БЮДЖЕТНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ

Комплекс послуг та продуктів банку для бюджетних організацій:
від зарплатого проекту до прийому готівки.

Зарплатний або студентський проект

Зарплатний або студентський проект

Найкращий спосіб своєчасної виплати заробітної плати або стипендії Вашим співробітникам або студентам. Зарахування виплат на пластикові картки зручно як для Вашої установи, так і для його колективу. Із Зарплатним проектом Ви повністю припиняєте нести витрати на оренду приміщення каси та її обладнання, на оплату послуг касирів, охорони та інкасації. А Ваші співробітники або студенти зможуть знімати гроші в банкоматах у зручний для них час або розраховуватися за допомогою картки в магазинах.

Дізнатися більше

Повернення податків фізичним особам

Повернення податків фізичним особам

ПриватБанк обслуговує установи Державного казначейства України з повернення фізичним особам податків, що були помилково або надмірно оплачені, зборів (обов’язкових платежів). Це може бути повернення податку на доходи фізичних осіб зі сплати за навчання Ваших студентів або повернення будь-яких інших податків, сплачених фізичною особою на адресу Вашого підприємства.

Валютні рахунки

Валютні рахунки

Валютний рахунок, відкритий у ПриватБанку, дозволить Вашій бюджетній установі здійснювати будь-які банківські операції в іноземній валюті: одержувати кошти від нерезидентів для погашення кредиту, одержувати іноземні інвестиції, оплачувати затрати працівників організації на закордонні відрядження, перераховувати кошти на користь нерезидентів за межі України та багато іншого.

Дізнатися більше

Приймання готівки

Приймання готівки

Ви можете здавати готівкові кошти Вашого підприємства для перерахування до Держказначейства в будь-якому відділенні ПриватБанку. Гроші перераховуються на рахунок до Казначейства протягом одного банківського дня.

Дізнатися більше

Обслуговування чеків Державного казначейства України

Обслуговування чеків Державного казначейства України

Головне Казначейство України кожні три роки проводить конкурс і вибирає уповноважені банки з обслуговування чеків ГКУ. ПриватБанк є постійним переможцем цих конкурсів і в черговий раз підтверджує свою репутацію надійного та стабільного банку.