Кредитна лінія для малого та середнього бізнесу

Збільшуйте обігові кошти свого бізнесу та заробляйте більше.

Інформація та умови

Кредитна лінія – дозволяє клієнту отримати кредитні кошти частинами в межах встановленого ліміту та обумовленого кредитним договором терміну з відновленням чи без відновлення ліміту кредитування в разі погашення клієнтом отриманого кредиту або його частини.

Переваги

кредит юр особам, умови кредитування юридичних осіб, онлайн заявка на кредит юр особі, взяти кредит цільового призначення, кредит більше мільйона, цільове кредитування, ставки кредитів для юридичних осіб, кредит під заставу оборотних коштів, умови надання кредиту юридичним особам, кредитна заявка для юр осіб, кредитування юридичних осіб київ, інвестиційний кредитний договір, відкрити кредитну лінію, видача кредиту клієнту банку у вигляді кредитної лінії
 • Ви самі вирішуєте, як розпоряджатися коштами.
 • Відсотки нараховуються тільки на використані кошти.
 • Можливість отримання коштів повністю або частинами (траншами).

Державна програма компенсацій

кредит на підприємство, кредитування юридичних осіб, кредитна лінія для ооо, інвестиційний кредит банку, кредитний калькулятор кредитна лінія, як отримати кредит на поповнення оборотних коштів, інвестиційний кредит, кредит підприємству, взяти інвестиційний кредит, кредит на інвестиційні цілі, надання кредиту, умови надання кредиту підприємству, що таке кредитна лінія, умови кредитування юр осіб

ПриватБанк – учасник державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Оформіть інвестиційний кредит для придбання та/або модернізації основних засобів або кредитну лінію для поповнення обігових коштів підприємства строком до 5 років від 3% річних.

Знижена відсоткова ставка завдяки компенсації державою.

Умови кредитування

Кредитна лінія Клієнтам МСБ
Кредитна лінія для корпоративних клієнтів
Вид кредиту Поновлювана кредитна лінія Інвестиційний кредит
(непоновлювана кредитна лінія до 5 років)
Цільове призначення поповнення обігових коштів фінансування будь-якого сезонного циклу виробництва, реалізація проєкту, інвестиційні цілі, придбання основних засобів, рефінансування
Валюта кредиту гривня, долар США, євро гривня
Строк дії договору від 1 до 3 років від 1 до 5 років
Сума від 500 000 до 3 000 000 грн
від 18 000 до 105 000 долар США
від 15 000 до 90 000 євро
від 200 000 до 10 000 000 грн
Ставка
 • 90 днів: гривня – 13%; євро – 4,5%; долар США –5,5%;
 • 180 днів: гривня – 14%; євро – 5%; долар США – 6%;
 • 270 днів: гривня – 15%; євро – 5,5%; долар США – 6,5%
13%
Разова комісія 1% від суми кредиту (гривня);
0,5% від суми кредиту (євро, долар США)
1% від суми кредиту
Порядок погашення обнулення кожні 90 / 180 / 270(для аграріїв) днів ануїтет/рівними частинами/індивідуальний
Забезпечення товар в обігу, нерухомість, обладнання, автотранспорт, сільгосптехніка, додатково – порука від фізичної особи – власника бізнесу нерухомість, обладнання, автотранспорт, сільгосптехніка, додатково – порука від фізичної особи – власника бізнесу

Як розраховується ліміт на кредитну лінію

інвестиційний кредитний банк, договір кредитної лінії, кредитна лінія банки, умови видачі кредиту юридичним особам, кредитування юросіб, кредитна лінія транш, кредити для юросіб, кредит інвестиційний, кредити мСБ, відновлювальна кредитна лінія, кредит онлайн юридичним особам, кредит оборотні кошти, види кредитних ліній, кредит для юрособи, види кредитування підприємств, отримання кредиту підприємством, оборотні кошти кредити

Ліміт розраховується індивідуально після надання в банк необхідних документів. Визначення ліміту кредитування ґрунтується на комплексному аналізі фінансових потоків підприємства сукупно з його фінансовим станом відповідно до документів бухгалтерської звітності. У середньому становить 40% від ринкової вартості наданої застави. Наприклад, якщо ринкова вартість товару становить 2 млн грн, то попередня сума ліміту буде 800 тис. грн.

