Торговельним підприємствам

Еквайринг

Торговельним підприємствам

Установіть у Ваших торгових точках POS-термінали ПриватБанку – надайте своїм покупцям можливість розраховуватися платіжними картками. Це гарантовано підвищить потік покупців і товарообіг Вашого підприємства. Установка обладнання та навчання Вашого персоналу – безкоштовно.

Оплата частинами

Оплата частинами

Збільште свій товарообіг завдяки технології «Оплата частинами». Надайте клієнтам можливість без процентів і комісій купити товар у Вашому магазині, оплативши картою "Універсальною" ПриватБанку не всю його вартість, а тільки частину. Решту суми клієнти будуть щомісяця вносити на картку рівними платежами. Покупці зможуть купувати Вашу продукцію, навіть якщо вартість товару перевищить суму доступних коштів на картці "Універсальна". Це збільшить оборотні кошти підприємства і дасть Вам змогу швидко реалізувати сезонні або акційні товари.

Зарплатний проєкт

Зарплатний проєкт

Потурбуйтеся про своєчасну та зручну видачу заробітної плати Вашим співробітникам. Зарахування зарплати на пластикові картки зручно як для Вашої організації, так і для Ваших співробітників. Із Зарплатним проєктом Ви повністю припиняєте нести витрати на оренду приміщення каси та її обладнання, на оплату послуг касирів, охорони та інкасації. А Ваші співробітники зможуть знімати гроші в банкоматах у зручний для них час або розраховуватися за допомогою картки в магазинах.

“Бонус Плюс”

“Бонус Плюс”

Залучайте нових клієнтів і збільшуйте доходи, беручи участь у Загальнонаціональній програмі лояльності «Бонус Плюс». Надайте своїм покупцям можливість одержувати грошові бонуси під час оплати товарів карткою ПриватБанку. Це збільшить товарообіг, підвищить лояльність клієнтів і заохотить їх знову завітати до Вашої торгової точки, щоб витратити накопичені бонуси.

Торговельна виручка

Торговельна виручка

Найбільш зручний спосіб здавати торговельну виручку підприємства до банку та отримувати гроші на рахунок уже через 10 хвилин!

Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок

Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок

Запасіться фінансовим резервом на випадок непередбачуваних ситуацій. Кредитний ліміт на Вашому розрахунковому рахунку дозволить Вам завжди мати під рукою необхідну суму для ефективного та безперебійного функціонування Вашого підприємства. Ви завжди зможете вчасно здійснити платежі за контрактами, оплатити представницькі витрати, податки, виплатити зарплату своїм співробітникам.

Придбання автотранспорту – лізинг уже зареєстрованих нових автомобілів

Придбання автотранспорту – лізинг уже зареєстрованих нових автомобілів

Кредит оформляється за 1 день, всі турботи, що пов’язані з оформленням документів у ДАІ, ПриватБанк бере на себе. Вам залишається лише підписати договір, і вже через добу у Вас у руках будуть ключі, техпаспорт і номера нового автомобіля.

«Дисконтний клуб»

«Дисконтний клуб»

Збільшуйте продажі та залучайте нових клієнтів з програмою лояльності «Дисконтний клуб». Розміщуйте свої товари/послуги на сайті discount.pb.ua та отримуйте безкоштовну маркетингову підтримку.