплачує клієнт.

Чи можна оформити договір E-liki на нерезидента?

Ні.

Де діє договір страхування E-liki?

Територією страхування є Україна. Дія договору E-Liki не поширюється на тимчасово окуповані території України, що визначені нормативно-правовими актами України, а також на території, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та населені пункти на лінії зіткнення чи в зоні воєнних дій незалежно від офіційного визнання війни за нормами права.

Чи працюватиме страхування E-liki, якщо в мене вже є договір «Страхування здоров’я»?

Так, за договором «Страхування здоров’я» клієнт одержує виплату за діагнозом, за договором E-liki – медикаменти в аптеці.

Як визначають аптеки для отримання призначених лікарем медикаментів?

Кожна страхова компанія має свій перелік аптек-партнерів. Аптеки вибирають залежно від того, в якій страховій компанії оформлено договір, також за геолокацією – найближчі до медичного закладу. Для отримання ліків може бути вибрано декілька аптек, які визначаються за допомогою автоматизованого сервісу.

Чи може родич застрахованої особи чи інша довірена особа отримати ліки в аптеці?

Так, в аптеці потрібно назвати дані, які надійшли в SMS застрахованій особі, – код замовлення й слово «захист». Також треба оплатити 20% від вартості медикаментів – це франшиза за умовами договору.

Чи діє послуга, якщо клієнт звернувся не до сімейного лікаря, а до вузького фахівця?

Ні, договір покриває лише призначення від сімейного лікаря державної поліклініки, з яким укладено декларацію.

Як швидко буде вибрано аптеку?

Зазвичай протягом 5 хвилин, проте бувають випадки, коли це триває дещо довше (немає Інтернету, світла тощо). Максимальний строк для підтвердження аптеки – 48 годин.

Як вибирається страхова компанія?

Договір страхування оформлюється в страховій компанії, що є партнером ПриватБанку за страховим продуктом E-liki. Умови оформлення та врегулювання продукту в усіх компаніях однакові.

Як відмовитися від страхування?

 • У Приват24 перейдіть у меню «Сервіси – Страхування – Мої страховки», виберіть необхідний договір і натисніть «Розірвати договір».
 • На сайті privatbank.ua перейдіть у меню «Інше – Страхування – Мої страховки – Авторизація (за допомогою мобільного телефону)», виберіть договір і натисніть «Операції – Розірвати».
 • За номером 3700.
 • У відділенні банку.