Гарантії по Україні

ПриватБанк пропонує Вам оформити банківську гарантію з мінімальною комісією та в найкоротші строки.

Банківські гарантії

Банківська гарантія – це письмове або електронне зобов’язання ПриватБанку з виконання зобов’язань свого клієнта за контрактом, договором, тендером. Гарантія видається під відповідне забезпечення. Набирає чинності з дня її видачі та закривається після закінчення строку дії, якщо гарантійний випадок не наступає.

Інформація про послугу

Гарантія для участі в тендері

Тендерна гарантія оформлюється на вимогу організатора тендера та усуває ризик того, що переможець тендера відмовиться укладати договір на поставку товару або виконання робіт.

Фінансова (митна) гарантія

Фінансова (митна) гарантія

Фінансова (митна) гарантія – це гарантія банку щодо здійснення митних платежів суб’єкта ЗЕДна користь ДФСУ.

Така гарантія допомагає мінімізувати фінансові витрати й прискорити процес митного оформлення товару під час зовнішньоекономічних операцій.

Гарантія щодо сплати розстроченого імпортного ПДВ (окремий вид гарантії на користь ДФСУ) – це гарантія банку щодо сплати розстроченого імпортного ПДВ перед ДФСУ під час ввезення на митну територію України певного обладнання.

Така гарантія призначена для забезпечення сплати розстроченого імпортного ПДВ перед ДФСУ під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва з поміщенням у митний режим імпорту (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 85 від 07.02.2018).

Гарантія виконання зобов’язань

На підставі гарантії виконання зобов’язань банк за дорученням продавця зобов’язується виплатити покупцеві гарантовану суму в разі невиконання продавцем своїх договірних зобов’язань з поставки товару (виконання робіт, надання послуг) або виконання їх не згідно з умовами договору.

Гарантія для туризму

  • Наявність банківської гарантії – вимога Закону України «Про туризм» та обов’язкова умова для отримання Всеукраїнської ліцензії на діяльність туроператора.
  • Туристична гарантія необхідна як туроператорам, так і турагентам.

Гарантія повернення авансу

Гарантія, що забезпечить повернення суми авансового платежу покупцеві в разі невиконання продавцем зобов’язань з поставки певного товару (виконання робіт, надання послуг) за договором.

Гарантія платежу

Гарантія, що забезпечить виконання платіжних зобов’язань покупця відносно продавця в частині оплати вартості поставленого товару (виконаних робіт, наданих послуг) у межах певного строку.

Переваги оформлення гарантій у ПриватБанку

Зручно!

Подавайте заявку на гарантію дистанційно через Інтернет-банк «Приват24 для бізнесу».

Швидко!

Видача гарантії – у найкоротший строк*. Найшвидше видається покрита гарантія (забезпечена грошима вашої компанії ) – протягом доби. За умови, що ваша компанія має в АТ КБ «ПриватБанк» поточний рахунок і для неї розраховано актуальний клас фінансового стану.


* Співробітники банку телефонують та/або надсилають листи на електронну пошту в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Якісно!

Досвідчені фахівці складуть гарантію, враховуючи особливості Вашого контракту/вимоги організатора тендера тощо.

Недорого!

Прості та справедливі тарифи.

Переваги отримання гарантій від ПриватБанку

Висока надійність – оплату товару, його поставку або інші зобов’язання за контрактом гарантує найбільший комерційний банк України.

Продавець отримує доказ платоспроможності покупця.

Перевірити справжність гарантії в будь-який час на сайті банку.

Тарифи

Гарантії, відкриті банком
Гарантії, отримані банком
Послуга Тариф*
Надання гарантії/контргарантії (окрім тендерної гарантії без забезпечення та гарантії для турагентів без забезпечення)** 0,3% від суми гарантії/контргарантії (min 1 500,00 грн, max 30 000,00 грн)
Надання тендерної гарантії без забезпечення - 2 000 грн (для гарантії на суму до 75 000 грн включно).
- 3 000 грн (для гарантії на суму від 75 000,01 до 150 000 грн включно).
- 2% від суми гарантії (для гарантії на суму від 150 000,01 до 1 000 000 грн включно).
- 1,5% від суми гарантії (для гарантії на суму від 1 000 000,01 грн)
Надання/збільшення суми/подовження строку дії гарантії для турагентів без забезпечення на 1 рік 3 600,00 грн
Унесення змін до гарантії/контргарантії*** 1 000,00 грн
За управління гарантією/контргарантією (стягується за всіма гарантіями, окрім гарантій під грошове забезпечення на рахунку покриття 2932/2952, тендерних гарантій без забезпечення та гарантій для турагентів без забезпечення)**** - Не менше 3% річних (min 500 грн щомісяця) – під заставу майнових прав на депозит.
- Не менше 4% річних (min 500 грн щомісяця) – під заставу рухомого/нерухомого майна.
- Не менше 5% річних (min 500 грн щомісяця) – під інше забезпечення, окрім депозиту/рухомого/нерухомого майна або без забезпечення
Послуга Тариф*
Авізування гарантії/ контргарантії, змін умов гарантії/контргарантії включно з її достроковим закриттям** 1000 грн

* Усі тарифи без ПДВ. До гарантії з частковим покриттям застосовуються тарифи за гарантією без забезпечення.

** Для гарантій під забезпечення грошовими коштами на рахунках покриття 2932/2952 за умови, що клієнт: а) юридична особа з класом фінансового стану 10; б) ФОП з класом фінансового стану 5; в) новостворене підприємство/ФОП без розрахованого фінансового стану, застосовується тариф "Надання тендерної гарантії без забезпечення".

*** Комісія стягується за кожну зміну. У разі одночасного внесення декількох змін сплачується одна комісія.

**** Платіж за гарантією коштом банку є наданням клієнтові кредиту на умовах, зазначених у договорі про надання гарантії.

