Кредитна лінія

Подати заявку
Кредитна лінія для клієнтів мікро- та малого бізнесу
Кредитна лінія для клієнтів середнього та корпоративного бізнесу

Переваги

кредит юр особам, умови кредитування юридичних осіб, онлайн заявка на кредит юр особі, взяти кредит цільового призначення, кредит більше мільйона, цільове кредитування, ставки кредитів для юридичних осіб, кредит під заставу оборотних коштів, умови надання кредиту юридичним особам, кредитна заявка для юр осіб, кредитування юридичних осіб київ, інвестиційний кредитний договір, відкрити кредитну лінію, видача кредиту клієнту банку у вигляді кредитної лінії
 • Сума кредиту до 50 млн грн.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Графік погашення:
  • для ФОП – щомісячне рівномірне зменшення платежу;
  • для юридичних осіб – щомісячне рівномірне зменшення ліміту починаючи з 7-го місяця.
  Без обов’язкового обнулення.
 • Ви можете неодноразово використовувати кредитні кошти в рамках встановленого ліміту.
 • Можливість отримання компенсації процентів за держпрограмою «Доступні кредити 5-7-9%.

Умови

Цільове призначення Поповнення обігових коштів
Валюта кредиту Гривня
Строк дії договору До 36 міс.
Сума
 • від 100 тис. до 10 млн грн для мікробізнесу;
 • від 500 тис. до 50 млн грн для малого бізнесу.
Ставка За умови участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» Стандартні умови

13% річних, окрім:

 • 3% річних для суб’єктів підприємництва, які провадять господарську діяльність у зоні високого воєнного ризику*;
 • 7% річних для суб’єктів підприємництва, які провадять основну діяльність за всіма КВЕД Секції С;
 • 7% річних за напрямом «Відбудова зруйнованих внаслідок військової агресії основних засобів суб’єктів підприємництва, що підтверджується відповідними документами»
 • для мікробізнесу - UIRD 3m + 3,5%;
 • для малого бізнесу – UIRD 3m + 2,5%.
Разова комісія 0% (для заставних кредитів до 31.08.2024);
1,0–1,5% залежно від програми підтримки бізнесу
Порядок погашення
 • проценти – щомісяця;
 • тіло:
  • для ФОП – щомісячне рівномірне зменшення платежу;
  • для юридичних осіб – щомісячне рівномірне зменшення ліміту починаючи з 7-го місяця.
  Без обов’язкового обнулення.
Забезпечення Рухоме/нерухоме майно, порука власника бізнесу. В разі оформлення застави за кредитами до 10 млн грн оцінка майна коштом банку

* Зона високого воєнного ризику – території можливих бойових дій, включені до переліку, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначено дату припинення бойових дій, або території, на яких менше ніж один календарний рік немає бойових дій або окупації станом на дату укладення кредитного договору.

Відео

Поширенi питання

Що таке відновлювана кредитна лінія?

Кредитна лінія – вид короткострокового/довгострокового кредиту, відповідно до умов якого банк виділяє позичальникові кредит у межах узгодженої максимальної суми (кредитного ліміту), який позичальник може використовувати в будь-який час протягом дії кредитного договору повністю або частинами (траншами). При цьому кредитний ліміт у межах строку дії договору може змінюватися (збільшуватися або зменшуватися) залежно від умов кредитного договору (повернення вибраних сум, строку до закінчення дії договору тощо).

Хто може оформити кредитну лінію?

Юридичні особи та фізичні особи – підприємці зі строком діяльності не менше ніж 12 місяців і прийнятним фінансовим станом.

У моєї компанії немає рахунку в ПриватБанку. Чи можу я отримати кредитну лінію?

Ні. Потрібно відкрити рахунок у ПриватБанку. Зробити це можна в режимі онлайн на сайті.

Які документи потрібно надати для розгляду кредитної заявки?

