Залучення приватних виконавців до співпраці

з питань примусового виконання виконавчих документів банку

Детальніше

Завданням приватних виконавців є своєчасне, повне й неупереджене виконання рішень, примусове виконання яких передбачено законом.

Взаємодія банку з приватними виконавцями здійснюється відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів».

Банк реалізує своє право вільного вибору приватного виконавця з-поміж тих, відомості про яких внесено до Єдиного реєстру приватних виконавців України, шляхом запрошення приватних виконавців до співпраці та перевірки приватних виконавців на відповідність вимогам банку.

Оголошення про залучення приватних виконавців до співпраці

АТ КБ «ПриватБанк» запрошує до співпраці приватних виконавців із питань примусового виконання виконавчих документів банку.

Приватний виконавець, який зацікавлений у співпраці з питань примусового виконання виконавчих документів банку, повинен відповідати критеріям та кваліфікаційним вимогам банку, а також надіслати заповнену анкету та згоду на опрацювання персональних даних, що зазначені в переліку.

Усі документи подаються в електронному вигляді (у вигляді сканованих копій) на електронну пошту та мають бути обов’язково засвідчені кваліфікованим електронним підписом (КЕП) приватного виконавця.


Документи в електронному вигляді (у вигляді сканованих копій) необхідно подати на електронну пошту (e-mail): COOPERATION@privatbank.ua.

Приватний виконавець, який заявив про намір співпрацювати з банком, повинен буде ефективно та своєчасно виконувати всі виконавчі документи, незалежно від виду, категорії та типу боржника. Відмова приватного виконавця у прийнятті для примусового виконання виконавчих документів банку може бути підставою для припинення співпраці з таким приватним виконавцем.

Приватні виконавці, які успішно пройдуть перевірку, будуть проінформовані банком про співпрацю.