Розрахуйте витрати по Вашій гарантії

Виберіть забезпечення *

Сума гарантії, грн *

За надання (разова):

0.00 грн

За управління гарантією (щомісячна):

0.00 грн

Ваші вигоди від використання гарантій

Можливість гарантувати виконання зобов’язань за контрактом без внесення передоплати.

Можливість отримання від контрагента товарного кредиту, витрати за яким нижчі, ніж витрати на залучення позикових коштів.

Можливість відстрочення оплати за контрактом за наданий товар або надані послуги.

Ваші вигоди від отримання гарантій від ПриватБанку

Безпека – укладаєте угоди з новими партнерами без ризиків.

Можливість розширити діапазон клієнтів для здійснення поставок товарів і надання послуг.

Банківська гарантія стимулює точне та належне виконання всіх договірних умов за укладеним контрактом.

Перевірка справжності гарантії

Тут Ви можете перевірити справжність гарантії, виданої ПриватБанком. Для цього в поле поруч потрібно ввести її унікальний код, який є на кожній гарантії ПриватБанку.

Якщо гарантія була оформлена на паперовому носії, Ви зможете завантажити відскановану копію цієї гарантії та порівняти її з наданим Вам оригіналом. Завантажена копія й оригінал повинні повністю збігатися. Якщо гарантія була оформлена в електронному вигляді, Ви можете завантажити оригінал цієї гарантії, що містить електронно-цифровий підпис банку. Перевірити достовірність електронно-цифрового підпису можна на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів АТ КБ «ПриватБанк» та на інших офіційних ресурсах, наприклад, czo.gov.ua/verify або АЦСК органів юстиції України.

Ми обробили Ваш запит!

Завантажити

Вiдгуки клiєнтiв

Я новачок у турбізнесі. Коли виникло питання щодо отримання державної ліцензії, з’ясувалося, що без банківської гарантії її не отримаю. Потрібно було терміново вирішити це питання. У ПриватБанку отримала гарантію того ж дня всього за 1 500 грн.

ФОП Решетило Марія Олександрівна, турагент

Дізналися про тендер за день до початку, подали документи. Виявилося, що без гарантії не допустять до торгів. Якщо б не ПриватБанк, втратили б вигідну угоду. Оформили гарантію за один день!

Чепурний Ігор Вікторович, директор ТОВ «ТК Євроінструмент»

Часто потрапляв у ситуацію, коли орендатор затягував з платежем. Нещодавно мій фінансовий менеджер порадив підстрахувати свій бізнес за допомогою платіжної гарантії ПриватБанку. Тепер наявність гарантії в орендатора – обов’язкова умова для укладання договору з моєю фірмою. Якщо в мого клієнта виникнуть тимчасові грошові труднощі, банк компенсує мені витрати за рахунок гарантії орендатора.

Олександр Коломієць, власник комплексу складських приміщень

Компанія «Продцентр-3000» оформила гарантію на 880 000 грн на користь свого постачальника, отримала товар та оплатила поставку після його реалізації. При цьому компанія заплатила 36 700 грн комісії. А якщо б компанія взяла кредит для оплати товару, вона була б вимушена сплатити не менше 193 600 грн!

Компанія «Продцентр-3000»

Приватне підприємство «Полтава Авто Лайн», щоб отримати авто на реалізацію, оформило банківську гарантію в ПриватБанку на користь постачальника на суму 500 000 грн, заплатило комісії за надання гарантії 1 500 грн і за управління – 1 667 грн. Якщо б підприємство оформило кредит для предоплати, йому прийшлось би заплатити мінімум 9 167 грн у мiсяць.

Приватне підприємство «Полтава Авто Лайн»

Поширені питання

Що таке платіжна гарантія?

Це зобов’язання банку-гаранта, видане за заявою свого клієнта, виплачувати визначену суму третій стороні в разі невиконання клієнтом умов контракту з оплати.

Чи потрібно надати банку договори або контракти, під які оформлюється гарантійне зобов’язання?

Так, надання договорів і контрактів обов’язкове. Для туристичних гарантій необхідно надати проект договору на туристичне обслуговування між турагентом/туроператором і туристом.

Як закрити гарантію?

Гарантія закривається автоматично після закінчення її строку дії.

Для дострокового закриття гарантій на паперовому носії надайте оригінал банківської гарантії.

Для дострокового закриття гарантій в електронній формі надайте лист від організатора торгів про звільнення ПриватБанку від зобов’язань за цією гарантією.

Чому організатори тендерів вимагають від учасників наявності гарантії?

Тендер – це серйозний бізнес-процес, що вимагає матеріальних вкладень. Організатори конкурсних торгів прагнуть убезпечити себе. Видаючи тендерну гарантію, банк бере на себе зобов’язання виплатити організатору торгів оговорену суму, якщо учасник торгів порушить умови тендера.

Кому потрібна тендерна гарантія?

Тендерна гарантія надається юридичним і фізичним особам – учасникам конкурсів з державних і недержавних закупівель товарів, робіт і послуг.

Що можна запропонувати як забезпечення гарантії?

Як застава приймаються нерухомість, автотранспорт, товар в обігу, депозити фізичних/юридичних осіб у національній/іноземній валюті. Також як заставу для надання гарантії Ви можете розмістити гроші на спеціальному рахунку в банку – рахунку грошового покриття гарантії.

Куди звернутися для одержання гарантії?

Заповніть заяву на відкриття гарантії (подається заявка в «Приват24 для бізнесу»).

Чи потрібні рахунок юридичної особи в ПриватБанку та «Приват24 для бізнесу», щоб отримати банківську гарантію?

Так.