 • Установчі та реєстраційні документи (якщо раніше не було надано).
 • Інформація щодо юридичної структури боржника/групи із зазначенням часток володіння (інформація заповнюється через «Приват24 для бізнесу» в меню «Документи корп. клієнта»).
 • Фінансова звітність (для юридичної особи: баланс, форма 2 за звітний період та останній рік; для підприємця: декларація про доходи за звітний період або за менший строк у разі існування компанії/ФОП протягом коротшого строку).
 • Розшифровка за КЗЕД статей звіту про фінансові результати та їх використання (ряд. 2000) або звіт про основні показники діяльності підприємства (форма № 1-підприємництво) за останній звітний рік із квитанцією про надсилання або відміткою органу статистичного управління про прийняття звіту (інформація заповнюється через «Приват24 для бізнесу» в меню «Документи корп. клієнта»).
 • Заява про надання кредиту.
 • Протокол (рішення) загальних зборів акціонерів (учасників, наглядової ради, правління) підприємства (або іншого органу, уповноваженого ухвалювати відповідне рішення), де повинні бути розглянуті такі питання:
  1. необхідність отримання кредиту в ПриватБанку (у певній сумі, в обумовлений строк, із зазначенням мети отримання кредиту);
  2. надання права підпису кредитного договору керівній особі відповідно до Статуту та картки зі зразками підписів;
  3. надання застави та надання права підпису договору застави уповноваженій особі, а якщо заставодавцем є інша особа, зазначається, хто саме є заставодавцем;
  4. у протоколі потрібно зазначити ім’я та ідентифікаційні дані поручителя.
 • Юридична документація заставодавця/поручителя (якщо заставодавець є третьою особою, аналогічні документам позичальника).
 • Документи для участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%».
 • Документи на заставу. Щодо будь-якого предмета застави клієнт передає до банку звіт про незалежну оцінку предмета застави від акредитованого банком суб’єкта оціночної діяльності.

Чи бере відновлювана кредитна лінія участь у державних програмах?

Так. Відновлювана кредитна лінія передбачає право позичальника на отримання компенсації процентів від держави за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», а також надання державних гарантій як забезпечення зобов’язань за кредитом.

На яку суму кредитної лінії я можу розраховувати?

Ліміт розраховується індивідуально після надання в банк необхідних документів і проведення оцінки фінансового стану підприємства.

Чи існують додаткові комісії в разі невикористання кредитних коштів?

Ні.

Як я зможу скористатися коштами кредитної лінії?

Зайти в меню «Приват24 для бізнесу» – «Кредити» – «Діючі кредити» та вибрати «Подати заявку на транш за кредитною лінією».

Як я можу погашати заборгованість за кредитною лінією?

Зайти в меню «Приват24 для бізнесу» – «Кредити» – «Діючі кредити» та вибрати «Погашення заборгованості за кредитним договором».

Чи існують додаткові санкції у разі нецільового використання кредитних коштів?

Так, кредитним договором передбачені штрафні санкції.

Що таке змінювана процентна ставка?

Змінювана процентна ставка – процентна ставка, розмір якої може збільшуватися або зменшуватися залежно від зміни індексу UIRD у відповідний період дії процентної ставки.

Що таке індекс UIRD?

UIRD (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – український індекс ставок за депозитами фізичних осіб. Це індикативна ставка, що розраховується кожного банківського дня в системі «Томсон Рейтерс» (Thomson Reuters) за методикою, розробленою спільно з Національним банком України на основі номінальних ставок ринку депозитів фізичних осіб на строк 3, 6, 9 або 12 міс. у відповідній валюті. Дані про розмір індексу UIRD доступні на офіційному сайті Національного банку України.

Коли відбувається перегляд процентної ставки?

Перегляд розміру змінюваної процентної ставки здійснюється за 15 календарних днів до дати початку дії періоду дії процентної ставки, в якому буде застосовано нову процентну ставку, розраховану внаслідок такого перегляду. Якщо цей день є святковим або неробочим, то в попередній банківський день.

Для розрахунку розміру змінюваної процентної ставки на відповідний період дії процентної ставки використовується індекс UIRD, який визначається станом на банківський день, що передує даті перегляду розміру змінюваної процентної ставки.

Що таке період дії процентної ставки?

Період дії процентної ставки становить 3, 6 або 12 календарних місяців.