Поширенi питання

Що таке кредитна лінія?

 1. Поновлювана кредитна лінія - передбачає багаторазове використання та погашення кредитних коштів у рамках встановленого ліміту.
 2. Інвестиційний кредит (непоновлювана кредитна лінія до 5 років) - передбачає видачу кредитних коштів у межах узгодженої максимальної суми (кредитного ліміту). У разі отримання повної суми кредитних коштів подальша їх видача припиняється незалежно від фактичної суми заборгованості.

Хто може оформити кредитну лінію?

Підприємства або підприємці з поточним рахунком у ПриватБанку.

У моєї компанії немає рахунку в ПриватБанку. Чи можу я отримати кредитну лінію?

Ні. Потрібно відкрити рахунок у ПриватБанку. Зробити це можна в режимі онлайн на сайті:

Відкрити рахунок підприємству

Відкрити рахунок ФОП

Які документи потрібно надати для розгляду кредитної заявки?

 • Установчі та реєстраційні документи (якщо раніше не було надано).
 • Інформація щодо юридичної структури боржника/групи із зазначенням часток володіння (інформація заповнюється в пункті меню «Приват24 для бізнесу» – «Документи корп. клієнта»).
 • Фінансова звітність (для юридичної особи: баланс, форма 2 за звітний період та останній рік; для підприємця: декларація про доходи за звітний період або за менший термін у разі існування компанії/ФОП протягом більш короткого терміну).
 • Розшифровка за КЗЕД статей звіту про фінансові результати та їх використання (ряд. 2000) або звіт про основні показники діяльності підприємства (форма № 1-підприємництво) за останній звітний рік з квитанцією про відправку або відміткою органу статистичного управління про прийняття звіту (інформація заповнюється в пункті меню «Приват24 для бізнесу» – «Документи корп. клієнта»).
 • Заява-ТЕО (Додаток 1 до паспорта) боржника про надання кредиту із зазначенням цільового використання кредиту.
 • Протокол (рішення) загальних зборів акціонерів (учасників, наглядової ради, правління) підприємства (або іншого органу, уповноваженого ухвалювати відповідне рішення), де повинні бути розглянуті наступні питання:
  1. необхідність отримання кредиту в ПриватБанку (в певній сумі, в обумовлений термін, із зазначенням мети отримання кредиту);
  2. надання права підпису кредитного договору керівній особі відповідно до Статуту та картки зі зразками підписів;
  3. надання застави та надання права підпису договору застави уповноваженій особі, а якщо заставодавцем є інша особа, зазначається, хто саме є заставодавцем;
  4. у протоколі потрібно зазначити ім’я та ідентифікаційні дані поручителя.
 • Юридична документація заставодавця/поручителя (якщо заставодавець є третьою особою – аналогічні документам позичальника).

Документи на заставу. Щодо будь-якого предмета застави клієнт передає до банку звіт про незалежну оцінку предмета застави від акредитованого банком суб’єкта оціночної діяльності.

На яку суму кредитної лінії я можу розраховувати?

Ліміт розраховується індивідуально після надання в банк необхідних документів і проведення оцінки фінансового стану підприємства. У середньому – 40% ринкової вартості наданої застави.

Чи існують додаткові комісії в разі невикористання кредитних коштів?

Ні.

Як я зможу скористатися коштами кредитної лінії?

Зайти в меню «Приват24 для бізнесу» – «Кредити» – «Діючі кредити» та вибрати «Подати заявку на транш за кредитною лінією».

Як я можу погашати заборгованість за кредитною лінією?

Зайти в меню «Приват24 для бізнесу» – «Кредити» – «Діючі кредити» та вибрати «Погашення заборгованості за кредитним договором».

Яка комісія утримується в разі поповнення карток/рахунків?

 • Картки для виплат – 0,5%*.
 • Інші картки ПриватБанку – 0%*.
 • ФОП – 0%.

* Розмір комісії встановлюється відповідно до умов договору.